SoftWP - en to sk_SK translation catalogue (347 entries)

en: A recommended list of plugins to improve performace and extend functionalties for your site.
sk_SK: Odporúčaný zoznam doplnkov na zlepšenie výkonu a rozšírenie funkcií pre váš web.

en: AI History
sk_SK: História AI

en: AI history retention
sk_SK: uchovávanie histórie AI

en: AI shortcut can not be applied without any content.
sk_SK: Skratka AI sa nedá použiť bez obsahu.

en: Action Buttons
sk_SK: Akčné tlačidlá

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: Active Theme
sk_SK: Aktívna téma

en: Activity
sk_SK: Aktivita

en: Add New
sk_SK: Pridať nový

en: Add New Page
sk_SK: Pridať novú stránku

en: Add New Plugin
sk_SK: Pridať nový doplnok

en: Add New Post
sk_SK: Pridať nový príspevok

en: Add New Theme
sk_SK: Pridať novú tému

en: Add New User
sk_SK: Pridať nového používateľa

en: Add a new user for your site. You can enter user details, password, role, etc.
sk_SK: Pridajte nového používateľa pre svoje stránky. Môžete zadať údaje o používateľovi, heslo, rolu atď.

en: Add or manage users to ensure smooth operation and collaboration.
sk_SK: Pridajte alebo spravujte používateľov, aby ste zaistili hladké fungovanie a spoluprácu.

en: Advanced settings for your site can be managed here.
sk_SK: Pokročilé nastavenia pre váš web môžete spravovať tu.

en: All
sk_SK: Všetky

en: All the pages on your site will be listed here.
sk_SK: Tu budú uvedené všetky stránky na vašej lokalite.

en: All the posts owned by all the users on your site will be listed here.
sk_SK: Tu budú uvedené všetky príspevky, ktoré vlastnia všetci používatelia vašej lokality.

en: All your installed plugins active as well as inactive will be listed here.
sk_SK: Tu budú uvedené všetky vaše nainštalované pluginy aktívne aj neaktívne.

en: All your installed themes active as well as inactive will be listed here.
sk_SK: Tu budú uvedené všetky vaše nainštalované témy aktívne aj neaktívne.

en: All your users with admin role as well as other roles will be listed here.
sk_SK: Tu budú uvedení všetci vaši používatelia s rolou správcu, ako aj s inými rolami.

en: Appearance
sk_SK: Vzhľad

en: Are you sure you want to skip the Tour?
sk_SK: Naozaj chcete vynechať prehliadku?

en: Ask AI
sk_SK: Opýtajte sa AI

en: Assistant
sk_SK: asistent

en: Assistant adds AI to your site building process and lets you create content with just a few clicks (look for the AI option while editing your posts/pages).
sk_SK: Asistent pridáva AI do procesu vytvárania vášho webu a umožňuje vám vytvárať obsah len niekoľkými kliknutiami (pri úprave príspevkov/stránok hľadajte možnosť AI).

en: Assistant also helps you with several aspects of building and maintaning your WordPress website.
sk_SK: Asistent vám tiež pomáha s niekoľkými aspektmi vytvárania a údržby vášho webu WordPress.

en: Assistant resides here, when you are unable to find something or having a hard time understanding a feature in WordPress we should be able to help you.
sk_SK: Asistent býva tu, keď nemôžete niečo nájsť alebo máte problém pochopiť funkciu vo WordPress, mali by sme vám vedieť pomôcť.

en: Backup your site on local or remote servers
sk_SK: Zálohujte svoje stránky na lokálnych alebo vzdialených serveroch

en: Backuply ? Backup, Restore, Migrate and Clone
sk_SK: Zálohovanie – zálohovanie, obnovenie, migrácia a klonovanie

en: Backuply is a WordPress backup plugin that helps you backup your WordPress website, saving you from loss of data because of server crashes, hacks, dodgy updates, or bad plugins.
sk_SK: Backuply je záložný doplnok WordPress, ktorý vám pomáha zálohovať vaše webové stránky WordPress, čím vás šetrí pred stratou údajov v dôsledku zlyhaní servera, hackerov, pochybných aktualizácií alebo zlých doplnkov.

en: Boost your website's search rankings today with the most powerful WordPress SEO plugin. Its lightweight, optimized, and delivers exceptional performance.
sk_SK: Zvýšte hodnotenie svojich webových stránok vo vyhľadávaní ešte dnes pomocou najvýkonnejšieho doplnku WordPress SEO. Je ľahký, optimalizovaný a poskytuje výnimočný výkon.

en: Brute force protection, 2FA, login captcha
sk_SK: Ochrana hrubou silou, 2FA, prihlasovacie captcha

en: Building your website...
sk_SK: Vytváranie webových stránok...

en: Bulk Actions
sk_SK: Hromadné akcie

en: Business Type
sk_SK: Typ podnikania

en: Buy AI Tokens
sk_SK: Kúpte si tokeny AI

en: Can be changed later
sk_SK: Dá sa neskôr zmeniť

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Change Role
sk_SK: Zmeniť rolu

en: Check Updates
sk_SK: Skontrolujte aktualizácie

en: Checking the requirements ...
sk_SK: Kontrola požiadaviek...

en: Choose Template
sk_SK: Vyberte položku Šablóna

en: Choose a design
sk_SK: Vyberte si dizajn

en: Choose bulk action for selected pages: Quick Edit or Move to Trash.
sk_SK: Vyberte hromadnú akciu pre vybraté stránky: Rýchla úprava alebo Presunúť do koša.

en: Choose bulk action for selected plugins: Activate, Deactivate, Update, Delete, toggle auto updates and more
sk_SK: Vyberte hromadnú akciu pre vybrané doplnky: Aktivovať, Deaktivovať, Aktualizovať, Odstrániť, prepínať automatické aktualizácie a ďalšie

en: Choose bulk action for selected posts: Quick Edit or Move to Trash.
sk_SK: Vyberte hromadnú akciu pre vybrané príspevky: Rýchla úprava alebo Presunúť do koša.

en: Choose bulk action for selected users: Delete or send password reset link
sk_SK: Vyberte hromadnú akciu pre vybraných používateľov: Odstrániť alebo odoslať odkaz na obnovenie hesla

en: Click here to add or manage blog posts on your site.
sk_SK: Kliknite sem, ak chcete pridať alebo spravovať blogové príspevky na svojej lokalite.

en: Click here to add or manage pages on your site.
sk_SK: Kliknite sem, ak chcete pridať alebo spravovať stránky na svojej lokalite.

en: Click here to add or manage plugins on your site.
sk_SK: Kliknutím sem pridáte alebo spravujete doplnky na svoje stránky.

en: Click here to add or manage themes on your site.
sk_SK: Kliknite sem, ak chcete pridať alebo spravovať témy na svojej lokalite.

en: Click here to add or manage users on your site.
sk_SK: Kliknutím sem pridáte alebo spravujete používateľov na svojej lokalite.

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Completely Disable Comments across the site
sk_SK: Úplne zakázať komentáre na stránke

en: Compress Image
sk_SK: Komprimovať obrázok

en: Compression and replacement failed.
sk_SK: Kompresia a výmena zlyhali.

en: Congratulations
sk_SK: gratulujem

en: Congratulations, the template was imported successfully !
sk_SK: Gratulujeme, šablóna bola úspešne importovaná!

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Could not download the theme !
sk_SK: Téma sa nepodarilo stiahnuť!

en: Could not extract the template !
sk_SK: Nepodarilo sa extrahovať šablónu!

en: Could not import the template !
sk_SK: Nepodarilo sa importovať šablónu!

en: Days
sk_SK: dní

en: Disable Softaculous AI
sk_SK: Zakázať Softaculous AI

en: Downloading and installing required plugins
sk_SK: Stiahnutie a inštalácia požadovaných doplnkov

en: Downloading the template
sk_SK: Sťahovanie šablóny

en: Easily search, add or delete plugins to enhance your site's functionality.
sk_SK: Jednoducho vyhľadávajte, pridávajte alebo odstraňovajte doplnky, aby ste zlepšili funkčnosť svojich stránok.

en: Edit Profile
sk_SK: Upraviť profil

en: Edit User
sk_SK: Upraviť používateľa

en: Edit with Photopea
sk_SK: Upravte pomocou Photopea

en: Enhance Content Writing with AI Assistant
sk_SK: Vylepšite písanie obsahu pomocou asistenta AI

en: Enter Pro License Key
sk_SK: Zadajte licenčný kľúč Pro

en: Enter a title for your website
sk_SK: Zadajte názov pre svoj web

en: Enter the title of your new site
sk_SK: Zadajte názov svojej novej stránky

en: Error downloading theme: %1$s
sk_SK: Chyba pri sťahovaní motívu: %1$s

en: Error unzipping theme:
sk_SK: Chyba pri rozbaľovaní motívu:

en: Events and News
sk_SK: Udalosti a novinky

en: Existing Page
sk_SK: Existujúca stránka

en: Existing Post
sk_SK: Existujúci príspevok

en: Exit
sk_SK: VÝCHOD

en: Expand or Collapse the sidebar menu using this option.
sk_SK: Pomocou tejto možnosti rozbaľte alebo zbaľte ponuku bočného panela.

en: Experience hassle-free site building with inbuilt AI in Assistant.
sk_SK: Zažite bezproblémové vytváranie stránok so vstavanou AI v aplikácii Assistant.

en: Explore Pro Plugins
sk_SK: Preskúmajte doplnky Pro

en: Explore themes, customize headers, background, colors, manage widgets and menus to customize your site's look and feel.
sk_SK: Preskúmajte témy, prispôsobte hlavičky, pozadie, farby, spravujte miniaplikácie a ponuky, aby ste si prispôsobili vzhľad a dojem zo svojej lokality.

en: Extend
sk_SK: Predĺžiť

en: Failed to create image from data
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť obrázok z údajov

en: Failed to decode base64 image data
sk_SK: Nepodarilo sa dekódovať obrazové údaje base64

en: Failed to determine the media file path !
sk_SK: Nepodarilo sa určiť cestu k mediálnemu súboru!

en: Failed to insert the new image as attachment
sk_SK: Nepodarilo sa vložiť nový obrázok ako prílohu

en: Failed to regenerate image sub-sizes
sk_SK: Nepodarilo sa obnoviť podveľkosti obrázkov

en: Failed to save the image
sk_SK: Obrázok sa nepodarilo uložiť

en: File Manager
sk_SK: Správca súborov

en: File already exists. Please choose another file name
sk_SK: Súbor už existuje. Vyberte iný názov súboru

en: FileOrganizer ? Manage WordPress and Website Files
sk_SK: FileOrganizer – Správa súborov WordPress a webových stránok

en: FileOrganizer is a lightweight and easy-to-use file management plugin for WordPress. Organize and manage your WordPress files with FileOrganizer without any control panel or FTP access.
sk_SK: FileOrganizer je ľahký a ľahko použiteľný doplnok na správu súborov pre WordPress. Usporiadajte a spravujte svoje súbory WordPress pomocou FileOrganizer bez akéhokoľvek ovládacieho panela alebo prístupu cez FTP.

en: Filter Installed Plugins
sk_SK: Filter nainštalovaných pluginov

en: Filter Pages
sk_SK: Filtrovať stránky

en: Filter Pages by Date
sk_SK: Filtrujte strany podľa dátumu

en: Filter Posts
sk_SK: Filtrovať príspevky

en: Filter Posts by Category
sk_SK: Filtrujte príspevky podľa kategórie

en: Filter Posts by Date
sk_SK: Filtrujte príspevky podľa dátumu

en: Filter Users
sk_SK: Filtrovať používateľov

en: Filter your installed plugins list with Active, Inactive, Auto Updates Enabled or Disabled options
sk_SK: Filtrujte zoznam nainštalovaných doplnkov pomocou možností Aktívne, Neaktívne, Automatické aktualizácie zapnuté alebo Zakázané

en: Filter your pages list by their status like published, drafts, trash, etc.
sk_SK: Filtrujte zoznam stránok podľa ich stavu, ako sú zverejnené, koncepty, kôš atď.

en: Filter your posts list by their status like published, drafts, trash, etc.
sk_SK: Filtrujte svoj zoznam príspevkov podľa ich stavu, ako sú zverejnené, koncepty, kôš atď.

en: Filter your users list with their roles
sk_SK: Filtrujte zoznam používateľov s ich rolami

en: Free
sk_SK: Zadarmo

en: Get Started
sk_SK: Začíname

en: Go Back
sk_SK: Choď späť

en: GoSMTP ? SMTP for WordPress
sk_SK: GoSMTP – SMTP pre WordPress

en: GoSMTP allows you to send emails from your WordPress over SMTP or many popular outgoing email service providers. Using these improves your email deliverability.
sk_SK: GoSMTP vám umožňuje odosielať e-maily z vášho WordPress cez SMTP alebo mnohých obľúbených poskytovateľov odchádzajúcich e-mailových služieb. Ich používanie zlepšuje doručovanie e-mailov.

en: Goals
sk_SK: Ciele

en: Here you can bulk change role for the selected users
sk_SK: Tu môžete hromadne zmeniť rolu pre vybraných používateľov

en: Here you can edit your profile information like name, email, password, bio, profile picture and more.
sk_SK: Tu môžete upraviť informácie o svojom profile, ako je meno, e-mail, heslo, životopis, profilový obrázok a ďalšie.

en: Here you can filter the pages by date.
sk_SK: Tu môžete filtrovať stránky podľa dátumu.

en: Here you can filter the posts by category.
sk_SK: Tu môžete filtrovať príspevky podľa kategórie.

en: Here you can filter the posts by date.
sk_SK: Tu môžete filtrovať príspevky podľa dátumu.

en: Here you can get insights on the overall performance and security of your website.
sk_SK: Tu môžete získať prehľad o celkovom výkone a zabezpečení vášho webu.

en: Here you can moderate comments posted by visitors on your posts.
sk_SK: Tu môžete moderovať komentáre návštevníkov k vašim príspevkom.

en: Here you can search wordpress.org plugins library or upload a custom plugin file to install a new plugin on your site.
sk_SK: Tu môžete vyhľadávať v knižnici doplnkov wordpress.org alebo nahrať vlastný súbor doplnku a nainštalovať nový doplnok na svoje stránky.

en: Here you can search wordpress.org themes library or upload a custom theme file to install a new theme on your site.
sk_SK: Tu môžete vyhľadávať v knižnici tém wordpress.org alebo nahrať vlastný súbor tém a nainštalovať novú tému na svoje stránky.

en: Here you will find important links compiled in a single section which can sometimes be difficult to find in WordPress.
sk_SK: Tu nájdete dôležité odkazy zostavené v jednej sekcii, ktoré môže byť niekedy ťažké nájsť vo WordPress.

en: Here you will find updates on new releases, upcoming features, security updates, and general news about the WordPress community.
sk_SK: Tu nájdete aktualizácie o nových vydaniach, pripravovaných funkciách, aktualizáciách zabezpečenia a všeobecné novinky o komunite WordPress.

en: Here you will get a quick summary of recent activity like published posts and comments received on your site.
sk_SK: Tu získate rýchly súhrn nedávnej aktivity, ako sú publikované príspevky a komentáre prijaté na vašom webe.

en: Here you will get the number of posts, pages, comments, current version of WordPress and theme that you are running.
sk_SK: Tu získate počet príspevkov, stránok, komentárov, aktuálnu verziu WordPress a tému, ktorú používate.

en: How would you categorize your website ?
sk_SK: Ako by ste kategorizovali svoj web?

en: Image has been successfully compressed and replaced.
sk_SK: Obrázok bol úspešne komprimovaný a nahradený.

en: Image saved successfully
sk_SK: Obrázok bol úspešne uložený

en: Import Theme Content
sk_SK: Importovať obsah témy

en: Import Theme Contents
sk_SK: Importovať obsah témy

en: Import stock images ?
sk_SK: Importovať obrázky z akcií?

en: Import/Export site data, check site health or edit plugin/theme files from the Tools menu.
sk_SK: Importujte/exportujte údaje o lokalite, skontrolujte stav lokality alebo upravujte súbory doplnkov/témy z ponuky Nástroje.

en: Importing the template
sk_SK: Importovanie šablóny

en: Improve Page Speed
sk_SK: Zlepšite rýchlosť stránky

en: Improve speed by cache, minify, compress
sk_SK: Zvýšte rýchlosť pomocou vyrovnávacej pamäte, minifikujte, komprimujte

en: Improve your site's ranking on search engines
sk_SK: Zlepšite hodnotenie svojej stránky vo vyhľadávačoch

en: Increase Website Traffic (SEO)
sk_SK: Zvýšte návštevnosť webových stránok (SEO)

en: Info at a Glance
sk_SK: Informácie na prvý pohľad

en: Install
sk_SK: Inštalovať

en: Install for Free
sk_SK: Inštalovať zadarmo

en: Installed
sk_SK: Nainštalované

en: Installed Plugins List
sk_SK: Zoznam nainštalovaných doplnkov

en: Installed Themes List
sk_SK: Zoznam nainštalovaných tém

en: Invalid image path.
sk_SK: Neplatná cesta k obrázku.

en: It is recommended to delete plugins that you do not plan to use and keep all your plugins up to date.
sk_SK: Odporúča sa vymazať pluginy, ktoré neplánujete používať, a udržiavať všetky svoje pluginy aktuálne.

en: It is recommended to delete themes that you do not plan to use and keep all your themes up to date.
sk_SK: Odporúča sa vymazať témy, ktoré neplánujete používať, a udržiavať všetky svoje témy aktuálne.

en: It looks like you have already completed the onboarding process. You might lose data if you run the onboarding process again. Select this checkbox to confirm that you agree.
sk_SK: Zdá sa, že ste už dokončili proces registrácie. Ak znova spustíte proces registrácie, môžete stratiť údaje. Začiarknutím tohto políčka potvrdíte, že súhlasíte.

en: It offers recommendations and troubleshooting tools to help you maintain an efficient and secure site.
sk_SK: Ponúka odporúčania a nástroje na riešenie problémov, ktoré vám pomôžu udržiavať efektívnu a bezpečnú stránku.

en: Launch Onboarding
sk_SK: Spustite Prihlásenie

en: License Expires :
sk_SK: Platnosť licencie vyprší:

en: License Status :
sk_SK: Stav licencie:

en: Limit Login Attempts
sk_SK: Obmedzte pokusy o prihlásenie

en: Log Out
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Loginizer
sk_SK: Prihlasovač

en: Loginizer is a simple and effortless solution that takes care of all your security problems. It comes with default optimal configuration to protect your site from Brute Force attacks.
sk_SK: Loginizer je jednoduché a nenáročné riešenie, ktoré sa postará o všetky vaše bezpečnostné problémy. Dodáva sa s predvolenou optimálnou konfiguráciou na ochranu vášho webu pred útokmi Brute Force.

en: Manage Media
sk_SK: Správa médií

en: Manage Page
sk_SK: Spravovať stránku

en: Manage Pages
sk_SK: Spravovať stránky

en: Manage Plugins
sk_SK: Spravovať doplnky

en: Manage Post
sk_SK: Spravovať príspevok

en: Manage Posts
sk_SK: Spravovať príspevky

en: Manage Pro License
sk_SK: Spravovať Pro licenciu

en: Manage SoftWP License
sk_SK: Spravovať licenciu SoftWP

en: Manage Themes
sk_SK: Spravovať motívy

en: Manage Users
sk_SK: Spravovať používateľov

en: Manage files with drag & drop editor
sk_SK: Spravujte súbory pomocou drag & drop editor

en: Manage media files like images, audio, videos, etc. here.
sk_SK: Tu môžete spravovať mediálne súbory, ako sú obrázky, zvuk, videá atď.

en: Manage your blog posts here.
sk_SK: Spravujte svoje blogové príspevky tu.

en: Media Library
sk_SK: Knižnica médií

en: Media uploaded from anywhere on your site can be managed here.
sk_SK: Tu môžete spravovať médiá nahrané odkiaľkoľvek na vaše stránky.

en: Never
sk_SK: Nikdy

en: New Page
sk_SK: Nová stránka

en: New Post
sk_SK: Nový príspevok

en: No file was uploaded ! Please try again.
sk_SK: Nebol odovzdaný žiadny súbor! Skúste to znova.

en: No folder for the target found !
sk_SK: Pre cieľ sa nenašiel žiadny priečinok!

en: No image ID provided.
sk_SK: Nebolo poskytnuté žiadne ID obrázka.

en: No results match your search criteria
sk_SK: Vašim kritériám vyhľadávania nezodpovedajú žiadne výsledky

en: No, I don't want to try an easy setup process
sk_SK: Nie, nechcem skúšať jednoduchý proces nastavenia

en: Not Installed
sk_SK: Nie je nainštalované

en: Original image attachment not found
sk_SK: Pôvodná obrázková príloha sa nenašla

en: Original image path not found
sk_SK: Pôvodná cesta k obrázku sa nenašla

en: Page Builder
sk_SK: Tvorca stránok

en: Page Builder, Drag and Drop website builder
sk_SK: Tvorca stránok, tvorca webových stránok Drag and Drop

en: Pagelayer is an awesome page builder that allows you to create and design your website instantly in the simplest way possible. Take control over your page content with the most advanced page builder plugin available.
sk_SK: Pagelayer je úžasný tvorca stránok, ktorý vám umožňuje okamžite vytvoriť a navrhnúť vaše webové stránky tým najjednoduchším možným spôsobom. Prevezmite kontrolu nad obsahom svojej stránky pomocou najpokročilejšieho dostupného doplnku na tvorbu stránok.

en: Pagelayer is required to use the templates !
sk_SK: Na používanie šablón je potrebný Pagelayer!

en: Pages
sk_SK: Stránky

en: Pages List
sk_SK: Zoznam stránok

en: Pages Management
sk_SK: Správa stránok

en: Pages are static content sections such as Home, About Us, Contact, Services, etc.
sk_SK: Stránky sú sekcie so statickým obsahom, ako napríklad Domov, O nás, Kontakt, Služby atď.

en: Path
sk_SK: Cesta

en: Permalinks
sk_SK: Trvalé odkazy

en: Personalize your site's appearance effortlessly.
sk_SK: Prispôsobte si vzhľad svojej stránky bez námahy.

en: Please confirm that you accept data loss since you have already run the onboarding process previously
sk_SK: Potvrďte, že súhlasíte so stratou údajov, pretože ste už predtým spustili proces registrácie

en: Please fix the below errors
sk_SK: Opravte nižšie uvedené chyby

en: Please link a license to keep using the AI feature
sk_SK: Ak chcete naďalej používať funkciu AI, prepojte licenciu

en: Please select atleast one page to import
sk_SK: Vyberte aspoň jednu stránku na import

en: Please write a Prompt, for the AI to generate content
sk_SK: Napíšte výzvu, aby AI generovala obsah

en: Plugin Actions
sk_SK: Akcie pluginu

en: Plugin activated successfully.
sk_SK: Plugin bol úspešne aktivovaný.

en: Plugin already installed.
sk_SK: Plugin je už nainštalovaný.

en: Plugin installation failed. %1$s requires PHP version %2$s or higher. Your PHP version is %3$s.
sk_SK: Inštalácia doplnku zlyhala. %1$s vyžaduje verziu PHP %2$s alebo vyššiu. Vaša verzia PHP je %3$s.

en: Plugin installed and activated successfully.
sk_SK: Plugin nainštalovaný a aktivovaný úspešne.

en: Plugins
sk_SK: Pluginy

en: Plugins Management
sk_SK: Správa pluginov

en: PopularFX plugin is required to use the templates !
sk_SK: Na používanie šablón je potrebný doplnok PopularFX!

en: PopularFX theme is required to use the templates !
sk_SK: Na používanie šablón je potrebná téma PopularFX!

en: Posts
sk_SK: Príspevky

en: Posts List
sk_SK: Zoznam príspevkov

en: Posts Management
sk_SK: Správa príspevkov

en: Posts are typically utilized for blog posts, news updates, or articles, organized in a chronological order.
sk_SK: Príspevky sa zvyčajne používajú pre blogové príspevky, aktualizácie správ alebo články usporiadané v chronologickom poradí.

en: Preview Site
sk_SK: Stránka ukážky

en: Previous Step
sk_SK: Predchádzajúci krok

en: Pro included with your subscription
sk_SK: Pro je súčasťou vášho predplatného

en: Providers: Gmail, Outlook, AWS SES & more
sk_SK: Poskytovatelia: Gmail, Outlook, AWS SES & viac

en: Quality
sk_SK: Kvalita

en: Quick Draft
sk_SK: Rýchly návrh

en: Quick Links
sk_SK: Rýchle odkazy

en: Recommended Features
sk_SK: Odporúčané funkcie

en: Replace Media
sk_SK: Vymeňte médiá

en: Requires PHP version %1$s or higher
sk_SK: Vyžaduje verziu PHP %1$s alebo vyššiu

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save & Close
sk_SK: Uložiť & Zavrieť

en: Save As
sk_SK: Uložiť ako

en: Schedule Backups
sk_SK: Plánovanie záloh

en: Screen Options
sk_SK: Možnosti obrazovky

en: Search Installed Plugins
sk_SK: Vyhľadajte nainštalované doplnky

en: Search Installed Themes
sk_SK: Vyhľadajte nainštalované témy

en: Search Pages
sk_SK: Vyhľadávacie stránky

en: Search Posts
sk_SK: Hľadať v príspevkoch

en: Search Users
sk_SK: Hľadať používateľov

en: Search a page from the pages list.
sk_SK: Vyhľadajte stránku zo zoznamu stránok.

en: Search a plugin from the installed plugins list.
sk_SK: Vyhľadajte doplnok v zozname nainštalovaných doplnkov.

en: Search a post from the posts list.
sk_SK: Vyhľadajte príspevok zo zoznamu príspevkov.

en: Search a theme from the installed themes list.
sk_SK: Vyhľadajte tému v zozname nainštalovaných tém.

en: Search a user from the users list.
sk_SK: Vyhľadajte používateľa zo zoznamu používateľov.

en: Search for a category
sk_SK: Vyhľadajte kategóriu

en: Search for theme
sk_SK: Vyhľadajte tému

en: Security Check Failed!
sk_SK: Bezpečnostná kontrola zlyhala!

en: Select pages to import
sk_SK: Vyberte stránky, ktoré chcete importovať

en: Sell Products
sk_SK: Predaj produktov

en: Sell physical or digital products
sk_SK: Predávajte fyzické alebo digitálne produkty

en: Send Email with SMTP
sk_SK: Odoslať e-mail pomocou SMTP

en: Server's IP Address
sk_SK: IP adresa servera

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Several plugins also display quick summary like orders, products, etc within the dashboard.
sk_SK: Niekoľko doplnkov tiež zobrazuje rýchly súhrn, ako sú objednávky, produkty atď.

en: Show More
sk_SK: Zobraziť viac

en: Site Health
sk_SK: Zdravie stránky

en: Site Title
sk_SK: Názov stránky

en: SiteSEO ? One Click SEO for WordPress
sk_SK: SiteSEO – SEO jedným kliknutím pre WordPress

en: SoftWP License
sk_SK: Licencia SoftWP

en: SoftWP version
sk_SK: Verzia SoftWP

en: Some plugins also add their settings page in this menu.
sk_SK: Niektoré doplnky tiež pridávajú svoju stránku nastavení do tejto ponuky.

en: Sorry, but you do not have permissions to change settings.
sk_SK: Ľutujeme, ale nemáte povolenia na zmenu nastavení.

en: Sorry, but you do not have permissions to save settings.
sk_SK: Ľutujeme, ale nemáte povolenia na uloženie nastavení.

en: SpeedyCache ? Cache, Optimization, Performance
sk_SK: SpeedyCache – vyrovnávacia pamäť, optimalizácia, výkon

en: SpeedyCache is an easy to use and powerful WordPress Cache Plugin, it helps you reduce page load time improving User Experience and boosting your Google PageSpeed.
sk_SK: SpeedyCache je ľahko použiteľný a výkonný doplnok vyrovnávacej pamäte WordPress, ktorý vám pomáha skrátiť čas načítania stránky, zlepšuje používateľskú skúsenosť a zvyšuje rýchlosť Google PageSpeed.

en: Start Exploring
sk_SK: Začnite skúmať

en: Start creating a new page for your site.
sk_SK: Začnite vytvárať novú stránku pre svoj web.

en: Start writing a new blog post for your site.
sk_SK: Začnite písať nový blogový príspevok pre svoju stránku.

en: System Information
sk_SK: Systémové informácie

en: The AI API responsed with empty response, Response Code:
sk_SK: AI API odpovedalo prázdnou odpoveďou, kód odpovede:

en: The Dashboard is your website's command center, providing a concise summary of its activity, such as site health, recent updates, comments, and statistics.
sk_SK: Dashboard je príkazové centrum vašej webovej lokality, ktoré poskytuje stručný prehľad o jej činnosti, ako je stav lokality, najnovšie aktualizácie, komentáre a štatistiky.

en: The File type could not be determined. Please upload a permitted file type.
sk_SK: Typ súboru sa nepodarilo určiť. Nahrajte povolený typ súboru.

en: The filesystem could not write files to the server!
sk_SK: Súborový systém nemohol zapisovať súbory na server!

en: The license has been saved successfully
sk_SK: Licencia bola úspešne uložená

en: The license key is invalid
sk_SK: Licenčný kľúč je neplatný

en: The license key was not submitted
sk_SK: Licenčný kľúč nebol odoslaný

en: The response from the server was malformed. Please try again in sometime !
sk_SK: Odpoveď zo servera bola chybná. Skúste to znova niekedy!

en: The response was malformed
sk_SK: Odpoveď bola nesprávna

en: The selected template is a Pro template and you have a free or expired license. Please enter your license key %1$shere%2$s.
sk_SK: Vybraná šablóna je Pro šablóna a máte bezplatnú licenciu alebo licenciu, ktorej platnosť vypršala. Zadajte svoj licenčný kľúč %1$sem%2$s.

en: The template you submitted is invalid !
sk_SK: Vami odoslaná šablóna je neplatná!

en: Theme Actions
sk_SK: Akcie témy

en: Theme activated successfully.
sk_SK: Téma bola úspešne aktivovaná.

en: Theme installation failed
sk_SK: Inštalácia motívu zlyhala

en: Theme installed and activated successfully.
sk_SK: Téma bola úspešne nainštalovaná a aktivovaná.

en: Theme template can only be uploaded using FTP !
sk_SK: Šablónu témy je možné nahrať iba pomocou FTP!

en: Themes
sk_SK: Témy

en: Themes Management
sk_SK: Správa tém

en: There was an error in installing Pagelayer which is required by this template. Please install Pagelayer manually by clicking %1$shere%2$s and then install the template !
sk_SK: Pri inštalácii Pagelayer, ktorý vyžaduje táto šablóna, sa vyskytla chyba. Nainštalujte Pagelayer manuálne kliknutím na %1$sem%2$s a potom nainštalujte šablónu!

en: There was some error uploading the file ! Please try again.
sk_SK: Pri nahrávaní súboru sa vyskytla chyba! Skúste to znova.

en: These settings include site title, tagline, site url, writing, reading, discussion, media, permalinks and more.
sk_SK: Tieto nastavenia zahŕňajú názov stránky, slogan, adresu URL stránky, písanie, čítanie, diskusiu, médiá, trvalé odkazy a ďalšie.

en: This helps us recommend design and functionalities for your website
sk_SK: To nám pomáha odporučiť dizajn a funkcie pre váš web

en: This process will help you choose a professional template for your website and install plugins that you might need to achieve your goal for creating this website
sk_SK: Tento proces vám pomôže vybrať profesionálnu šablónu pre vašu webovú stránku a nainštalovať doplnky, ktoré možno budete potrebovať na dosiahnutie svojho cieľa pre vytvorenie tejto webovej stránky

en: This section also shows upcoming WordPress events such as WordCamps, local meetups, and other community gatherings.
sk_SK: Táto sekcia tiež zobrazuje nadchádzajúce udalosti WordPress, ako sú WordCamps, miestne stretnutia a ďalšie stretnutia komunity.

en: This useful feature allows you to select the screen elements that you would like to show or hide by using the checkboxes.
sk_SK: Táto užitočná funkcia vám umožňuje vybrať prvky obrazovky, ktoré chcete zobraziť alebo skryť pomocou začiarkavacích políčok.

en: This widget is a valuable resource for staying informed about the latest happenings in the WordPress community and connecting with other WordPress enthusiasts.
sk_SK: Tento widget je cenným zdrojom informácií o najnovšom dianí v komunite WordPress a spájaní sa s ostatnými nadšencami WordPress.

en: Toggle Menu
sk_SK: Prepnúť ponuku

en: Tools
sk_SK: Nástroje

en: Tour
sk_SK: Prehliadka

en: Tours
sk_SK: Prehliadky

en: Tours highlights and explains important options in WordPress that you will need while managing your site.
sk_SK: Prehliadky zvýrazňujú a vysvetľujú dôležité možnosti vo WordPress, ktoré budete potrebovať pri správe svojej stránky.

en: Unable to complete this request
sk_SK: Túto žiadosť nie je možné dokončiť

en: Unexpected response code returned from AI API:
sk_SK: Neočakávaný kód odpovede vrátený z AI API:

en: Unlock endless possibilities for your website with plugins.
sk_SK: Odomknite nekonečné možnosti pre svoj web pomocou doplnkov.

en: Unsupported image format
sk_SK: Nepodporovaný formát obrázka

en: Unsupported image type.
sk_SK: Nepodporovaný typ obrázka.

en: Update License
sk_SK: Aktualizovať licenciu

en: Use cutting-edge AI to write blog posts or content for your pages. Create a table, write a paragraph, change tone, translate, fix spelling & grammar and so much more.
sk_SK: Na písanie blogových príspevkov alebo obsahu pre svoje stránky používajte špičkovú AI. Vytvorte tabuľku, napíšte odsek, zmeňte tón, preložte, opravte pravopis & gramatika a mnoho iného.

en: Use this link to securely log out from your site.
sk_SK: Použite tento odkaz na bezpečné odhlásenie zo svojej stránky.

en: Use this menu to add, edit, delete your pages.
sk_SK: Pomocou tejto ponuky môžete pridať, upraviť alebo odstrániť svoje stránky.

en: Use this section for capturing ideas as they come to you, quickly jot down the ideas for new posts.
sk_SK: Túto sekciu použite na zachytenie nápadov, keď k vám prídu, rýchlo si zapíšte nápady na nové príspevky.

en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Users List
sk_SK: Zoznam používateľov

en: Users Management
sk_SK: Správa používateľov

en: View Site
sk_SK: Zobraziť stránku

en: Visit Website
sk_SK: Navštívte webovú stránku

en: Visit this page anytime.
sk_SK: Navštívte túto stránku kedykoľvek.

en: We have simplified complex WordPress settings that you can now manage with just a click via the Assistant.
sk_SK: Zjednodušili sme komplexné nastavenia WordPress, ktoré teraz môžete spravovať jediným kliknutím cez Asistenta.

en: We strongly recommend you change all images and media. We try our best to use images which are copyright free or are allowed under their licensing. However, we take no responsibilities for the same and recommend you change all media and images !
sk_SK: Dôrazne vám odporúčame zmeniť všetky obrázky a médiá. Snažíme sa používať obrázky, na ktoré sa nevzťahujú autorské práva alebo sú povolené na základe ich licencie. Nenesieme však za to žiadnu zodpovednosť a odporúčame vám zmeniť všetky médiá a obrázky!

en: We try our best to use images that are free to use from legal perspectives. However, we are not liable for any copyright infringement for your site.
sk_SK: Snažíme sa používať obrázky, ktoré sú z právneho hľadiska bezplatné. Nenesieme však zodpovednosť za žiadne porušenie autorských práv k vašej stránke.

en: We will install the appropriate plugins that will add the required functionality to your website
sk_SK: Nainštalujeme príslušné pluginy, ktoré dodajú na váš web požadovanú funkcionalitu

en: Welcome
sk_SK: Vitajte

en: Welcome to the Onboarding process!
sk_SK: Vitajte v procese registrácie!

en: What are you looking to achieve with your new site ?
sk_SK: Čo chcete dosiahnuť pomocou svojej novej stránky?

en: WordPress Assistant
sk_SK: Asistent WordPress

en: WordPress Dashboard
sk_SK: Informačný panel WordPress

en: WordPress Sidebar
sk_SK: Bočný panel WordPress

en: WordPress admin Dashboard
sk_SK: Informačný panel správcu WordPress

en: WordPress requires FTP details, without them you won't be able to install a plugin/theme
sk_SK: WordPress vyžaduje podrobnosti o FTP, bez nich si nebudete môcť nainštalovať doplnok/tému

en: You can also check for Updates from the sub-menu.
sk_SK: Aktualizácie môžete skontrolovať aj z podponuky.

en: You can edit the user information, change password, change role and much more with the Edit link here.
sk_SK: Pomocou odkazu Upraviť tu môžete upraviť informácie o používateľovi, zmeniť heslo, zmeniť rolu a oveľa viac.

en: You can later access these drafts from the Posts section and continue editing them in the full post editor.
sk_SK: K týmto konceptom môžete neskôr pristupovať zo sekcie Príspevky a pokračovať v ich úprave v úplnom editore príspevkov.

en: You can now customize the website as per your requirements with the help of Pagelayer or the Customizer.
sk_SK: Teraz si môžete prispôsobiť webovú stránku podľa svojich požiadaviek pomocou Pagelayer alebo Customizer.

en: You can one click disable comments for your entire site from the Assistant dashboard.
sk_SK: Na hlavnom paneli Asistenta môžete jedným kliknutím zakázať komentáre pre celý web.

en: You can perform actions for your plugins like Activate, Deactivate, Update, Delete, Plugin Settings and more..
sk_SK: Môžete vykonávať akcie pre svoje doplnky, ako je aktivácia, deaktivácia, aktualizácia, vymazanie, nastavenia doplnkov a ďalšie.

en: You can perform actions for your theme like Activate, Live Preview, Customize and more
sk_SK: Pre svoj motív môžete vykonávať akcie, ako napríklad Aktivovať, Živý náhľad, Prispôsobiť a ďalšie

en: You can replay the tours when needed.
sk_SK: V prípade potreby si môžete prehliadku prehrať znova.

en: You can use this link to preview your site as a visitor.
sk_SK: Tento odkaz môžete použiť na zobrazenie ukážky vašej stránky ako návštevníka.

en: You can view, edit or delete the pages with the links here.
sk_SK: Tu si môžete prezerať, upravovať alebo mazať stránky s odkazmi.

en: You can view, edit or delete the posts with the links here.
sk_SK: Tu si môžete prezerať, upravovať alebo mazať príspevky s odkazmi.

en: You do not have enough permissions to install theme
sk_SK: Nemáte dostatočné povolenia na inštaláciu motívu

en: You do not have required privilege
sk_SK: Nemáte požadované oprávnenie

en: You will find this option on several pages across your site.
sk_SK: Túto možnosť nájdete na niekoľkých stránkach vašej lokality.

en: Your Assistant
sk_SK: Váš Asistent

en: Your Onboarding process is not completed yet! %1$sClick here%2$s to complete the simple setup process and build your site in a few steps.
sk_SK: Váš proces registrácie ešte nie je dokončený! %1$sKliknutím sem%2$s dokončíte proces jednoduchého nastavenia a vytvoríte svoju stránku v niekoľkých krokoch.

en: Your Pagelayer version is %1$s while the onboarding requires Pagelayer version higher than or equal to 1.8.9
sk_SK: Vaša verzia Pagelayer je %1$s, zatiaľ čo registrácia vyžaduje verziu Pagelayer vyššiu alebo rovnú 1.8.9

en: Your Pagelayer version is %1$s while the template requires Pagelayer version higher than or equal to %2$s
sk_SK: Vaša verzia Pagelayer je %1$s, zatiaľ čo šablóna vyžaduje verziu Pagelayer vyššiu alebo rovnú %2$s

en: Your PopularFX Plugin version is %1$s while the template requires PopularFX version higher than or equal to %2$s
sk_SK: Verzia vášho doplnku PopularFX je %1$s, zatiaľ čo šablóna vyžaduje verziu PopularFX vyššiu alebo rovnú %2$s

en: Your SoftWP plugin is %1$sUnlicensed%2$s. Please enter the license key %3$s here%4$s.
sk_SK: Váš doplnok SoftWP je %1$sNelicencovaný%2$s. Zadajte licenčný kľúč %3$s tu%4$s.

en: Your SoftWP plugin license has %1$sExpired%2$s. Please renew your license for uninterrupted updates and support.
sk_SK: Vaša licencia doplnku SoftWP má %1$splatnosť %2$s. Obnovte si licenciu pre nepretržité aktualizácie a podporu.

en: Your SoftWP plugin license is %1$snot authorized%2$s to be used on  %3$s. You can generate a new license for your domain from the %4$s panel.
sk_SK: Vaša licencia doplnku SoftWP je %1$sneoprávnená%2$s na použitie na %3$s. Novú licenciu pre svoju doménu môžete vygenerovať na paneli %4$s.

en: Your active theme will be listed here.
sk_SK: Tu bude uvedená vaša aktívna téma.

en: Your website setup is completed
sk_SK: Nastavenie vašej webovej stránky je dokončené
