SoftWP - en to pl_PL translation catalogue (353 entries)

en: Ask AI
pl_PL: Zapytaj AI

en: Sorry, but you do not have permissions to save settings.
pl_PL: Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do zapisywania ustawień.

en: Tours
pl_PL: Wycieczki

en: Assistant
pl_PL: Asystent

en: WordPress Sidebar
pl_PL: Pasek boczny WordPressa

en: WordPress admin Dashboard
pl_PL: Pulpit administratora WordPressa

en: Plugins Management
pl_PL: Zarządzanie wtyczkami

en: Themes Management
pl_PL: Zarządzanie motywami

en: Pages Management
pl_PL: Zarządzanie stronami

en: Posts Management
pl_PL: Zarządzanie postami

en: Users Management
pl_PL: Zarządzanie użytkownikami

en: Recommended Features
pl_PL: Zalecane funkcje

en: Show More
pl_PL: Pokaż więcej

en: Install
pl_PL: Zainstalować

en: Activate
pl_PL: Aktywować

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Quick Links
pl_PL: Szybkie linki

en: Manage Pro License
pl_PL: Zarządzaj licencją Pro

en: Manage SoftWP License
pl_PL: Zarządzaj licencją SoftWP

en: View Site
pl_PL: Zobacz witrynę

en: Check Updates
pl_PL: Sprawdź aktualizacje

en: Permalinks
pl_PL: Linki bezpośrednie

en: Manage Pages
pl_PL: Zarządzaj stronami

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Manage Posts
pl_PL: Zarządzaj postami

en: Manage Media
pl_PL: Zarządzaj multimediami

en: Manage Plugins
pl_PL: Zarządzaj wtyczkami

en: Manage Themes
pl_PL: Zarządzaj motywami

en: Manage Users
pl_PL: Zarządzaj użytkownikami

en: Launch Onboarding
pl_PL: Uruchom Onboarding

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Completely Disable Comments across the site
pl_PL: Całkowicie wyłącz komentarze w całej witrynie

en: AI
pl_PL: sztuczna inteligencja

en: Buy AI Tokens
pl_PL: Kup tokeny AI

en: Disable Softaculous AI
pl_PL: Wyłącz Softaculous AI

en: Days
pl_PL: Dni

en: Never
pl_PL: Nigdy

en: AI history retention
pl_PL: Przechowywanie historii AI

en: WordPress Assistant
pl_PL: Asystent WordPressa

en: Dashboard
pl_PL: Panel

en: Extend
pl_PL: Rozszerzyć

en: Are you sure you want to skip the Tour?
pl_PL: Czy na pewno chcesz pominąć wycieczkę?

en: You do not have required privilege
pl_PL: Nie masz wymaganych uprawnień

en: Please link a license to keep using the AI feature
pl_PL: Aby nadal korzystać z funkcji AI, powiąż licencję

en: Please write a Prompt, for the AI to generate content
pl_PL: Napisz monit, aby sztuczna inteligencja wygenerowała treść

en: AI shortcut can not be applied without any content.
pl_PL: Skrótu AI nie można zastosować bez żadnej treści.

en: Unable to complete this request
pl_PL: Nie można zrealizować tego żądania

en: The AI API responsed with empty response, Response Code:
pl_PL: Interfejs API AI odpowiedział pustą odpowiedzią, kodem odpowiedzi:

en: Unexpected response code returned from AI API:
pl_PL: Nieoczekiwany kod odpowiedzi zwrócony z interfejsu API AI:

en: Sorry, but you do not have permissions to change settings.
pl_PL: Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do zmiany ustawień.

en: Your SoftWP plugin is %1$sUnlicensed%2$s. Please enter the license key %3$s here%4$s.
pl_PL: Twoja wtyczka SoftWP to %1$sUnlicensed%2$s. Proszę wprowadzić klucz licencyjny %3$s tutaj%4$s.

en: Your SoftWP plugin license is %1$snot authorized%2$s to be used on  %3$s. You can generate a new license for your domain from the %4$s panel.
pl_PL: Twoja licencja na wtyczkę SoftWP nie jest autoryzowana%1$s%2$s do użycia na platformie %3$s. Nową licencję dla swojej domeny możesz wygenerować z poziomu panelu %4$s.

en: Your SoftWP plugin license has %1$sExpired%2$s. Please renew your license for uninterrupted updates and support.
pl_PL: Twoja licencja na wtyczkę SoftWP wygasła %1$s%2$s. Aby uzyskać nieprzerwane aktualizacje i wsparcie, odnów licencję.

en: Your Onboarding process is not completed yet! %1$sClick here%2$s to complete the simple setup process and build your site in a few steps.
pl_PL: Twój proces wdrożenia nie jest jeszcze zakończony! %1$sKliknij tutaj%2$s, aby zakończyć prosty proces konfiguracji i utworzyć witrynę w kilku krokach.

en: Enhance Content Writing with AI Assistant
pl_PL: Ulepsz pisanie treści dzięki AI Assistant

en: Use cutting-edge AI to write blog posts or content for your pages. Create a table, write a paragraph, change tone, translate, fix spelling & grammar and so much more.
pl_PL: Korzystaj z najnowocześniejszej sztucznej inteligencji, aby pisać posty na blogu lub treści na swoich stronach. Utwórz tabelę, napisz akapit, zmień ton, przetłumacz, popraw pisownię & gramatyka i wiele więcej.

en: Start Exploring
pl_PL: Zacznij odkrywać

en: New Page
pl_PL: Nowa strona

en: New Post
pl_PL: Nowy post

en: Existing Page
pl_PL: Istniejąca strona

en: Existing Post
pl_PL: Istniejący post

en: Enter Pro License Key
pl_PL: Wprowadź klucz licencyjny Pro

en: Explore Pro Plugins
pl_PL: Przeglądaj wtyczki Pro

en: Tour
pl_PL: Wycieczka

en: AI History
pl_PL: Historia sztucznej inteligencji

en: Assistant adds AI to your site building process and lets you create content with just a few clicks (look for the AI option while editing your posts/pages).
pl_PL: Asystent dodaje sztuczną inteligencję do procesu tworzenia witryny i pozwala tworzyć treści za pomocą zaledwie kilku kliknięć (poszukaj opcji sztucznej inteligencji podczas edytowania swoich postów/stron).

en: Assistant also helps you with several aspects of building and maintaning your WordPress website.
pl_PL: Asystent pomaga również w kilku aspektach tworzenia i utrzymywania witryny WordPress.

en: Tours highlights and explains important options in WordPress that you will need while managing your site.
pl_PL: Wycieczki podkreślają i wyjaśniają ważne opcje WordPress, które będą potrzebne podczas zarządzania witryną.

en: You can replay the tours when needed.
pl_PL: W razie potrzeby możesz odtworzyć wycieczki.

en: A recommended list of plugins to improve performace and extend functionalties for your site.
pl_PL: Polecana lista wtyczek poprawiających wydajność i rozszerzających funkcjonalność Twojej witryny.

en: Here you will find important links compiled in a single section which can sometimes be difficult to find in WordPress.
pl_PL: Tutaj znajdziesz ważne linki zebrane w jednej sekcji, które czasami mogą być trudne do znalezienia w WordPressie.

en: We have simplified complex WordPress settings that you can now manage with just a click via the Assistant.
pl_PL: Uprościliśmy złożone ustawienia WordPress, którymi możesz teraz zarządzać jednym kliknięciem za pomocą Asystenta.

en: Experience hassle-free site building with inbuilt AI in Assistant.
pl_PL: Doświadcz bezproblemowego tworzenia witryn dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji w Asystencie.

en: Your Assistant
pl_PL: Twój Asystent

en: Assistant resides here, when you are unable to find something or having a hard time understanding a feature in WordPress we should be able to help you.
pl_PL: Asystent znajduje się tutaj. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć lub masz trudności ze zrozumieniem jakiejś funkcji w WordPressie, powinniśmy być w stanie Ci pomóc.

en: Visit this page anytime.
pl_PL: Odwiedź tę stronę w dowolnym momencie.

en: Preview Site
pl_PL: Podgląd witryny

en: You can use this link to preview your site as a visitor.
pl_PL: Możesz użyć tego linku, aby wyświetlić podgląd swojej witryny jako gość.

en: The Dashboard is your website's command center, providing a concise summary of its activity, such as site health, recent updates, comments, and statistics.
pl_PL: Pulpit nawigacyjny to centrum dowodzenia witryną, udostępniające zwięzłe podsumowanie jej aktywności, takie jak stan witryny, ostatnie aktualizacje, komentarze i statystyki.

en: Several plugins also display quick summary like orders, products, etc within the dashboard.
pl_PL: Kilka wtyczek wyświetla również szybkie podsumowanie, takie jak zamówienia, produkty itp. na pulpicie nawigacyjnym.

en: You can also check for Updates from the sub-menu.
pl_PL: Aktualizacje możesz także sprawdzić w podmenu.

en: Posts
pl_PL: Posty

en: Manage your blog posts here.
pl_PL: Tutaj zarządzaj swoimi postami na blogu.

en: Posts are typically utilized for blog posts, news updates, or articles, organized in a chronological order.
pl_PL: Posty są zazwyczaj wykorzystywane w postach na blogu, aktualizacjach wiadomości lub artykułach, uporządkowanych w porządku chronologicznym.

en: Media Library
pl_PL: Biblioteka multimediów

en: Manage media files like images, audio, videos, etc. here.
pl_PL: Zarządzaj tutaj plikami multimedialnymi, takimi jak obrazy, dźwięk, filmy itp.

en: Media uploaded from anywhere on your site can be managed here.
pl_PL: Tutaj możesz zarządzać multimediami przesłanymi z dowolnego miejsca na Twojej witrynie.

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Pages are static content sections such as Home, About Us, Contact, Services, etc.
pl_PL: Strony to statyczne sekcje treści, takie jak Strona główna, O nas, Kontakt, Usługi itp.

en: Use this menu to add, edit, delete your pages.
pl_PL: Użyj tego menu, aby dodawać, edytować i usuwać swoje strony.

en: Comments
pl_PL: Uwagi

en: Here you can moderate comments posted by visitors on your posts.
pl_PL: Tutaj możesz moderować komentarze zamieszczane przez gości na Twoich postach.

en: You can one click disable comments for your entire site from the Assistant dashboard.
pl_PL: Możesz jednym kliknięciem wyłączyć komentarze dla całej witryny z panelu Asystenta.

en: Appearance
pl_PL: Wygląd

en: Personalize your site's appearance effortlessly.
pl_PL: Spersonalizuj wygląd swojej witryny bez wysiłku.

en: Explore themes, customize headers, background, colors, manage widgets and menus to customize your site's look and feel.
pl_PL: Przeglądaj motywy, dostosowuj nagłówki, tło, kolory, zarządzaj widżetami i menu, aby dostosować wygląd i styl swojej witryny.

en: Plugins
pl_PL: Wtyczki

en: Unlock endless possibilities for your website with plugins.
pl_PL: Odblokuj nieograniczone możliwości dla swojej witryny dzięki wtyczkom.

en: Easily search, add or delete plugins to enhance your site's functionality.
pl_PL: Z łatwością wyszukuj, dodawaj i usuwaj wtyczki, aby zwiększyć funkcjonalność swojej witryny.

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Add or manage users to ensure smooth operation and collaboration.
pl_PL: Dodawaj użytkowników lub zarządzaj nimi, aby zapewnić płynne działanie i współpracę.

en: Tools
pl_PL: Narzędzia

en: Import/Export site data, check site health or edit plugin/theme files from the Tools menu.
pl_PL: Importuj/eksportuj dane witryny, sprawdzaj stan witryny lub edytuj pliki wtyczek/motywów z menu Narzędzia.

en: Advanced settings for your site can be managed here.
pl_PL: Tutaj możesz zarządzać zaawansowanymi ustawieniami swojej witryny.

en: These settings include site title, tagline, site url, writing, reading, discussion, media, permalinks and more.
pl_PL: Ustawienia te obejmują tytuł witryny, slogan, adres URL witryny, pisanie, czytanie, dyskusję, multimedia, łącza bezpośrednie i inne.

en: Some plugins also add their settings page in this menu.
pl_PL: Niektóre wtyczki dodają także swoją stronę ustawień w tym menu.

en: Toggle Menu
pl_PL: Przełącz menu

en: Expand or Collapse the sidebar menu using this option.
pl_PL: Rozwiń lub zwiń menu paska bocznego, korzystając z tej opcji.

en: Edit Profile
pl_PL: Edytuj profil

en: Here you can edit your profile information like name, email, password, bio, profile picture and more.
pl_PL: Tutaj możesz edytować informacje profilowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, biografia, zdjęcie profilowe i inne.

en: Log Out
pl_PL: Wyloguj się

en: Use this link to securely log out from your site.
pl_PL: Użyj tego linku, aby bezpiecznie wylogować się ze swojej witryny.

en: Click here to add or manage plugins on your site.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby dodać wtyczki do swojej witryny lub zarządzać nimi.

en: Add New Plugin
pl_PL: Dodaj nową wtyczkę

en: Here you can search wordpress.org plugins library or upload a custom plugin file to install a new plugin on your site.
pl_PL: Tutaj możesz przeszukać bibliotekę wtyczek wordpress.org lub przesłać niestandardowy plik wtyczki, aby zainstalować nową wtyczkę na swojej stronie.

en: Installed Plugins List
pl_PL: Lista zainstalowanych wtyczek

en: All your installed plugins active as well as inactive will be listed here.
pl_PL: Wszystkie zainstalowane wtyczki, aktywne i nieaktywne, zostaną tutaj wymienione.

en: Plugin Actions
pl_PL: Działania wtyczki

en: You can perform actions for your plugins like Activate, Deactivate, Update, Delete, Plugin Settings and more..
pl_PL: Możesz wykonywać działania dla swoich wtyczek, takie jak Aktywuj, Dezaktywuj, Aktualizuj, Usuń, Ustawienia wtyczek i inne..

en: It is recommended to delete plugins that you do not plan to use and keep all your plugins up to date.
pl_PL: Zaleca się usunięcie wtyczek, których nie planujesz używać i aktualizację wszystkich wtyczek.

en: Bulk Actions
pl_PL: Działania zbiorcze

en: Choose bulk action for selected plugins: Activate, Deactivate, Update, Delete, toggle auto updates and more
pl_PL: Wybierz akcję zbiorczą dla wybranych wtyczek: Aktywuj, Dezaktywuj, Aktualizuj, Usuń, przełączaj automatyczne aktualizacje i nie tylko

en: Filter Installed Plugins
pl_PL: Filtruj zainstalowane wtyczki

en: Filter your installed plugins list with Active, Inactive, Auto Updates Enabled or Disabled options
pl_PL: Filtruj listę zainstalowanych wtyczek za pomocą opcji Aktywne, Nieaktywne, Włączone lub Wyłączone automatyczne aktualizacje

en: Search Installed Plugins
pl_PL: Wyszukaj zainstalowane wtyczki

en: Search a plugin from the installed plugins list.
pl_PL: Wyszukaj wtyczkę na liście zainstalowanych wtyczek.

en: Themes
pl_PL: Motywy

en: Click here to add or manage themes on your site.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby dodać motywy w swojej witrynie lub zarządzać nimi.

en: Add New Theme
pl_PL: Dodaj nowy motyw

en: Here you can search wordpress.org themes library or upload a custom theme file to install a new theme on your site.
pl_PL: Tutaj możesz przeszukać bibliotekę motywów wordpress.org lub przesłać niestandardowy plik motywu, aby zainstalować nowy motyw na swojej stronie.

en: Installed Themes List
pl_PL: Lista zainstalowanych motywów

en: All your installed themes active as well as inactive will be listed here.
pl_PL: Wszystkie zainstalowane motywy, aktywne i nieaktywne, zostaną tutaj wymienione.

en: Active Theme
pl_PL: Aktywny motyw

en: Your active theme will be listed here.
pl_PL: Twój aktywny motyw zostanie wyświetlony tutaj.

en: Theme Actions
pl_PL: Akcje tematyczne

en: You can perform actions for your theme like Activate, Live Preview, Customize and more
pl_PL: Możesz wykonywać działania dla swojego motywu, takie jak Aktywuj, Podgląd na żywo, Dostosuj i nie tylko

en: It is recommended to delete themes that you do not plan to use and keep all your themes up to date.
pl_PL: Zaleca się usunięcie motywów, których nie planujesz używać i aktualizację wszystkich motywów.

en: Search Installed Themes
pl_PL: Wyszukaj zainstalowane motywy

en: Search a theme from the installed themes list.
pl_PL: Wyszukaj motyw na liście zainstalowanych motywów.

en: Site Health
pl_PL: Stan witryny

en: Here you can get insights on the overall performance and security of your website.
pl_PL: Tutaj możesz uzyskać wgląd w ogólną wydajność i bezpieczeństwo swojej witryny.

en: It offers recommendations and troubleshooting tools to help you maintain an efficient and secure site.
pl_PL: Zawiera rekomendacje i narzędzia do rozwiązywania problemów, które pomogą Ci utrzymać wydajną i bezpieczną witrynę.

en: Info at a Glance
pl_PL: Informacje w skrócie

en: Here you will get the number of posts, pages, comments, current version of WordPress and theme that you are running.
pl_PL: Tutaj otrzymasz liczbę postów, stron, komentarzy, aktualną wersję WordPressa i motyw, z którego korzystasz.

en: Activity
pl_PL: Działalność

en: Here you will get a quick summary of recent activity like published posts and comments received on your site.
pl_PL: Tutaj znajdziesz krótkie podsumowanie ostatniej aktywności, np. opublikowanych postów i komentarzy otrzymanych w Twojej witrynie.

en: Quick Draft
pl_PL: Szybki szkic

en: Use this section for capturing ideas as they come to you, quickly jot down the ideas for new posts.
pl_PL: Skorzystaj z tej sekcji, aby zapisywać pomysły w miarę ich pojawiania się. Szybko zapisuj pomysły na nowe posty.

en: You can later access these drafts from the Posts section and continue editing them in the full post editor.
pl_PL: Możesz później uzyskać dostęp do tych wersji roboczych w sekcji Posty i kontynuować ich edycję w pełnym edytorze postów.

en: Events and News
pl_PL: Wydarzenia i aktualności

en: This widget is a valuable resource for staying informed about the latest happenings in the WordPress community and connecting with other WordPress enthusiasts.
pl_PL: Ten widget jest cennym źródłem informacji o najnowszych wydarzeniach w społeczności WordPress i kontaktowaniu się z innymi entuzjastami WordPressa.

en: Here you will find updates on new releases, upcoming features, security updates, and general news about the WordPress community.
pl_PL: Tutaj znajdziesz aktualizacje dotyczące nowych wydań, nadchodzących funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i ogólne wiadomości na temat społeczności WordPress.

en: This section also shows upcoming WordPress events such as WordCamps, local meetups, and other community gatherings.
pl_PL: W tej sekcji wyświetlane są także nadchodzące wydarzenia WordPress, takie jak WordCamps, spotkania lokalne i inne spotkania społeczności.

en: Screen Options
pl_PL: Opcje ekranu

en: This useful feature allows you to select the screen elements that you would like to show or hide by using the checkboxes.
pl_PL: Ta przydatna funkcja umożliwia wybranie elementów ekranu, które chcesz pokazać lub ukryć, za pomocą pól wyboru.

en: You will find this option on several pages across your site.
pl_PL: Tę opcję znajdziesz na kilku stronach w swojej witrynie.

en: Click here to add or manage users on your site.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby dodać użytkowników w swojej witrynie lub zarządzać nimi.

en: Add New User
pl_PL: Dodaj nowego użytkownika

en: Add a new user for your site. You can enter user details, password, role, etc.
pl_PL: Dodaj nowego użytkownika do swojej witryny. Możesz wprowadzić dane użytkownika, hasło, rolę itp.

en: Users List
pl_PL: Lista użytkowników

en: All your users with admin role as well as other roles will be listed here.
pl_PL: Tutaj wyświetleni zostaną wszyscy Twoi użytkownicy z rolą administratora i innymi rolami.

en: Edit User
pl_PL: Edytuj użytkownika

en: You can edit the user information, change password, change role and much more with the Edit link here.
pl_PL: Możesz edytować informacje o użytkowniku, zmienić hasło, zmienić rolę i wiele więcej, korzystając z łącza Edytuj tutaj.

en: Choose bulk action for selected users: Delete or send password reset link
pl_PL: Wybierz akcję zbiorczą dla wybranych użytkowników: Usuń lub wyślij link do resetowania hasła

en: Change Role
pl_PL: Zmień rolę

en: Here you can bulk change role for the selected users
pl_PL: Tutaj możesz zbiorczo zmienić rolę dla wybranych użytkowników

en: Filter Users
pl_PL: Filtruj użytkowników

en: Filter your users list with their roles
pl_PL: Filtruj listę użytkowników według ich ról

en: Search Users
pl_PL: Wyszukaj użytkowników

en: Search a user from the users list.
pl_PL: Wyszukaj użytkownika na liście użytkowników.

en: Click here to add or manage blog posts on your site.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby dodawać posty na blogu lub zarządzać nimi w swojej witrynie.

en: Add New Post
pl_PL: Dodaj nowy post

en: Start writing a new blog post for your site.
pl_PL: Zacznij pisać nowy post na blogu dla swojej witryny.

en: Posts List
pl_PL: Lista postów

en: All the posts owned by all the users on your site will be listed here.
pl_PL: Tutaj zostaną wyświetlone wszystkie posty wszystkich użytkowników Twojej witryny.

en: Manage Post
pl_PL: Zarządzaj postami

en: You can view, edit or delete the posts with the links here.
pl_PL: Tutaj możesz przeglądać, edytować lub usuwać posty za pomocą linków.

en: Choose bulk action for selected posts: Quick Edit or Move to Trash.
pl_PL: Wybierz akcję zbiorczą dla wybranych postów: Szybka edycja lub Przenieś do kosza.

en: Filter Posts by Date
pl_PL: Filtruj posty według daty

en: Here you can filter the posts by date.
pl_PL: Tutaj możesz filtrować posty według daty.

en: Filter Posts by Category
pl_PL: Filtruj posty według kategorii

en: Here you can filter the posts by category.
pl_PL: Tutaj możesz filtrować posty według kategorii.

en: Filter Posts
pl_PL: Filtruj posty

en: Filter your posts list by their status like published, drafts, trash, etc.
pl_PL: Filtruj listę postów według ich statusu, np. opublikowane, wersje robocze, kosz itp.

en: Search Posts
pl_PL: Wyszukaj posty

en: Search a post from the posts list.
pl_PL: Wyszukaj post na liście postów.

en: Click here to add or manage pages on your site.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby dodać strony w swojej witrynie lub zarządzać nimi.

en: Add New Page
pl_PL: Dodaj nową stronę

en: Start creating a new page for your site.
pl_PL: Zacznij tworzyć nową stronę dla swojej witryny.

en: Pages List
pl_PL: Lista stron

en: All the pages on your site will be listed here.
pl_PL: Tutaj zostaną wyświetlone wszystkie strony Twojej witryny.

en: Manage Page
pl_PL: Zarządzaj stroną

en: You can view, edit or delete the pages with the links here.
pl_PL: Tutaj możesz przeglądać, edytować lub usuwać strony z linkami.

en: Choose bulk action for selected pages: Quick Edit or Move to Trash.
pl_PL: Wybierz akcję zbiorczą dla wybranych stron: Szybka edycja lub Przenieś do kosza.

en: Filter Pages by Date
pl_PL: Filtruj strony według daty

en: Here you can filter the pages by date.
pl_PL: Tutaj możesz filtrować strony według daty.

en: Filter Pages
pl_PL: Filtruj strony

en: Filter your pages list by their status like published, drafts, trash, etc.
pl_PL: Filtruj listę stron według ich statusu, np. opublikowane, wersje robocze, kosz itp.

en: Search Pages
pl_PL: Szukaj stron

en: Search a page from the pages list.
pl_PL: Wyszukaj stronę z listy stron.

en: The license key was not submitted
pl_PL: Klucz licencyjny nie został przesłany

en: The response was malformed
pl_PL: Odpowiedź była źle sformułowana

en: The license key is invalid
pl_PL: Klucz licencyjny jest nieprawidłowy

en: The license has been saved successfully
pl_PL: Licencja została pomyślnie zapisana

en: System Information
pl_PL: Informacje o systemie

en: SoftWP version
pl_PL: Wersja SoftWP

en: SoftWP License
pl_PL: Licencja SoftWP

en: Update License
pl_PL: Zaktualizuj licencję

en: License Status :
pl_PL: Stan licencji:

en: License Expires :
pl_PL: Licencja wygasa:

en: URL
pl_PL: Adres URL

en: Path
pl_PL: Ścieżka

en: Server's IP Address
pl_PL: Adres IP serwera

en: Requires PHP version %1$s or higher
pl_PL: Wymaga wersji PHP %1$s lub wyższej

en: Not Installed
pl_PL: Nie zainstalowano

en: Installed
pl_PL: Zainstalowany

en: Free
pl_PL: Bezpłatny

en: Pro
pl_PL: Zawodowiec

en: Install for Free
pl_PL: Zainstaluj za darmo

en: Pro included with your subscription
pl_PL: Pro w ramach subskrypcji

en: Action Buttons
pl_PL: Przyciski akcji

en: Edit with Photopea
pl_PL: Edytuj za pomocą Photopei

en: Compress Image
pl_PL: Kompresuj obraz

en: Replace Media
pl_PL: Wymień nośnik

en: Quality
pl_PL: Jakość

en: Save
pl_PL: Ratować

en: Save & Close
pl_PL: Zapisz & Zamknąć

en: Save As
pl_PL: Zapisz jako

en: Cancel
pl_PL: Anulować

en: Security Check Failed!
pl_PL: Kontrola bezpieczeństwa nie powiodła się!

en: Original image attachment not found
pl_PL: Nie znaleziono oryginalnego załącznika obrazu

en: Original image path not found
pl_PL: Nie znaleziono oryginalnej ścieżki obrazu

en: File already exists. Please choose another file name
pl_PL: Plik już istnieje. Proszę wybrać inną nazwę pliku

en: Failed to decode base64 image data
pl_PL: Nie udało się zdekodować danych obrazu Base64

en: Failed to create image from data
pl_PL: Nie udało się utworzyć obrazu z danych

en: Unsupported image format
pl_PL: Nieobsługiwany format obrazu

en: Failed to save the image
pl_PL: Nie udało się zapisać obrazu

en: Failed to insert the new image as attachment
pl_PL: Nie udało się wstawić nowego obrazu jako załącznika

en: Failed to regenerate image sub-sizes
pl_PL: Nie udało się ponownie wygenerować podwymiarów obrazu

en: Image saved successfully
pl_PL: Obraz został zapisany pomyślnie

en: Invalid image path.
pl_PL: Nieprawidłowa ścieżka obrazu.

en: No image ID provided.
pl_PL: Nie podano identyfikatora obrazu.

en: Unsupported image type.
pl_PL: Nieobsługiwany typ obrazu.

en: Image has been successfully compressed and replaced.
pl_PL: Obraz został pomyślnie skompresowany i zastąpiony.

en: Compression and replacement failed.
pl_PL: Kompresja i wymiana nie powiodły się.

en: No file was uploaded ! Please try again.
pl_PL: Żaden plik nie został przesłany! Spróbuj ponownie.

en: There was some error uploading the file ! Please try again.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas przesyłania pliku! Spróbuj ponownie.

en: The File type could not be determined. Please upload a permitted file type.
pl_PL: Nie można określić typu pliku. Prześlij dozwolony typ pliku.

en: Please fix the below errors
pl_PL: Popraw poniższe błędy

en: Failed to determine the media file path !
pl_PL: Nie udało się określić ścieżki pliku multimedialnego!

en: No folder for the target found !
pl_PL: Nie znaleziono folderu dla celu!

en: Please confirm that you accept data loss since you have already run the onboarding process previously
pl_PL: Potwierdź, że akceptujesz utratę danych, ponieważ proces wdrożenia został już przeprowadzony wcześniej

en: Please select atleast one page to import
pl_PL: Wybierz co najmniej jedną stronę do zaimportowania

en: Downloading and installing required plugins
pl_PL: Pobieranie i instalowanie wymaganych wtyczek

en: WordPress requires FTP details, without them you won't be able to install a plugin/theme
pl_PL: WordPress wymaga danych FTP, bez nich nie będzie można zainstalować wtyczki/motywu

en: Downloading the template
pl_PL: Pobieranie szablonu

en: Building your website...
pl_PL: Tworzenie witryny internetowej...

en: Checking the requirements ...
pl_PL: Sprawdzanie wymagań...

en: Importing the template
pl_PL: Importowanie szablonu

en: Your website setup is completed
pl_PL: Konfiguracja Twojej witryny internetowej została zakończona

en: Congratulations
pl_PL: Gratulacje

en: Increase Website Traffic (SEO)
pl_PL: Zwiększ ruch w witrynie (SEO)

en: Improve your site's ranking on search engines
pl_PL: Popraw ranking swojej witryny w wyszukiwarkach

en: SiteSEO ? One Click SEO for WordPress
pl_PL: SiteSEO – SEO jednym kliknięciem dla WordPress

en: Boost your website's search rankings today with the most powerful WordPress SEO plugin. Its lightweight, optimized, and delivers exceptional performance.
pl_PL: Zwiększ ranking wyszukiwania swojej witryny już dziś dzięki najpotężniejszej wtyczce SEO WordPress. Jest lekki, zoptymalizowany i zapewnia wyjątkową wydajność.

en: Improve Page Speed
pl_PL: Popraw szybkość strony

en: Improve speed by cache, minify, compress
pl_PL: Popraw prędkość dzięki pamięci podręcznej, minimalizacji, kompresji

en: SpeedyCache ? Cache, Optimization, Performance
pl_PL: SpeedyCache – pamięć podręczna, optymalizacja, wydajność

en: SpeedyCache is an easy to use and powerful WordPress Cache Plugin, it helps you reduce page load time improving User Experience and boosting your Google PageSpeed.
pl_PL: SpeedyCache to łatwa w użyciu i potężna wtyczka WordPress Cache, która pomaga skrócić czas ładowania strony, poprawiając wygodę użytkownika i zwiększając prędkość Google PageSpeed.

en: Schedule Backups
pl_PL: Zaplanuj tworzenie kopii zapasowych

en: Backup your site on local or remote servers
pl_PL: Utwórz kopię zapasową swojej witryny na serwerach lokalnych lub zdalnych

en: Backuply ? Backup, Restore, Migrate and Clone
pl_PL: Kopia zapasowa — kopia zapasowa, przywracanie, migracja i klonowanie

en: Backuply is a WordPress backup plugin that helps you backup your WordPress website, saving you from loss of data because of server crashes, hacks, dodgy updates, or bad plugins.
pl_PL: Backupy to wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress, która pomaga tworzyć kopie zapasowe witryny WordPress, chroniąc Cię przed utratą danych z powodu awarii serwera, hacków, podejrzanych aktualizacji lub złych wtyczek.

en: Sell Products
pl_PL: Sprzedawaj produkty

en: Sell physical or digital products
pl_PL: Sprzedawaj produkty fizyczne lub cyfrowe

en: Limit Login Attempts
pl_PL: Ogranicz próby logowania

en: Brute force protection, 2FA, login captcha
pl_PL: Ochrona przed brutalną siłą, 2FA, captcha logowania

en: Loginizer
pl_PL: Loginizator

en: Loginizer is a simple and effortless solution that takes care of all your security problems. It comes with default optimal configuration to protect your site from Brute Force attacks.
pl_PL: Loginizer to proste i łatwe w użyciu rozwiązanie, które rozwiąże wszystkie Twoje problemy związane z bezpieczeństwem. Zawiera domyślną optymalną konfigurację, która chroni Twoją witrynę przed atakami Brute Force.

en: Page Builder
pl_PL: Kreator Stron

en: Page Builder, Drag and Drop website builder
pl_PL: Kreator stron, kreator stron internetowych typu „przeciągnij i upuść”.

en: Pagelayer
pl_PL: Układacz stron

en: Pagelayer is an awesome page builder that allows you to create and design your website instantly in the simplest way possible. Take control over your page content with the most advanced page builder plugin available.
pl_PL: Pagelayer to niesamowity program do tworzenia stron, który umożliwia błyskawiczne tworzenie i projektowanie witryny internetowej w najprostszy możliwy sposób. Przejmij kontrolę nad zawartością swojej strony dzięki najbardziej zaawansowanej dostępnej wtyczce do tworzenia stron.

en: Send Email with SMTP
pl_PL: Wyślij e-mail za pomocą protokołu SMTP

en: Providers: Gmail, Outlook, AWS SES & more
pl_PL: Dostawcy: Gmail, Outlook, AWS SES & więcej

en: GoSMTP ? SMTP for WordPress
pl_PL: GoSMTP – SMTP dla WordPressa

en: GoSMTP allows you to send emails from your WordPress over SMTP or many popular outgoing email service providers. Using these improves your email deliverability.
pl_PL: GoSMTP umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail z WordPressa za pośrednictwem protokołu SMTP lub wielu popularnych dostawców usług poczty wychodzącej. Korzystanie z nich poprawia dostarczalność wiadomości e-mail.

en: File Manager
pl_PL: Menedżer plików

en: Manage files with drag & drop editor
pl_PL: Zarządzaj plikami za pomocą przeciągnij & edytor upuść

en: FileOrganizer ? Manage WordPress and Website Files
pl_PL: FileOrganizer – zarządzaj plikami WordPress i stron internetowych

en: FileOrganizer is a lightweight and easy-to-use file management plugin for WordPress. Organize and manage your WordPress files with FileOrganizer without any control panel or FTP access.
pl_PL: FileOrganizer to lekka i łatwa w użyciu wtyczka do zarządzania plikami dla WordPress. Organizuj i zarządzaj plikami WordPress za pomocą FileOrganizer bez panelu sterowania lub dostępu do FTP.

en: Could not import the template !
pl_PL: Nie można zaimportować szablonu!

en: Theme template can only be uploaded using FTP !
pl_PL: Szablon motywu można przesłać tylko za pomocą protokołu FTP!

en: Could not download the theme !
pl_PL: Nie można pobrać motywu!

en: Could not extract the template !
pl_PL: Nie można wyodrębnić szablonu!

en: The response from the server was malformed. Please try again in sometime !
pl_PL: Odpowiedź z serwera była zniekształcona. Spróbuj ponownie za jakiś czas!

en: Pagelayer is required to use the templates !
pl_PL: Do korzystania z szablonów wymagany jest Pagelayer!

en: PopularFX plugin is required to use the templates !
pl_PL: Do korzystania z szablonów wymagana jest wtyczka PopularFX!

en: PopularFX theme is required to use the templates !
pl_PL: Do korzystania z szablonów wymagany jest motyw PopularFX!

en: The template you submitted is invalid !
pl_PL: Przesłany szablon jest nieprawidłowy!

en: Your Pagelayer version is %1$s while the template requires Pagelayer version higher than or equal to %2$s
pl_PL: Twoja wersja Pagelayer to %1$s, podczas gdy szablon wymaga wersji Pagelayer wyższej lub równej %2$s

en: Your Pagelayer version is %1$s while the onboarding requires Pagelayer version higher than or equal to 1.8.9
pl_PL: Twoja wersja Pagelayer to %1$s, podczas gdy wdrożenie wymaga wersji Pagelayer wyższej lub równej 1.8.9

en: Your PopularFX Plugin version is %1$s while the template requires PopularFX version higher than or equal to %2$s
pl_PL: Twoja wersja wtyczki PopularFX to %1$s, natomiast szablon wymaga wersji PopularFX wyższej lub równej %2$s

en: The selected template is a Pro template and you have a free or expired license. Please enter your license key %1$shere%2$s.
pl_PL: Wybrany szablon jest szablonem Pro i masz bezpłatną lub wygasłą licencję. Proszę wprowadzić klucz licencyjny %1$stutaj%2$s.

en: There was an error in installing Pagelayer which is required by this template. Please install Pagelayer manually by clicking %1$shere%2$s and then install the template !
pl_PL: Wystąpił błąd podczas instalacji Pagelayera wymaganego przez ten szablon. Zainstaluj Pagelayer ręcznie, klikając %1$stutaj%2$s, a następnie zainstaluj szablon!

en: Plugin activated successfully.
pl_PL: Wtyczka została pomyślnie aktywowana.

en: Plugin installation failed. %1$s requires PHP version %2$s or higher. Your PHP version is %3$s.
pl_PL: Instalacja wtyczki nie powiodła się. %1$s wymaga PHP w wersji %2$s lub wyższej. Twoja wersja PHP to %3$s.

en: Plugin installed and activated successfully.
pl_PL: Wtyczka została pomyślnie zainstalowana i aktywowana.

en: Plugin already installed.
pl_PL: Wtyczka już zainstalowana.

en: You do not have enough permissions to install theme
pl_PL: Nie masz wystarczających uprawnień, aby zainstalować motyw

en: Theme activated successfully.
pl_PL: Motyw został pomyślnie aktywowany.

en: The filesystem could not write files to the server!
pl_PL: System plików nie mógł zapisać plików na serwerze!

en: Error downloading theme: %1$s
pl_PL: Błąd podczas pobierania motywu: %1$s

en: Error unzipping theme:
pl_PL: Błąd podczas rozpakowywania motywu:

en: Theme installation failed
pl_PL: Instalacja motywu nie powiodła się

en: Theme installed and activated successfully.
pl_PL: Motyw został pomyślnie zainstalowany i aktywowany.

en: Choose a design
pl_PL: Wybierz projekt

en: Search for theme
pl_PL: Wyszukaj motyw

en: All
pl_PL: Wszystko

en: Demo
pl_PL: Demonstracja

en: Select pages to import
pl_PL: Wybierz strony do zaimportowania

en: Import stock images ?
pl_PL: Importować obrazy stockowe?

en: We try our best to use images that are free to use from legal perspectives. However, we are not liable for any copyright infringement for your site.
pl_PL: Dokładamy wszelkich starań, aby wykorzystywać obrazy, których wykorzystanie jest bezpłatne z prawnego punktu widzenia. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za jakiekolwiek naruszenia praw autorskich do Twojej witryny.

en: Go Back
pl_PL: Wracać

en: Import Theme Content
pl_PL: Importuj zawartość motywu

en: Import Theme Contents
pl_PL: Importuj zawartość motywu

en: Congratulations, the template was imported successfully !
pl_PL: Gratulacje, szablon został pomyślnie zaimportowany!

en: You can now customize the website as per your requirements with the help of Pagelayer or the Customizer.
pl_PL: Możesz teraz dostosować witrynę do swoich wymagań za pomocą Pagelayera lub Customizera.

en: We strongly recommend you change all images and media. We try our best to use images which are copyright free or are allowed under their licensing. However, we take no responsibilities for the same and recommend you change all media and images !
pl_PL: Zdecydowanie zalecamy zmianę wszystkich obrazów i multimediów. Dokładamy wszelkich starań, aby używać obrazów wolnych od praw autorskich lub dozwolonych na mocy licencji. Jednakże nie bierzemy za to żadnej odpowiedzialności i zalecamy zmianę wszystkich multimediów i obrazów!

en: Visit Website
pl_PL: Odwiedź stronę internetową

en: WordPress Dashboard
pl_PL: Panel WordPressa

en: Welcome
pl_PL: Powitanie

en: Business Type
pl_PL: Rodzaj działalności

en: Site Title
pl_PL: Tytuł witryny

en: Goals
pl_PL: Cele

en: Choose Template
pl_PL: Wybierz Szablon

en: Exit
pl_PL: Wyjście

en: Welcome to the Onboarding process!
pl_PL: Witamy w procesie Onboardingu!

en: This process will help you choose a professional template for your website and install plugins that you might need to achieve your goal for creating this website
pl_PL: Ten proces pomoże Ci wybrać profesjonalny szablon dla Twojej witryny i zainstalować wtyczki, które mogą być potrzebne do osiągnięcia celu związanego z utworzeniem tej witryny

en: It looks like you have already completed the onboarding process. You might lose data if you run the onboarding process again. Select this checkbox to confirm that you agree.
pl_PL: Wygląda na to, że proces wdrożenia został już ukończony. Jeśli ponownie uruchomisz proces wdrażania, możesz utracić dane. Zaznacz to pole wyboru, aby potwierdzić, że się zgadzasz.

en: Get Started
pl_PL: Rozpocznij

en: No, I don't want to try an easy setup process
pl_PL: Nie, nie chcę próbować łatwego procesu konfiguracji

en: How would you categorize your website ?
pl_PL: Jak sklasyfikowałbyś swoją witrynę internetową?

en: This helps us recommend design and functionalities for your website
pl_PL: Pomaga nam to w rekomendowaniu projektu i funkcjonalności Twojej witryny

en: Search for a category
pl_PL: Wyszukaj kategorię

en: No results match your search criteria
pl_PL: Żadne wyniki nie odpowiadają Twoim kryteriom wyszukiwania

en: Previous Step
pl_PL: Poprzedni krok

en: Continue
pl_PL: Kontynuować

en: Enter the title of your new site
pl_PL: Wpisz tytuł swojej nowej witryny

en: Can be changed later
pl_PL: Można zmienić później

en: Enter a title for your website
pl_PL: Wpisz tytuł swojej witryny

en: What are you looking to achieve with your new site ?
pl_PL: Co chcesz osiągnąć dzięki swojej nowej witrynie?

en: We will install the appropriate plugins that will add the required functionality to your website
pl_PL: Zainstalujemy odpowiednie wtyczki, które dodadzą wymaganą funkcjonalność Twojej witrynie
