SoftWP - en to tr_TR translation catalogue (352 entries)

en: Ask AI
tr_TR: Yapay zekaya sor

en: Sorry, but you do not have permissions to save settings.
tr_TR: Üzgünüz, ancak ayarları kaydetme izniniz yok.

en: Tours
tr_TR: Turlar

en: Assistant
tr_TR: Asistan

en: WordPress Sidebar
tr_TR: WordPress Kenar Çubuğu

en: WordPress admin Dashboard
tr_TR: WordPress yönetici kontrol paneli

en: Plugins Management
tr_TR: Eklenti Yönetimi

en: Themes Management
tr_TR: Tema Yönetimi

en: Pages Management
tr_TR: Sayfa Yönetimi

en: Posts Management
tr_TR: Gönderi Yönetimi

en: Users Management
tr_TR: Kullanıcı Yönetimi

en: Recommended Features
tr_TR: Önerilen Özellikler

en: Show More
tr_TR: Daha Fazla Göster

en: Install
tr_TR: Düzenlemek

en: Activate
tr_TR: Etkinleştir

en: Active
tr_TR: Aktif

en: Quick Links
tr_TR: Hızlı Bağlantılar

en: Manage Pro License
tr_TR: Pro Lisansını Yönet

en: Manage SoftWP License
tr_TR: SoftWP Lisansını Yönet

en: View Site
tr_TR: Siteyi Görüntüle

en: Check Updates
tr_TR: Güncellemeleri Kontrol Et

en: Permalinks
tr_TR: Kalıcı bağlantılar

en: Manage Pages
tr_TR: Sayfaları Yönet

en: Add New
tr_TR: Yeni Ekle

en: Manage Posts
tr_TR: Gönderileri Yönet

en: Manage Media
tr_TR: Medyayı Yönet

en: Manage Plugins
tr_TR: Eklentileri Yönet

en: Manage Themes
tr_TR: Temaları Yönet

en: Manage Users
tr_TR: Kullanıcıları Yönet

en: Launch Onboarding
tr_TR: İlk Katılımı Başlatın

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Completely Disable Comments across the site
tr_TR: Site genelinde Yorumları Tamamen Devre Dışı Bırakın

en: AI
tr_TR: yapay zeka

en: Buy AI Tokens
tr_TR: AI Tokenları Satın Alın

en: Disable Softaculous AI
tr_TR: Softaculous AI'yi devre dışı bırakın

en: Days
tr_TR: Günler

en: Never
tr_TR: Asla

en: AI history retention
tr_TR: AI geçmişini saklama

en: WordPress Assistant
tr_TR: WordPress Asistanı

en: Dashboard
tr_TR: Kontrol Paneli

en: Extend
tr_TR: Uzatmak

en: Are you sure you want to skip the Tour?
tr_TR: Turu atlamak istediğinizden emin misiniz?

en: You do not have required privilege
tr_TR: Gerekli ayrıcalığa sahip değilsiniz

en: Please link a license to keep using the AI feature
tr_TR: AI özelliğini kullanmaya devam etmek için lütfen bir lisans bağlayın

en: Please write a Prompt, for the AI to generate content
tr_TR: Yapay zekanın içerik üretmesi için lütfen bir İstem yazın

en: AI shortcut can not be applied without any content.
tr_TR: AI kısayolu herhangi bir içerik olmadan uygulanamaz.

en: Unable to complete this request
tr_TR: Bu istek tamamlanamıyor

en: The AI API responsed with empty response, Response Code:
tr_TR: AI API boş yanıtla yanıt verdi: Yanıt Kodu:

en: Unexpected response code returned from AI API:
tr_TR: AI API'sinden beklenmeyen yanıt kodu döndürüldü:

en: Sorry, but you do not have permissions to change settings.
tr_TR: Üzgünüz, ancak ayarları değiştirme izniniz yok.

en: Your SoftWP plugin is %1$sUnlicensed%2$s. Please enter the license key %3$s here%4$s.
tr_TR: SoftWP eklentiniz %1$sLisanssız%2$s. Lütfen %3$s lisans anahtarını buraya%4$s girin.

en: Your SoftWP plugin license is %1$snot authorized%2$s to be used on  %3$s. You can generate a new license for your domain from the %4$s panel.
tr_TR: SoftWP eklenti lisansınız %3$s üzerinde kullanılmak üzere %1$syetkili değil%2$s. %4$s panelinden alanınız için yeni bir lisans oluşturabilirsiniz.

en: Your SoftWP plugin license has %1$sExpired%2$s. Please renew your license for uninterrupted updates and support.
tr_TR: SoftWP eklenti lisansınızın %1$sSüresi doldu%2$s. Kesintisiz güncelleme ve destek için lütfen lisansınızı yenileyin.

en: Your Onboarding process is not completed yet! %1$sClick here%2$s to complete the simple setup process and build your site in a few steps.
tr_TR: Onboarding işleminiz henüz tamamlanmadı! Basit kurulum sürecini tamamlamak ve birkaç adımda sitenizi oluşturmak için %1$sburayı tıklayın%2$s.

en: Enhance Content Writing with AI Assistant
tr_TR: AI Assistant ile İçerik Yazmayı Geliştirin

en: Use cutting-edge AI to write blog posts or content for your pages. Create a table, write a paragraph, change tone, translate, fix spelling & grammar and so much more.
tr_TR: Sayfalarınız için blog yazıları veya içerik yazmak için son teknoloji yapay zekayı kullanın. Bir tablo oluşturun, bir paragraf yazın, tonu değiştirin, çevirin, yazımı düzeltin ve; gramer ve çok daha fazlası.

en: Start Exploring
tr_TR: Keşfetmeye Başlayın

en: New Page
tr_TR: Yeni Sayfa

en: New Post
tr_TR: Yeni Gönderi

en: Existing Page
tr_TR: Mevcut Sayfa

en: Existing Post
tr_TR: Mevcut Gönderi

en: Enter Pro License Key
tr_TR: Pro Lisans Anahtarını Girin

en: Explore Pro Plugins
tr_TR: Profesyonel Eklentileri Keşfedin

en: Tour
tr_TR: Tur

en: AI History
tr_TR: Yapay Zeka Geçmişi

en: Assistant adds AI to your site building process and lets you create content with just a few clicks (look for the AI option while editing your posts/pages).
tr_TR: Asistan, site oluşturma sürecinize yapay zeka ekler ve yalnızca birkaç tıklamayla içerik oluşturmanıza olanak tanır (yayınlarınızı/sayfalarınızı düzenlerken yapay zeka seçeneğini arayın).

en: Assistant also helps you with several aspects of building and maintaning your WordPress website.
tr_TR: Asistan ayrıca WordPress web sitenizi oluşturmanın ve sürdürmenin çeşitli yönlerinde size yardımcı olur.

en: Tours highlights and explains important options in WordPress that you will need while managing your site.
tr_TR: Tours, WordPress'te sitenizi yönetirken ihtiyaç duyacağınız önemli seçenekleri vurguluyor ve açıklıyor.

en: You can replay the tours when needed.
tr_TR: Gerektiğinde turları tekrar oynatabilirsiniz.

en: A recommended list of plugins to improve performace and extend functionalties for your site.
tr_TR: Sitenizin performansını artırmak ve işlevlerini genişletmek için önerilen eklenti listesi.

en: Here you will find important links compiled in a single section which can sometimes be difficult to find in WordPress.
tr_TR: Burada, WordPress'te bazen bulunması zor olabilecek, tek bir bölümde derlenmiş önemli bağlantıları bulacaksınız.

en: We have simplified complex WordPress settings that you can now manage with just a click via the Assistant.
tr_TR: Artık Asistan aracılığıyla tek bir tıklamayla yönetebileceğiniz karmaşık WordPress ayarlarını basitleştirdik.

en: Experience hassle-free site building with inbuilt AI in Assistant.
tr_TR: Asistan'daki yerleşik yapay zeka ile sorunsuz site oluşturma deneyimini yaşayın.

en: Your Assistant
tr_TR: Asistanınız

en: Assistant resides here, when you are unable to find something or having a hard time understanding a feature in WordPress we should be able to help you.
tr_TR: Asistan burada, bir şeyi bulamadığınızda veya WordPress'teki bir özelliği anlamakta zorluk çektiğinizde size yardımcı olabiliriz.

en: Visit this page anytime.
tr_TR: Bu sayfayı istediğiniz zaman ziyaret edin.

en: Preview Site
tr_TR: Siteyi Önizle

en: You can use this link to preview your site as a visitor.
tr_TR: Sitenizi ziyaretçi olarak önizlemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

en: The Dashboard is your website's command center, providing a concise summary of its activity, such as site health, recent updates, comments, and statistics.
tr_TR: Kontrol Paneli, web sitenizin komuta merkezidir ve site sağlığı, son güncellemeler, yorumlar ve istatistikler gibi site etkinliğinin kısa bir özetini sağlar.

en: Several plugins also display quick summary like orders, products, etc within the dashboard.
tr_TR: Bazı eklentiler ayrıca kontrol panelinde siparişler, ürünler vb. gibi hızlı özetleri görüntüler.

en: You can also check for Updates from the sub-menu.
tr_TR: Ayrıca alt menüden Güncellemeleri de kontrol edebilirsiniz.

en: Posts
tr_TR: Gönderiler

en: Manage your blog posts here.
tr_TR: Blog yazılarınızı buradan yönetin.

en: Posts are typically utilized for blog posts, news updates, or articles, organized in a chronological order.
tr_TR: Gönderiler genellikle kronolojik sıraya göre düzenlenen blog gönderileri, haber güncellemeleri veya makaleler için kullanılır.

en: Media Library
tr_TR: Medya Kitaplığı

en: Manage media files like images, audio, videos, etc. here.
tr_TR: Resimler, ses, videolar vb. medya dosyalarını buradan yönetin.

en: Media uploaded from anywhere on your site can be managed here.
tr_TR: Sitenizin herhangi bir yerinden yüklenen medya buradan yönetilebilir.

en: Pages
tr_TR: Sayfalar

en: Pages are static content sections such as Home, About Us, Contact, Services, etc.
tr_TR: Sayfalar Ana Sayfa, Hakkımızda, İletişim, Hizmetler vb. gibi statik içerik bölümleridir.

en: Use this menu to add, edit, delete your pages.
tr_TR: Sayfalarınızı eklemek, düzenlemek ve silmek için bu menüyü kullanın.

en: Comments
tr_TR: Yorumlar

en: Here you can moderate comments posted by visitors on your posts.
tr_TR: Burada ziyaretçilerin gönderilerinize gönderdiği yorumları yönetebilirsiniz.

en: You can one click disable comments for your entire site from the Assistant dashboard.
tr_TR: Asistan kontrol panelinden sitenizin tamamı için yorumları tek tıklamayla devre dışı bırakabilirsiniz.

en: Appearance
tr_TR: Dış görünüş

en: Personalize your site's appearance effortlessly.
tr_TR: Sitenizin görünümünü zahmetsizce kişiselleştirin.

en: Explore themes, customize headers, background, colors, manage widgets and menus to customize your site's look and feel.
tr_TR: Sitenizin görünümünü ve tarzını özelleştirmek için temaları keşfedin, başlıkları, arka planı, renkleri özelleştirin, widget'ları ve menüleri yönetin.

en: Plugins
tr_TR: Eklentiler

en: Unlock endless possibilities for your website with plugins.
tr_TR: Eklentilerle web siteniz için sonsuz olanakların kilidini açın.

en: Easily search, add or delete plugins to enhance your site's functionality.
tr_TR: Sitenizin işlevselliğini geliştirmek için eklentileri kolayca arayın, ekleyin veya silin.

en: Users
tr_TR: Kullanıcılar

en: Add or manage users to ensure smooth operation and collaboration.
tr_TR: Sorunsuz çalışma ve işbirliği sağlamak için kullanıcıları ekleyin veya yönetin.

en: Tools
tr_TR: Aletler

en: Import/Export site data, check site health or edit plugin/theme files from the Tools menu.
tr_TR: Araçlar menüsünden site verilerini içe/dışa aktarın, site sağlığını kontrol edin veya eklenti/tema dosyalarını düzenleyin.

en: Advanced settings for your site can be managed here.
tr_TR: Sitenizin gelişmiş ayarlarını buradan yönetebilirsiniz.

en: These settings include site title, tagline, site url, writing, reading, discussion, media, permalinks and more.
tr_TR: Bu ayarlar site başlığını, sloganı, site URL'sini, yazma, okuma, tartışma, medya, kalıcı bağlantıları ve daha fazlasını içerir.

en: Some plugins also add their settings page in this menu.
tr_TR: Bazı eklentiler bu menüye kendi ayarlar sayfasını da ekler.

en: Toggle Menu
tr_TR: Menüyü Değiştir

en: Expand or Collapse the sidebar menu using this option.
tr_TR: Bu seçeneği kullanarak kenar çubuğu menüsünü genişletin veya daraltın.

en: Edit Profile
tr_TR: Profili Düzenle

en: Here you can edit your profile information like name, email, password, bio, profile picture and more.
tr_TR: Burada ad, e-posta, şifre, biyografi, profil resmi ve daha fazlası gibi profil bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

en: Log Out
tr_TR: Oturumu Kapat

en: Use this link to securely log out from your site.
tr_TR: Sitenizden güvenli bir şekilde çıkış yapmak için bu bağlantıyı kullanın.

en: Click here to add or manage plugins on your site.
tr_TR: Sitenize eklenti eklemek veya yönetmek için burayı tıklayın.

en: Add New Plugin
tr_TR: Yeni Eklenti Ekle

en: Here you can search wordpress.org plugins library or upload a custom plugin file to install a new plugin on your site.
tr_TR: Burada wordpress.org eklenti kütüphanesinde arama yapabilir veya sitenize yeni bir eklenti yüklemek için özel bir eklenti dosyası yükleyebilirsiniz.

en: Installed Plugins List
tr_TR: Yüklü Eklentiler Listesi

en: All your installed plugins active as well as inactive will be listed here.
tr_TR: Aktif ve aktif olmayan tüm yüklü eklentileriniz burada listelenecektir.

en: Plugin Actions
tr_TR: Eklenti Eylemleri

en: You can perform actions for your plugins like Activate, Deactivate, Update, Delete, Plugin Settings and more..
tr_TR: Eklentileriniz için Etkinleştir, Devre Dışı Bırak, Güncelle, Sil, Eklenti Ayarları ve daha fazlası gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

en: It is recommended to delete plugins that you do not plan to use and keep all your plugins up to date.
tr_TR: Kullanmayı planlamadığınız eklentileri silmeniz ve tüm eklentilerinizi güncel tutmanız önerilir.

en: Bulk Actions
tr_TR: Toplu İşlemler

en: Choose bulk action for selected plugins: Activate, Deactivate, Update, Delete, toggle auto updates and more
tr_TR: Seçilen eklentiler için toplu işlem seçin: Etkinleştir, Devre Dışı Bırak, Güncelle, Sil, otomatik güncellemeleri değiştir ve daha fazlası

en: Filter Installed Plugins
tr_TR: Yüklü Eklentileri Filtrele

en: Filter your installed plugins list with Active, Inactive, Auto Updates Enabled or Disabled options
tr_TR: Yüklü eklentiler listenizi Etkin, Etkin Değil, Otomatik Güncellemeler Etkin veya Devre Dışı seçenekleriyle filtreleyin

en: Search Installed Plugins
tr_TR: Yüklü Eklentileri Ara

en: Search a plugin from the installed plugins list.
tr_TR: Yüklü eklentiler listesinden bir eklenti arayın.

en: Themes
tr_TR: Temalar

en: Click here to add or manage themes on your site.
tr_TR: Sitenize tema eklemek veya temaları yönetmek için burayı tıklayın.

en: Add New Theme
tr_TR: Yeni Tema Ekle

en: Here you can search wordpress.org themes library or upload a custom theme file to install a new theme on your site.
tr_TR: Burada wordpress.org tema kütüphanesinde arama yapabilir veya sitenize yeni bir tema yüklemek için özel bir tema dosyası yükleyebilirsiniz.

en: Installed Themes List
tr_TR: Yüklü Temalar Listesi

en: All your installed themes active as well as inactive will be listed here.
tr_TR: Aktif ve aktif olmayan tüm yüklü temalarınız burada listelenecektir.

en: Active Theme
tr_TR: Aktif Tema

en: Your active theme will be listed here.
tr_TR: Aktif temanız burada listelenecektir.

en: Theme Actions
tr_TR: Tema Eylemleri

en: You can perform actions for your theme like Activate, Live Preview, Customize and more
tr_TR: Temanız için Etkinleştirme, Canlı Önizleme, Özelleştirme ve daha fazlası gibi eylemler gerçekleştirebilirsiniz.

en: It is recommended to delete themes that you do not plan to use and keep all your themes up to date.
tr_TR: Kullanmayı planlamadığınız temaları silmeniz ve tüm temalarınızı güncel tutmanız önerilir.

en: Search Installed Themes
tr_TR: Yüklü Temaları Ara

en: Search a theme from the installed themes list.
tr_TR: Yüklü temalar listesinden bir tema arayın.

en: Site Health
tr_TR: Site Sağlığı

en: Here you can get insights on the overall performance and security of your website.
tr_TR: Burada web sitenizin genel performansı ve güvenliği hakkında bilgi alabilirsiniz.

en: It offers recommendations and troubleshooting tools to help you maintain an efficient and secure site.
tr_TR: Verimli ve güvenli bir siteyi korumanıza yardımcı olacak öneriler ve sorun giderme araçları sunar.

en: Info at a Glance
tr_TR: Bir Bakışta Bilgi

en: Here you will get the number of posts, pages, comments, current version of WordPress and theme that you are running.
tr_TR: Burada yazıların, sayfaların, yorumların sayısını, mevcut WordPress sürümünü ve çalıştırdığınız temayı bulacaksınız.

en: Activity
tr_TR: Etkinlik

en: Here you will get a quick summary of recent activity like published posts and comments received on your site.
tr_TR: Burada, sitenizde yayınlanan yayınlar ve alınan yorumlar gibi son etkinliklerin hızlı bir özetini bulacaksınız.

en: Quick Draft
tr_TR: Hızlı Taslak

en: Use this section for capturing ideas as they come to you, quickly jot down the ideas for new posts.
tr_TR: Aklınıza gelen fikirleri yakalamak için bu bölümü kullanın, yeni gönderiler için fikirleri hızla not edin.

en: You can later access these drafts from the Posts section and continue editing them in the full post editor.
tr_TR: Daha sonra bu taslaklara Gönderiler bölümünden erişebilir ve bunları tam gönderi düzenleyicide düzenlemeye devam edebilirsiniz.

en: Events and News
tr_TR: Etkinlikler ve Haberler

en: This widget is a valuable resource for staying informed about the latest happenings in the WordPress community and connecting with other WordPress enthusiasts.
tr_TR: Bu widget, WordPress topluluğundaki en son gelişmelerden haberdar olmak ve diğer WordPress meraklılarıyla bağlantı kurmak için değerli bir kaynaktır.

en: Here you will find updates on new releases, upcoming features, security updates, and general news about the WordPress community.
tr_TR: Burada yeni sürümlere ilişkin güncellemeleri, gelecek özellikleri, güvenlik güncellemelerini ve WordPress topluluğuyla ilgili genel haberleri bulacaksınız.

en: This section also shows upcoming WordPress events such as WordCamps, local meetups, and other community gatherings.
tr_TR: Bu bölüm ayrıca WordCamp'ler, yerel buluşmalar ve diğer topluluk toplantıları gibi yaklaşan WordPress etkinliklerini de gösterir.

en: Screen Options
tr_TR: Ekran Seçenekleri

en: This useful feature allows you to select the screen elements that you would like to show or hide by using the checkboxes.
tr_TR: Bu kullanışlı özellik, göstermek veya gizlemek istediğiniz ekran öğelerini onay kutularını kullanarak seçmenize olanak tanır.

en: You will find this option on several pages across your site.
tr_TR: Bu seçeneği sitenizdeki çeşitli sayfalarda bulacaksınız.

en: Click here to add or manage users on your site.
tr_TR: Sitenize kullanıcı eklemek veya yönetmek için burayı tıklayın.

en: Add New User
tr_TR: Yeni Kullanıcı Ekle

en: Add a new user for your site. You can enter user details, password, role, etc.
tr_TR: Sitenize yeni bir kullanıcı ekleyin. Kullanıcı ayrıntılarını, şifreyi, rolü vb. girebilirsiniz.

en: Users List
tr_TR: Kullanıcı Listesi

en: All your users with admin role as well as other roles will be listed here.
tr_TR: Yönetici rolüne sahip tüm kullanıcılarınız ve diğer roller burada listelenecektir.

en: Edit User
tr_TR: Kullanıcıyı Düzenle

en: You can edit the user information, change password, change role and much more with the Edit link here.
tr_TR: Buradaki Düzenle bağlantısını kullanarak kullanıcı bilgilerini düzenleyebilir, şifreyi değiştirebilir, rolü değiştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

en: Choose bulk action for selected users: Delete or send password reset link
tr_TR: Seçilen kullanıcılar için toplu işlem seçin: Şifre sıfırlama bağlantısını silin veya gönderin

en: Change Role
tr_TR: Rolü Değiştir

en: Here you can bulk change role for the selected users
tr_TR: Burada seçili kullanıcılar için rolü toplu olarak değiştirebilirsiniz

en: Filter Users
tr_TR: Kullanıcıları Filtrele

en: Filter your users list with their roles
tr_TR: Kullanıcı listenizi rollerine göre filtreleyin

en: Search Users
tr_TR: Kullanıcıları Ara

en: Search a user from the users list.
tr_TR: Kullanıcı listesinden bir kullanıcıyı arayın.

en: Click here to add or manage blog posts on your site.
tr_TR: Sitenize blog gönderileri eklemek veya yönetmek için burayı tıklayın.

en: Add New Post
tr_TR: Yeni Gönderi Ekle

en: Start writing a new blog post for your site.
tr_TR: Siteniz için yeni bir blog yazısı yazmaya başlayın.

en: Posts List
tr_TR: Gönderi Listesi

en: All the posts owned by all the users on your site will be listed here.
tr_TR: Sitenizdeki tüm kullanıcıların sahip olduğu tüm gönderiler burada listelenecektir.

en: Manage Post
tr_TR: Gönderiyi Yönet

en: You can view, edit or delete the posts with the links here.
tr_TR: Buradaki bağlantıları kullanarak gönderileri görüntüleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

en: Choose bulk action for selected posts: Quick Edit or Move to Trash.
tr_TR: Seçilen gönderiler için toplu işlemi seçin: Hızlı Düzenleme veya Çöp Kutusuna Taşı.

en: Filter Posts by Date
tr_TR: Gönderileri Tarihe Göre Filtrele

en: Here you can filter the posts by date.
tr_TR: Burada gönderileri tarihe göre filtreleyebilirsiniz.

en: Filter Posts by Category
tr_TR: Gönderileri Kategoriye Göre Filtrele

en: Here you can filter the posts by category.
tr_TR: Burada gönderileri kategoriye göre filtreleyebilirsiniz.

en: Filter Posts
tr_TR: Gönderileri Filtrele

en: Filter your posts list by their status like published, drafts, trash, etc.
tr_TR: Gönderi listenizi yayınlanma, taslak, çöp kutusu vb. durumlarına göre filtreleyin.

en: Search Posts
tr_TR: Gönderilerde Ara

en: Search a post from the posts list.
tr_TR: Gönderi listesinden bir gönderi arayın.

en: Click here to add or manage pages on your site.
tr_TR: Sitenize sayfa eklemek veya yönetmek için burayı tıklayın.

en: Add New Page
tr_TR: Yeni Sayfa Ekle

en: Start creating a new page for your site.
tr_TR: Siteniz için yeni bir sayfa oluşturmaya başlayın.

en: Pages List
tr_TR: Sayfa Listesi

en: All the pages on your site will be listed here.
tr_TR: Sitenizdeki tüm sayfalar burada listelenecektir.

en: Manage Page
tr_TR: Sayfayı Yönet

en: You can view, edit or delete the pages with the links here.
tr_TR: Buradaki bağlantıları içeren sayfaları görüntüleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

en: Choose bulk action for selected pages: Quick Edit or Move to Trash.
tr_TR: Seçilen sayfalar için toplu işlemi seçin: Hızlı Düzenleme veya Çöp Kutusuna Taşı.

en: Filter Pages by Date
tr_TR: Sayfaları Tarihe Göre Filtrele

en: Here you can filter the pages by date.
tr_TR: Burada sayfaları tarihe göre filtreleyebilirsiniz.

en: Filter Pages
tr_TR: Sayfaları Filtrele

en: Filter your pages list by their status like published, drafts, trash, etc.
tr_TR: Sayfa listenizi yayınlanma, taslaklar, çöp kutusu vb. durumlarına göre filtreleyin.

en: Search Pages
tr_TR: Sayfaları Ara

en: Search a page from the pages list.
tr_TR: Sayfa listesinden bir sayfa arayın.

en: The license key was not submitted
tr_TR: Lisans anahtarı gönderilmedi

en: The response was malformed
tr_TR: Yanıt hatalı biçimlendirilmişti

en: The license key is invalid
tr_TR: Lisans anahtarı geçersiz

en: The license has been saved successfully
tr_TR: Lisans başarıyla kaydedildi

en: System Information
tr_TR: Sistem Bilgileri

en: SoftWP version
tr_TR: SoftWP sürümü

en: SoftWP License
tr_TR: SoftWP Lisansı

en: Update License
tr_TR: Lisansı Güncelle

en: License Status :
tr_TR: Lisans Durumu :

en: License Expires :
tr_TR: Lisansın Sona Ermesi:

en: URL
tr_TR: URL'si

en: Path
tr_TR: Yol

en: Server's IP Address
tr_TR: Sunucunun IP Adresi

en: Requires PHP version %1$s or higher
tr_TR: PHP'nin %1$s veya üzeri sürümünü gerektirir

en: Not Installed
tr_TR: Kurulu Değil

en: Installed
tr_TR: Yüklendi

en: Free
tr_TR: Özgür

en: Pro
tr_TR: Profesyonel

en: Install for Free
tr_TR: Ücretsiz Yükle

en: Pro included with your subscription
tr_TR: Pro aboneliğinize dahildir

en: Action Buttons
tr_TR: Eylem Düğmeleri

en: Edit with Photopea
tr_TR: Photopea ile düzenleyin

en: Compress Image
tr_TR: Görüntüyü Sıkıştır

en: Replace Media
tr_TR: Medyayı Değiştir

en: Quality
tr_TR: Kalite

en: Save
tr_TR: Kaydetmek

en: Save & Close
tr_TR: Kaydet ve kaydet Kapalı

en: Save As
tr_TR: Farklı Kaydet

en: Cancel
tr_TR: İptal etmek

en: Security Check Failed!
tr_TR: Güvenlik Kontrolü Başarısız!

en: Original image attachment not found
tr_TR: Orijinal resim eki bulunamadı

en: Original image path not found
tr_TR: Orijinal resim yolu bulunamadı

en: File already exists. Please choose another file name
tr_TR: Dosya zaten mevcut. Lütfen başka bir dosya adı seçin

en: Failed to decode base64 image data
tr_TR: Base64 görüntü verilerinin kodu çözülemedi

en: Failed to create image from data
tr_TR: Verilerden resim oluşturulamadı

en: Unsupported image format
tr_TR: Desteklenmeyen resim formatı

en: Failed to save the image
tr_TR: Resim kaydedilemedi

en: Failed to insert the new image as attachment
tr_TR: Yeni resim ek olarak eklenemedi

en: Failed to regenerate image sub-sizes
tr_TR: Resim alt boyutları yeniden oluşturulamadı

en: Image saved successfully
tr_TR: Resim başarıyla kaydedildi

en: Invalid image path.
tr_TR: Geçersiz resim yolu.

en: No image ID provided.
tr_TR: Resim kimliği sağlanmadı.

en: Unsupported image type.
tr_TR: Desteklenmeyen resim türü.

en: Image has been successfully compressed and replaced.
tr_TR: Resim başarıyla sıkıştırıldı ve değiştirildi.

en: Compression and replacement failed.
tr_TR: Sıkıştırma ve değiştirme başarısız oldu.

en: No file was uploaded ! Please try again.
tr_TR: Hiçbir dosya yüklenmedi! Lütfen tekrar deneyin.

en: There was some error uploading the file ! Please try again.
tr_TR: Dosya yüklenirken bir hata oluştu! Lütfen tekrar deneyin.

en: The File type could not be determined. Please upload a permitted file type.
tr_TR: Dosya türü belirlenemedi. Lütfen izin verilen bir dosya türü yükleyin.

en: Please fix the below errors
tr_TR: Lütfen aşağıdaki hataları düzeltin

en: Failed to determine the media file path !
tr_TR: Medya dosyası yolu belirlenemedi!

en: No folder for the target found !
tr_TR: Hedef için klasör bulunamadı!

en: Please confirm that you accept data loss since you have already run the onboarding process previously
tr_TR: Daha önce katılım sürecini yürüttüğünüz için lütfen veri kaybını kabul ettiğinizi onaylayın.

en: Please select atleast one page to import
tr_TR: Lütfen içe aktarmak için en az bir sayfa seçin

en: Downloading and installing required plugins
tr_TR: Gerekli eklentilerin indirilmesi ve kurulması

en: WordPress requires FTP details, without them you won't be able to install a plugin/theme
tr_TR: WordPress, FTP ayrıntıları gerektirir; bunlar olmadan eklenti/tema yükleyemezsiniz

en: Downloading the template
tr_TR: Şablonun indirilmesi

en: Building your website...
tr_TR: Web sitenizi oluşturuyoruz...

en: Checking the requirements ...
tr_TR: Gereksinimler kontrol ediliyor...

en: Importing the template
tr_TR: Şablonu içe aktarma

en: Your website setup is completed
tr_TR: Web sitenizin kurulumu tamamlandı

en: Congratulations
tr_TR: Tebrikler

en: Increase Website Traffic (SEO)
tr_TR: Web Sitesi Trafiğini Artırın (SEO)

en: Improve your site's ranking on search engines
tr_TR: Sitenizin arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirin

en: SiteSEO ? One Click SEO for WordPress
tr_TR: SiteSEO – WordPress için Tek Tıklamayla SEO

en: Boost your website's search rankings today with the most powerful WordPress SEO plugin. Its lightweight, optimized, and delivers exceptional performance.
tr_TR: En güçlü WordPress SEO eklentisiyle web sitenizin arama sıralamasını bugün artırın. Hafiftir, optimize edilmiştir ve olağanüstü performans sunar.

en: Improve Page Speed
tr_TR: Sayfa Hızını Artırın

en: Improve speed by cache, minify, compress
tr_TR: Önbelleğe alarak hızı artırın, küçültün, sıkıştırın

en: SpeedyCache ? Cache, Optimization, Performance
tr_TR: SpeedyCache – Önbellek, Optimizasyon, Performans

en: SpeedyCache is an easy to use and powerful WordPress Cache Plugin, it helps you reduce page load time improving User Experience and boosting your Google PageSpeed.
tr_TR: SpeedyCache, kullanımı kolay ve güçlü bir WordPress Önbellek Eklentisidir; sayfa yükleme süresini kısaltmanıza, Kullanıcı Deneyimini iyileştirmenize ve Google Sayfa Hızınızı artırmanıza yardımcı olur.

en: Schedule Backups
tr_TR: Yedeklemeleri Planlayın

en: Backup your site on local or remote servers
tr_TR: Sitenizi yerel veya uzak sunuculara yedekleyin

en: Backuply ? Backup, Restore, Migrate and Clone
tr_TR: Yedekleme – Yedekleme, Geri Yükleme, Taşıma ve Klonlama

en: Backuply is a WordPress backup plugin that helps you backup your WordPress website, saving you from loss of data because of server crashes, hacks, dodgy updates, or bad plugins.
tr_TR: Backuply, WordPress web sitenizi yedeklemenize yardımcı olan, sizi sunucu çökmeleri, saldırılar, tehlikeli güncellemeler veya kötü eklentiler nedeniyle veri kaybından koruyan bir WordPress yedekleme eklentisidir.

en: Sell Products
tr_TR: Ürün Sat

en: Sell physical or digital products
tr_TR: Fiziksel veya dijital ürünler satmak

en: Limit Login Attempts
tr_TR: Oturum Açma Denemelerini Sınırla

en: Brute force protection, 2FA, login captcha
tr_TR: Kaba kuvvet koruması, 2FA, giriş captcha'sı

en: Loginizer
tr_TR: Giriş Yapan

en: Loginizer is a simple and effortless solution that takes care of all your security problems. It comes with default optimal configuration to protect your site from Brute Force attacks.
tr_TR: Loginizer, tüm güvenlik sorunlarınızı çözen basit ve zahmetsiz bir çözümdür. Sitenizi Brute Force saldırılarına karşı korumak için varsayılan optimum yapılandırmayla birlikte gelir.

en: Page Builder
tr_TR: Sayfa Oluşturucu

en: Page Builder, Drag and Drop website builder
tr_TR: Sayfa Oluşturucu, Sürükle ve Bırak web sitesi oluşturucu

en: Pagelayer
tr_TR: Sayfa katmanı

en: Pagelayer is an awesome page builder that allows you to create and design your website instantly in the simplest way possible. Take control over your page content with the most advanced page builder plugin available.
tr_TR: Pagelayer, web sitenizi mümkün olan en basit şekilde anında oluşturmanıza ve tasarlamanıza olanak tanıyan harika bir sayfa oluşturucudur. Mevcut en gelişmiş sayfa oluşturucu eklentisiyle sayfa içeriğinizin kontrolünü elinize alın.

en: Send Email with SMTP
tr_TR: SMTP ile E-posta Gönder

en: Providers: Gmail, Outlook, AWS SES & more
tr_TR: Sağlayıcılar: Gmail, Outlook, AWS SES & Daha

en: GoSMTP ? SMTP for WordPress
tr_TR: GoSMTP – WordPress için SMTP

en: GoSMTP allows you to send emails from your WordPress over SMTP or many popular outgoing email service providers. Using these improves your email deliverability.
tr_TR: GoSMTP, WordPress'inizden SMTP veya birçok popüler giden e-posta servis sağlayıcısı üzerinden e-posta göndermenize olanak tanır. Bunları kullanmak e-posta teslim edilebilirliğinizi artırır.

en: File Manager
tr_TR: Dosya Yöneticisi

en: Manage files with drag & drop editor
tr_TR: Dosyaları sürükleyip bırakarak yönetin bırak düzenleyici

en: FileOrganizer ? Manage WordPress and Website Files
tr_TR: FileOrganizer – WordPress ve Web Sitesi Dosyalarını Yönetin

en: FileOrganizer is a lightweight and easy-to-use file management plugin for WordPress. Organize and manage your WordPress files with FileOrganizer without any control panel or FTP access.
tr_TR: FileOrganizer, WordPress için hafif ve kullanımı kolay bir dosya yönetimi eklentisidir. WordPress dosyalarınızı herhangi bir kontrol paneli veya FTP erişimi olmadan FileOrganizer ile düzenleyin ve yönetin.

en: Could not import the template !
tr_TR: Şablon içe aktarılamadı!

en: Theme template can only be uploaded using FTP !
tr_TR: Tema şablonu yalnızca FTP kullanılarak yüklenebilir!

en: Could not download the theme !
tr_TR: Tema indirilemedi!

en: Could not extract the template !
tr_TR: Şablon çıkarılamadı!

en: The response from the server was malformed. Please try again in sometime !
tr_TR: Sunucudan gelen yanıt hatalı biçimlendirilmişti. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin!

en: Pagelayer is required to use the templates !
tr_TR: Şablonları kullanmak için Pagelayer gereklidir!

en: PopularFX plugin is required to use the templates !
tr_TR: Şablonları kullanmak için PopularFX eklentisi gereklidir!

en: PopularFX theme is required to use the templates !
tr_TR: Şablonları kullanmak için PopularFX teması gereklidir!

en: The template you submitted is invalid !
tr_TR: Gönderdiğiniz şablon geçersiz!

en: Your Pagelayer version is %1$s while the template requires Pagelayer version higher than or equal to %2$s
tr_TR: Pagelayer sürümünüz %1$s, şablon için %2$s'den daha yüksek veya ona eşit bir Pagelayer sürümü gerekiyor

en: Your Pagelayer version is %1$s while the onboarding requires Pagelayer version higher than or equal to 1.8.9
tr_TR: Pagelayer sürümünüz %1$s ancak katılım için 1.8.9'dan yüksek veya ona eşit Pagelayer sürümü gerekiyor

en: Your PopularFX Plugin version is %1$s while the template requires PopularFX version higher than or equal to %2$s
tr_TR: PopularFX Eklenti sürümünüz %1$s iken şablon %2$s'den daha yüksek veya ona eşit PopularFX sürümünü gerektiriyor

en: The selected template is a Pro template and you have a free or expired license. Please enter your license key %1$shere%2$s.
tr_TR: Seçilen şablon bir Pro şablonudur ve ücretsiz veya süresi dolmuş bir lisansınız vardır. Lütfen %1$sburaya%2$s lisans anahtarınızı girin.

en: There was an error in installing Pagelayer which is required by this template. Please install Pagelayer manually by clicking %1$shere%2$s and then install the template !
tr_TR: Bu şablonun gerektirdiği Pagelayer yüklenirken bir hata oluştu. Lütfen %1$sburaya%2$s tıklayarak Pagelayer'ı manuel olarak yükleyin ve ardından şablonu yükleyin!

en: Plugin activated successfully.
tr_TR: Eklenti başarıyla etkinleştirildi.

en: Plugin installation failed. %1$s requires PHP version %2$s or higher. Your PHP version is %3$s.
tr_TR: Eklenti kurulumu başarısız oldu. %1$s, PHP'nin %2$s veya üzeri sürümünü gerektirir. PHP sürümünüz %3$s.

en: Plugin installed and activated successfully.
tr_TR: Eklenti başarıyla yüklendi ve etkinleştirildi.

en: Plugin already installed.
tr_TR: Eklenti zaten yüklü.

en: You do not have enough permissions to install theme
tr_TR: Temayı yüklemek için yeterli izniniz yok

en: Theme activated successfully.
tr_TR: Tema başarıyla etkinleştirildi.

en: The filesystem could not write files to the server!
tr_TR: Dosya sistemi dosyaları sunucuya yazamadı!

en: Error downloading theme: %1$s
tr_TR: Tema indirilirken hata oluştu: %1$s

en: Error unzipping theme:
tr_TR: Temanın sıkıştırması açılırken hata oluştu:

en: Theme installation failed
tr_TR: Tema kurulumu başarısız oldu

en: Theme installed and activated successfully.
tr_TR: Tema başarıyla yüklendi ve etkinleştirildi.

en: Choose a design
tr_TR: Bir tasarım seçin

en: Search for theme
tr_TR: Tema ara

en: All
tr_TR: Tüm

en: Select pages to import
tr_TR: İçe aktarılacak sayfaları seçin

en: Import stock images ?
tr_TR: Stok görselleri içe aktarılsın mı?

en: We try our best to use images that are free to use from legal perspectives. However, we are not liable for any copyright infringement for your site.
tr_TR: Yasal açıdan ücretsiz kullanılabilen görseller kullanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak sitenize ilişkin herhangi bir telif hakkı ihlalinden sorumlu değiliz.

en: Go Back
tr_TR: Geri gitmek

en: Import Theme Content
tr_TR: Tema İçeriğini İçe Aktar

en: Import Theme Contents
tr_TR: Tema İçeriklerini İçe Aktar

en: Congratulations, the template was imported successfully !
tr_TR: Tebrikler, şablon başarıyla içe aktarıldı!

en: You can now customize the website as per your requirements with the help of Pagelayer or the Customizer.
tr_TR: Artık Pagelayer veya Customizer'ın yardımıyla web sitesini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

en: We strongly recommend you change all images and media. We try our best to use images which are copyright free or are allowed under their licensing. However, we take no responsibilities for the same and recommend you change all media and images !
tr_TR: Tüm görselleri ve medyayı değiştirmenizi önemle tavsiye ederiz. Telif hakkı olmayan veya lisansları kapsamında izin verilen görselleri kullanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak bununla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve tüm medya ve görselleri değiştirmenizi öneriyoruz!

en: Visit Website
tr_TR: Web Sitesini Ziyaret Edin

en: WordPress Dashboard
tr_TR: WordPress Kontrol Paneli

en: Welcome
tr_TR: Hoş geldin

en: Business Type
tr_TR: İşletme Türü

en: Site Title
tr_TR: Site Başlığı

en: Goals
tr_TR: Hedefler

en: Choose Template
tr_TR: Şablon Seçin

en: Exit
tr_TR: Çıkış

en: Welcome to the Onboarding process!
tr_TR: İlk katılım sürecine hoş geldiniz!

en: This process will help you choose a professional template for your website and install plugins that you might need to achieve your goal for creating this website
tr_TR: Bu süreç, web siteniz için profesyonel bir şablon seçmenize ve bu web sitesini oluşturma hedefinize ulaşmak için ihtiyaç duyabileceğiniz eklentileri yüklemenize yardımcı olacaktır.

en: It looks like you have already completed the onboarding process. You might lose data if you run the onboarding process again. Select this checkbox to confirm that you agree.
tr_TR: Görünüşe göre katılım sürecini zaten tamamlamışsınız. Ekleme işlemini tekrar çalıştırırsanız veri kaybedebilirsiniz. Kabul ettiğinizi onaylamak için bu onay kutusunu seçin.

en: Get Started
tr_TR: Başlayın

en: No, I don't want to try an easy setup process
tr_TR: Hayır, kolay bir kurulum sürecini denemek istemiyorum

en: How would you categorize your website ?
tr_TR: Web sitenizi nasıl kategorilere ayırırsınız?

en: This helps us recommend design and functionalities for your website
tr_TR: Bu, web siteniz için tasarım ve işlevler önermemize yardımcı olur

en: Search for a category
tr_TR: Kategori arayın

en: No results match your search criteria
tr_TR: Arama kriterlerinizle eşleşen sonuç yok

en: Previous Step
tr_TR: Önceki Adım

en: Continue
tr_TR: Devam etmek

en: Enter the title of your new site
tr_TR: Yeni sitenizin başlığını girin

en: Can be changed later
tr_TR: Daha sonra değiştirilebilir

en: Enter a title for your website
tr_TR: Web siteniz için bir başlık girin

en: What are you looking to achieve with your new site ?
tr_TR: Yeni sitenizle neyi başarmak istiyorsunuz?

en: We will install the appropriate plugins that will add the required functionality to your website
tr_TR: Web sitenize gerekli işlevselliği ekleyecek uygun eklentileri yükleyeceğiz
