SoftWP - en to hu_HU translation catalogue (348 entries)

en: Ask AI
hu_HU: Kérdezd meg az AI-t

en: Sorry, but you do not have permissions to save settings.
hu_HU: Sajnáljuk, de nincs engedélye a beállítások mentésére.

en: Tours
hu_HU: Túrák

en: Assistant
hu_HU: Helyettes

en: WordPress Sidebar
hu_HU: WordPress oldalsáv

en: WordPress admin Dashboard
hu_HU: WordPress adminisztrátori irányítópult

en: Plugins Management
hu_HU: Beépülő modulok kezelése

en: Themes Management
hu_HU: Témák kezelése

en: Pages Management
hu_HU: Oldalkezelés

en: Posts Management
hu_HU: Hozzászólások kezelése

en: Users Management
hu_HU: Felhasználók kezelése

en: Recommended Features
hu_HU: Ajánlott funkciók

en: Show More
hu_HU: Továbbiak megjelenítése

en: Install
hu_HU: Telepítés

en: Activate
hu_HU: Aktiválja

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Quick Links
hu_HU: Gyors linkek

en: Manage Pro License
hu_HU: Kezelje a Pro licencet

en: Manage SoftWP License
hu_HU: SoftWP licenc kezelése

en: View Site
hu_HU: Webhely megtekintése

en: Check Updates
hu_HU: Ellenőrizze a Frissítéseket

en: Manage Pages
hu_HU: Oldalak kezelése

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Manage Posts
hu_HU: Bejegyzések kezelése

en: Manage Media
hu_HU: Médiakezelés

en: Manage Plugins
hu_HU: Beépülő modulok kezelése

en: Manage Themes
hu_HU: Témák kezelése

en: Manage Users
hu_HU: Felhasználók kezelése

en: Launch Onboarding
hu_HU: Indítsa el az Onboarding programot

en: Settings
hu_HU: Beállítások elemre

en: Completely Disable Comments across the site
hu_HU: Teljesen tiltsa le a megjegyzéseket a webhelyen

en: Buy AI Tokens
hu_HU: Vásároljon AI tokeneket

en: Disable Softaculous AI
hu_HU: A Softaculous AI letiltása

en: Days
hu_HU: Napok

en: Never
hu_HU: Soha

en: AI history retention
hu_HU: AI történelem megőrzése

en: WordPress Assistant
hu_HU: WordPress asszisztens

en: Dashboard
hu_HU: Műszerfal

en: Extend
hu_HU: Hosszabbítás

en: Are you sure you want to skip the Tour?
hu_HU: Biztos, hogy kihagyja a körutat?

en: You do not have required privilege
hu_HU: Nem rendelkezik a szükséges jogosultságokkal

en: Please link a license to keep using the AI feature
hu_HU: Kérjük, kapcsoljon össze egy licencet az AI funkció használatának folytatásához

en: Please write a Prompt, for the AI to generate content
hu_HU: Kérjük, írjon egy felszólítást, hogy az AI tartalmat generáljon

en: AI shortcut can not be applied without any content.
hu_HU: Az AI parancsikon nem alkalmazható tartalom nélkül.

en: Unable to complete this request
hu_HU: Ezt a kérést nem lehet teljesíteni

en: The AI API responsed with empty response, Response Code:
hu_HU: Az AI API üres válasszal válaszolt, válaszkód:

en: Unexpected response code returned from AI API:
hu_HU: Az AI API váratlan válaszkódja:

en: Sorry, but you do not have permissions to change settings.
hu_HU: Sajnáljuk, de nincs engedélye a beállítások módosítására.

en: Your SoftWP plugin is %1$sUnlicensed%2$s. Please enter the license key %3$s here%4$s.
hu_HU: Az Ön SoftWP beépülő modulja %1$sUnlicenzált%2$s. Kérjük, adja meg a %3$s licenckulcsot itt%4$s.

en: Your SoftWP plugin license is %1$snot authorized%2$s to be used on  %3$s. You can generate a new license for your domain from the %4$s panel.
hu_HU: Az Ön SoftWP beépülő moduljának licence %1$snem engedélyezett%2$s a %3$s használatára. A %4$s panelről új licencet hozhat létre domainjéhez.

en: Your SoftWP plugin license has %1$sExpired%2$s. Please renew your license for uninterrupted updates and support.
hu_HU: A SoftWP beépülő modul licence %1$slejárt%2$s. Kérjük, újítsa meg licencét a megszakítás nélküli frissítések és támogatás érdekében.

en: Your Onboarding process is not completed yet! %1$sClick here%2$s to complete the simple setup process and build your site in a few steps.
hu_HU: A felvételi folyamat még nem fejeződött be! %1$sKattintson ide%2$s az egyszerű beállítási folyamat befejezéséhez és webhelyének néhány lépésben történő elkészítéséhez.

en: Enhance Content Writing with AI Assistant
hu_HU: Fokozza a tartalomírást az AI Assistant segítségével

en: Use cutting-edge AI to write blog posts or content for your pages. Create a table, write a paragraph, change tone, translate, fix spelling & grammar and so much more.
hu_HU: Az élvonalbeli mesterséges intelligencia segítségével blogbejegyzéseket vagy tartalmat írhat oldalaihoz. Táblázat létrehozása, bekezdés írása, hangszín megváltoztatása, fordítás, helyesírás javítása & nyelvtan és még sok más.

en: Start Exploring
hu_HU: Kezdje el a felfedezést

en: New Page
hu_HU: Új oldal

en: New Post
hu_HU: Új bejegyzés

en: Existing Page
hu_HU: Meglévő oldal

en: Existing Post
hu_HU: Meglévő bejegyzés

en: Enter Pro License Key
hu_HU: Írja be a Pro licenckulcsot

en: Explore Pro Plugins
hu_HU: Fedezze fel a Pro beépülő modulokat

en: Tour
hu_HU: Kirándulás

en: AI History
hu_HU: AI története

en: Assistant adds AI to your site building process and lets you create content with just a few clicks (look for the AI option while editing your posts/pages).
hu_HU: Az Asszisztens mesterséges intelligenciát ad a webhelyépítési folyamathoz, és lehetővé teszi, hogy mindössze néhány kattintással hozzon létre tartalmat (keresse az AI opciót a bejegyzések/oldalak szerkesztése közben).

en: Assistant also helps you with several aspects of building and maintaning your WordPress website.
hu_HU: Az Asszisztens a WordPress-webhely felépítésének és karbantartásának számos vonatkozásában is segítséget nyújt.

en: Tours highlights and explains important options in WordPress that you will need while managing your site.
hu_HU: A Tours kiemeli és elmagyarázza a WordPress azon fontos lehetőségeit, amelyekre a webhely kezelése során szüksége lesz.

en: You can replay the tours when needed.
hu_HU: Szükség esetén újra lejátszhatja a túrákat.

en: A recommended list of plugins to improve performace and extend functionalties for your site.
hu_HU: Javasolt lista a beépülő modulokról, amelyek javítják a teljesítményt és bővítik webhelye funkcióit.

en: Here you will find important links compiled in a single section which can sometimes be difficult to find in WordPress.
hu_HU: Itt egyetlen szakaszban összeállított fontos hivatkozásokat talál, amelyeket néha nehéz megtalálni a WordPressben.

en: We have simplified complex WordPress settings that you can now manage with just a click via the Assistant.
hu_HU: Egyszerűsített összetett WordPress-beállításokkal rendelkezünk, amelyeket most egyetlen kattintással kezelhet az Asszisztensen keresztül.

en: Experience hassle-free site building with inbuilt AI in Assistant.
hu_HU: Tapasztalja meg a problémamentes webhelyépítést a beépített mesterséges intelligencia Assistant segítségével.

en: Your Assistant
hu_HU: Az Ön asszisztense

en: Assistant resides here, when you are unable to find something or having a hard time understanding a feature in WordPress we should be able to help you.
hu_HU: Az asszisztens itt lakik, és ha nem talál valamit, vagy nehezen érti meg a WordPress egy funkcióját, akkor tudunk segíteni.

en: Visit this page anytime.
hu_HU: Látogassa meg ezt az oldalt bármikor.

en: Preview Site
hu_HU: Webhely előnézete

en: You can use this link to preview your site as a visitor.
hu_HU: Ezzel a hivatkozással megtekintheti webhelye előnézetét látogatóként.

en: The Dashboard is your website's command center, providing a concise summary of its activity, such as site health, recent updates, comments, and statistics.
hu_HU: Az Irányítópult a webhely parancsközpontja, amely tömör összefoglalót nyújt a webhely tevékenységeiről, például a webhely állapotáról, a legutóbbi frissítésekről, megjegyzésekről és statisztikákról.

en: Several plugins also display quick summary like orders, products, etc within the dashboard.
hu_HU: Számos bővítmény gyors összefoglalót is megjelenít, például a rendeléseket, termékeket stb. az irányítópulton.

en: You can also check for Updates from the sub-menu.
hu_HU: A Frissítéseket az almenüből is ellenőrizheti.

en: Posts
hu_HU: Hozzászólások

en: Manage your blog posts here.
hu_HU: Itt kezelheti blogbejegyzéseit.

en: Posts are typically utilized for blog posts, news updates, or articles, organized in a chronological order.
hu_HU: A bejegyzéseket általában blogbejegyzésekhez, hírekhez vagy cikkekhez használják, időrendi sorrendben.

en: Media Library
hu_HU: Médiatár

en: Manage media files like images, audio, videos, etc. here.
hu_HU: Itt kezelheti a médiafájlokat, például a képeket, hangokat, videókat stb.

en: Media uploaded from anywhere on your site can be managed here.
hu_HU: A webhelyén bárhonnan feltöltött média itt kezelhető.

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Pages are static content sections such as Home, About Us, Contact, Services, etc.
hu_HU: Az oldalak statikus tartalmú szekciók, például Kezdőlap, Rólunk, Kapcsolat, Szolgáltatások stb.

en: Use this menu to add, edit, delete your pages.
hu_HU: Használja ezt a menüt oldalak hozzáadásához, szerkesztéséhez és törléséhez.

en: Comments
hu_HU: Megjegyzések

en: Here you can moderate comments posted by visitors on your posts.
hu_HU: Itt moderálhatja a látogatók által a bejegyzéseihez írt megjegyzéseket.

en: You can one click disable comments for your entire site from the Assistant dashboard.
hu_HU: A Segéd irányítópultján egy kattintással letilthatja a megjegyzéseket a teljes webhelyen.

en: Appearance
hu_HU: Megjelenés

en: Personalize your site's appearance effortlessly.
hu_HU: Könnyedén testreszabhatja webhelye megjelenését.

en: Explore themes, customize headers, background, colors, manage widgets and menus to customize your site's look and feel.
hu_HU: Fedezze fel a témákat, szabja testre a fejléceket, a hátteret, a színeket, kezelje a widgeteket és menüket, hogy személyre szabja webhelye megjelenését és hangulatát.

en: Plugins
hu_HU: Beépülő modulok

en: Unlock endless possibilities for your website with plugins.
hu_HU: Nyisson meg végtelen lehetőségeket webhelye számára a bővítmények segítségével.

en: Easily search, add or delete plugins to enhance your site's functionality.
hu_HU: Egyszerűen kereshet, adhat hozzá vagy törölhet beépülő modulokat webhelye funkcionalitásának javítása érdekében.

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Add or manage users to ensure smooth operation and collaboration.
hu_HU: Felhasználók hozzáadása vagy kezelése a zavartalan működés és együttműködés érdekében.

en: Tools
hu_HU: Eszközök

en: Import/Export site data, check site health or edit plugin/theme files from the Tools menu.
hu_HU: Webhelyadatok importálása/exportálása, webhely állapotának ellenőrzése vagy bővítmény-/témafájlok szerkesztése az Eszközök menüből.

en: Advanced settings for your site can be managed here.
hu_HU: Itt kezelheti a webhely speciális beállításait.

en: These settings include site title, tagline, site url, writing, reading, discussion, media, permalinks and more.
hu_HU: Ezek a beállítások magukban foglalják a webhely címét, a címsort, a webhely URL-címét, az írást, az olvasást, a vitát, a médiát, az állandó hivatkozásokat és egyebeket.

en: Some plugins also add their settings page in this menu.
hu_HU: Egyes beépülő modulok beállítási oldalukat is hozzáadják ehhez a menühöz.

en: Toggle Menu
hu_HU: Menü váltása

en: Expand or Collapse the sidebar menu using this option.
hu_HU: Ezzel a lehetőséggel bontsa ki vagy csukja össze az oldalsáv menüjét.

en: Edit Profile
hu_HU: Profil szerkesztése

en: Here you can edit your profile information like name, email, password, bio, profile picture and more.
hu_HU: Itt szerkesztheti profiladatait, például nevét, e-mail címét, jelszavát, életrajzát, profilképét és egyebeket.

en: Log Out
hu_HU: Jelentkezzen ki

en: Use this link to securely log out from your site.
hu_HU: Ezzel a hivatkozással biztonságosan kijelentkezhet webhelyéről.

en: Click here to add or manage plugins on your site.
hu_HU: Kattintson ide, ha bővítményeket szeretne hozzáadni vagy kezelni a webhelyén.

en: Add New Plugin
hu_HU: Új beépülő modul hozzáadása

en: Here you can search wordpress.org plugins library or upload a custom plugin file to install a new plugin on your site.
hu_HU: Itt kereshet a wordpress.org beépülő modulok könyvtárában, vagy feltölthet egyéni beépülő modult, hogy új beépülő modult telepítsen webhelyére.

en: Installed Plugins List
hu_HU: Telepített beépülő modulok listája

en: All your installed plugins active as well as inactive will be listed here.
hu_HU: Itt megjelenik az összes telepített aktív és inaktív bővítmény.

en: Plugin Actions
hu_HU: Beépülő modulok műveletei

en: You can perform actions for your plugins like Activate, Deactivate, Update, Delete, Plugin Settings and more..
hu_HU: A beépülő modulokhoz olyan műveleteket hajthat végre, mint az Aktiválás, Deaktiválás, Frissítés, Törlés, Beépülő modul beállításai és egyebek.

en: It is recommended to delete plugins that you do not plan to use and keep all your plugins up to date.
hu_HU: Javasoljuk, hogy törölje azokat a beépülő modulokat, amelyeket nem tervez használni, és tartsa naprakészen az összes beépülő modult.

en: Bulk Actions
hu_HU: Tömeges műveletek

en: Choose bulk action for selected plugins: Activate, Deactivate, Update, Delete, toggle auto updates and more
hu_HU: Válasszon tömeges műveletet a kiválasztott beépülő modulokhoz: Aktiválás, Deaktiválás, Frissítés, Törlés, automatikus frissítések váltása és egyebek

en: Filter Installed Plugins
hu_HU: Telepített beépülő modulok szűrése

en: Filter your installed plugins list with Active, Inactive, Auto Updates Enabled or Disabled options
hu_HU: Szűrje a telepített bővítmények listáját az Aktív, Inaktív, Automatikus frissítések engedélyezve vagy Letiltva opciókkal

en: Search Installed Plugins
hu_HU: Keresés a telepített bővítmények között

en: Search a plugin from the installed plugins list.
hu_HU: Keressen egy bővítményt a telepített bővítmények listájából.

en: Themes
hu_HU: Témák

en: Click here to add or manage themes on your site.
hu_HU: Kattintson ide, ha témákat szeretne hozzáadni vagy kezelni webhelyén.

en: Add New Theme
hu_HU: Új téma hozzáadása

en: Here you can search wordpress.org themes library or upload a custom theme file to install a new theme on your site.
hu_HU: Itt kereshet a wordpress.org témakönyvtárban, vagy feltölthet egyéni témafájlt, hogy új témát telepítsen webhelyére.

en: Installed Themes List
hu_HU: Telepített témák listája

en: All your installed themes active as well as inactive will be listed here.
hu_HU: Itt megjelenik az összes telepített aktív és inaktív téma.

en: Active Theme
hu_HU: Aktív téma

en: Your active theme will be listed here.
hu_HU: Az aktív témája itt jelenik meg.

en: Theme Actions
hu_HU: Témaműveletek

en: You can perform actions for your theme like Activate, Live Preview, Customize and more
hu_HU: A témához olyan műveleteket hajthat végre, mint az Aktiválás, Élő előnézet, Testreszabás stb

en: It is recommended to delete themes that you do not plan to use and keep all your themes up to date.
hu_HU: Javasoljuk, hogy törölje azokat a témákat, amelyeket nem tervez használni, és tartsa naprakészen az összes témát.

en: Search Installed Themes
hu_HU: Keresés a telepített témákban

en: Search a theme from the installed themes list.
hu_HU: Keressen egy témát a telepített témák listájából.

en: Site Health
hu_HU: Webhely egészsége

en: Here you can get insights on the overall performance and security of your website.
hu_HU: Itt betekintést nyerhet webhelye általános teljesítményébe és biztonságába.

en: It offers recommendations and troubleshooting tools to help you maintain an efficient and secure site.
hu_HU: Javaslatokat és hibaelhárítási eszközöket kínál a hatékony és biztonságos webhely fenntartásához.

en: Info at a Glance
hu_HU: Információ egy pillantással

en: Here you will get the number of posts, pages, comments, current version of WordPress and theme that you are running.
hu_HU: Itt láthatja a bejegyzések, oldalak, megjegyzések számát, a WordPress aktuális verzióját és a futó témát.

en: Activity
hu_HU: Tevékenység

en: Here you will get a quick summary of recent activity like published posts and comments received on your site.
hu_HU: Itt egy gyors összefoglalót kaphat a legutóbbi tevékenységekről, például a közzétett bejegyzésekről és a webhelyén érkezett megjegyzésekről.

en: Quick Draft
hu_HU: Gyors vázlat

en: Use this section for capturing ideas as they come to you, quickly jot down the ideas for new posts.
hu_HU: Használja ezt a részt az ötletek megörökítésére, amint megérkeznek, és gyorsan jegyezze fel az ötleteket új bejegyzésekhez.

en: You can later access these drafts from the Posts section and continue editing them in the full post editor.
hu_HU: Később elérheti ezeket a piszkozatokat a Bejegyzések szakaszból, és folytathatja a szerkesztésüket a teljes bejegyzésszerkesztőben.

en: Events and News
hu_HU: Események és hírek

en: This widget is a valuable resource for staying informed about the latest happenings in the WordPress community and connecting with other WordPress enthusiasts.
hu_HU: Ez a widget értékes forrás a WordPress közösség legfrissebb eseményeiről való tájékozódáshoz és a WordPress többi rajongóival való kapcsolattartáshoz.

en: Here you will find updates on new releases, upcoming features, security updates, and general news about the WordPress community.
hu_HU: Itt találhat frissítéseket az új kiadásokról, a közelgő funkciókról, a biztonsági frissítésekről és a WordPress közösséggel kapcsolatos általános hírekről.

en: This section also shows upcoming WordPress events such as WordCamps, local meetups, and other community gatherings.
hu_HU: Ez a rész a közelgő WordPress-eseményeket is megjeleníti, például a WordCampeket, a helyi találkozókat és más közösségi összejöveteleket.

en: Screen Options
hu_HU: Képernyőbeállítások

en: This useful feature allows you to select the screen elements that you would like to show or hide by using the checkboxes.
hu_HU: Ez a hasznos funkció lehetővé teszi a megjeleníteni vagy elrejteni kívánt képernyőelemek kiválasztását a jelölőnégyzetek segítségével.

en: You will find this option on several pages across your site.
hu_HU: Ezt a lehetőséget webhelye számos oldalán megtalálja.

en: Click here to add or manage users on your site.
hu_HU: Kattintson ide, ha felhasználókat szeretne hozzáadni vagy kezelni webhelyén.

en: Add New User
hu_HU: Új felhasználó hozzáadása

en: Add a new user for your site. You can enter user details, password, role, etc.
hu_HU: Adjon hozzá új felhasználót a webhelyéhez. Megadhat felhasználói adatokat, jelszót, szerepkört stb.

en: Users List
hu_HU: Felhasználók listája

en: All your users with admin role as well as other roles will be listed here.
hu_HU: Az összes adminisztrátori szerepkörrel rendelkező felhasználó, valamint más szerepkörök itt lesznek felsorolva.

en: Edit User
hu_HU: Felhasználó szerkesztése

en: You can edit the user information, change password, change role and much more with the Edit link here.
hu_HU: Az itt található Szerkesztés link segítségével szerkesztheti a felhasználói adatokat, megváltoztathatja a jelszavát, megváltoztathatja a szerepkört és még sok mást.

en: Choose bulk action for selected users: Delete or send password reset link
hu_HU: Válasszon tömeges műveletet a kiválasztott felhasználókhoz: Törölje vagy küldje el a jelszó-visszaállítási hivatkozást

en: Change Role
hu_HU: Szerepváltás

en: Here you can bulk change role for the selected users
hu_HU: Itt tömegesen módosíthatja a kiválasztott felhasználók szerepkörét

en: Filter Users
hu_HU: Felhasználók szűrése

en: Filter your users list with their roles
hu_HU: Szűrje a felhasználók listáját a szerepköreik alapján

en: Search Users
hu_HU: Felhasználók keresése

en: Search a user from the users list.
hu_HU: Keressen egy felhasználót a felhasználók listájából.

en: Click here to add or manage blog posts on your site.
hu_HU: Kattintson ide, ha blogbejegyzéseket szeretne hozzáadni vagy kezelni webhelyén.

en: Add New Post
hu_HU: Új bejegyzés hozzáadása

en: Start writing a new blog post for your site.
hu_HU: Kezdjen el új blogbejegyzést írni webhelyéhez.

en: Posts List
hu_HU: Hozzászólások listája

en: All the posts owned by all the users on your site will be listed here.
hu_HU: Itt megjelenik a webhely összes felhasználójának összes bejegyzése.

en: Manage Post
hu_HU: Bejegyzés kezelése

en: You can view, edit or delete the posts with the links here.
hu_HU: Az itt található linkek segítségével megtekintheti, szerkesztheti vagy törölheti a bejegyzéseket.

en: Choose bulk action for selected posts: Quick Edit or Move to Trash.
hu_HU: Válasszon tömeges műveletet a kiválasztott bejegyzésekhez: Gyorsszerkesztés vagy Áthelyezés a Kukába.

en: Filter Posts by Date
hu_HU: Bejegyzések szűrése dátum szerint

en: Here you can filter the posts by date.
hu_HU: Itt dátum szerint szűrheti a bejegyzéseket.

en: Filter Posts by Category
hu_HU: Bejegyzések szűrése kategória szerint

en: Here you can filter the posts by category.
hu_HU: Itt kategóriák szerint szűrheti a bejegyzéseket.

en: Filter Posts
hu_HU: Bejegyzések szűrése

en: Filter your posts list by their status like published, drafts, trash, etc.
hu_HU: Szűrje a bejegyzések listáját állapotuk szerint, például közzétéve, piszkozatok, kuka stb.

en: Search Posts
hu_HU: Keresés a bejegyzésekben

en: Search a post from the posts list.
hu_HU: Keressen egy bejegyzést a bejegyzések listájából.

en: Click here to add or manage pages on your site.
hu_HU: Kattintson ide oldalak hozzáadásához vagy kezeléséhez webhelyén.

en: Add New Page
hu_HU: Új oldal hozzáadása

en: Start creating a new page for your site.
hu_HU: Kezdjen el új oldalt létrehozni webhelyéhez.

en: Pages List
hu_HU: Oldalak listája

en: All the pages on your site will be listed here.
hu_HU: Itt megjelenik a webhely összes oldala.

en: Manage Page
hu_HU: Oldal kezelése

en: You can view, edit or delete the pages with the links here.
hu_HU: Az itt található linkekkel megtekintheti, szerkesztheti vagy törölheti az oldalakat.

en: Choose bulk action for selected pages: Quick Edit or Move to Trash.
hu_HU: Válasszon tömeges műveletet a kiválasztott oldalakhoz: Gyorsszerkesztés vagy Áthelyezés a kukába.

en: Filter Pages by Date
hu_HU: Oldalak szűrése dátum szerint

en: Here you can filter the pages by date.
hu_HU: Itt dátum szerint szűrheti az oldalakat.

en: Filter Pages
hu_HU: Oldalak szűrése

en: Filter your pages list by their status like published, drafts, trash, etc.
hu_HU: Szűrje oldallistáját állapotuk szerint, például közzétéve, piszkozatok, kuka stb.

en: Search Pages
hu_HU: Oldalak keresése

en: Search a page from the pages list.
hu_HU: Keressen egy oldalt az oldalak listájából.

en: The license key was not submitted
hu_HU: A licenckulcs nem lett elküldve

en: The response was malformed
hu_HU: A válasz hibás volt

en: The license key is invalid
hu_HU: A licenckulcs érvénytelen

en: The license has been saved successfully
hu_HU: A licenc sikeresen elmentve

en: System Information
hu_HU: Rendszerinformációk

en: SoftWP version
hu_HU: SoftWP verzió

en: SoftWP License
hu_HU: SoftWP licenc

en: Update License
hu_HU: Licenc frissítése

en: License Status :
hu_HU: Licenc állapota:

en: License Expires :
hu_HU: A licenc lejár:

en: Path
hu_HU: Útvonal

en: Server's IP Address
hu_HU: A szerver IP-címe

en: Requires PHP version %1$s or higher
hu_HU: A PHP %1$s vagy újabb verziója szükséges

en: Not Installed
hu_HU: Nincs telepítve

en: Installed
hu_HU: Telepítve

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: Install for Free
hu_HU: Ingyenes telepítés

en: Pro included with your subscription
hu_HU: Az előfizetés része a Pro

en: Action Buttons
hu_HU: Művelet gombok

en: Edit with Photopea
hu_HU: Szerkesztés Photopea-val

en: Compress Image
hu_HU: Kép tömörítése

en: Replace Media
hu_HU: Cserélje ki az adathordozót

en: Quality
hu_HU: Minőség

en: Save
hu_HU: Megtakarítás

en: Save & Close
hu_HU: Mentés & Közeli

en: Save As
hu_HU: Mentés másként

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Security Check Failed!
hu_HU: A biztonsági ellenőrzés sikertelen!

en: Original image attachment not found
hu_HU: Az eredeti képmelléklet nem található

en: Original image path not found
hu_HU: Az eredeti kép elérési útja nem található

en: File already exists. Please choose another file name
hu_HU: A fájl már létezik. Kérjük, válasszon másik fájlnevet

en: Failed to decode base64 image data
hu_HU: Nem sikerült dekódolni a base64 képadatokat

en: Failed to create image from data
hu_HU: Nem sikerült képet létrehozni az adatokból

en: Unsupported image format
hu_HU: Nem támogatott képformátum

en: Failed to save the image
hu_HU: Nem sikerült menteni a képet

en: Failed to insert the new image as attachment
hu_HU: Nem sikerült csatolni az új képet

en: Failed to regenerate image sub-sizes
hu_HU: Nem sikerült újragenerálni a képalméreteket

en: Image saved successfully
hu_HU: A kép sikeresen mentve

en: Invalid image path.
hu_HU: Érvénytelen kép elérési útja.

en: No image ID provided.
hu_HU: Nincs megadva képazonosító.

en: Unsupported image type.
hu_HU: Nem támogatott képtípus.

en: Image has been successfully compressed and replaced.
hu_HU: A kép tömörítése és cseréje sikeresen megtörtént.

en: Compression and replacement failed.
hu_HU: A tömörítés és a csere nem sikerült.

en: No file was uploaded ! Please try again.
hu_HU: Nincs fájl feltöltve! Kérjük, próbálja újra.

en: There was some error uploading the file ! Please try again.
hu_HU: Hiba történt a fájl feltöltésekor! Kérjük, próbálja újra.

en: The File type could not be determined. Please upload a permitted file type.
hu_HU: A fájl típusa nem határozható meg. Kérjük, töltsön fel egy engedélyezett fájltípust.

en: Please fix the below errors
hu_HU: Kérjük, javítsa ki az alábbi hibákat

en: Failed to determine the media file path !
hu_HU: Nem sikerült meghatározni a médiafájl elérési útját!

en: No folder for the target found !
hu_HU: Nem található a célhoz tartozó mappa!

en: Please confirm that you accept data loss since you have already run the onboarding process previously
hu_HU: Kérjük, erősítse meg, hogy elfogadja az adatvesztést, mivel korábban már futtatta a belépési folyamatot

en: Please select atleast one page to import
hu_HU: Kérjük, válasszon legalább egy oldalt az importáláshoz

en: Downloading and installing required plugins
hu_HU: A szükséges bővítmények letöltése és telepítése

en: WordPress requires FTP details, without them you won't be able to install a plugin/theme
hu_HU: A WordPresshez FTP adatok szükségesek, ezek nélkül nem tudsz bővítményt/témát telepíteni

en: Downloading the template
hu_HU: A sablon letöltése

en: Building your website...
hu_HU: Weboldal készítése...

en: Checking the requirements ...
hu_HU: A követelmények ellenőrzése...

en: Importing the template
hu_HU: A sablon importálása

en: Your website setup is completed
hu_HU: A webhely beállítása befejeződött

en: Congratulations
hu_HU: Gratulálok

en: Increase Website Traffic (SEO)
hu_HU: A webhely forgalmának növelése (SEO)

en: Improve your site's ranking on search engines
hu_HU: Javítsa webhelye rangját a keresőmotorokban

en: SiteSEO ? One Click SEO for WordPress
hu_HU: SiteSEO – SEO egy kattintással a WordPresshez

en: Boost your website's search rankings today with the most powerful WordPress SEO plugin. Its lightweight, optimized, and delivers exceptional performance.
hu_HU: Növelje webhelye keresési helyezéseit még ma a legerősebb WordPress SEO beépülő modullal. Könnyű, optimalizált és kivételes teljesítményt nyújt.

en: Improve Page Speed
hu_HU: Az oldalsebesség javítása

en: Improve speed by cache, minify, compress
hu_HU: Javítsa a sebességet a gyorsítótár segítségével, kicsinyítse, tömörítse

en: SpeedyCache ? Cache, Optimization, Performance
hu_HU: SpeedyCache – gyorsítótár, optimalizálás, teljesítmény

en: SpeedyCache is an easy to use and powerful WordPress Cache Plugin, it helps you reduce page load time improving User Experience and boosting your Google PageSpeed.
hu_HU: A SpeedyCache egy könnyen használható és hatékony WordPress gyorsítótár-bővítmény, amely segít csökkenteni az oldal betöltési idejét, javítva a felhasználói élményt és növelni a Google PageSpeed-et.

en: Schedule Backups
hu_HU: Biztonsági mentések ütemezése

en: Backup your site on local or remote servers
hu_HU: Készítsen biztonsági másolatot webhelyéről helyi vagy távoli szervereken

en: Backuply ? Backup, Restore, Migrate and Clone
hu_HU: Biztonsági mentés – biztonsági mentés, visszaállítás, migráció és klónozás

en: Backuply is a WordPress backup plugin that helps you backup your WordPress website, saving you from loss of data because of server crashes, hacks, dodgy updates, or bad plugins.
hu_HU: A Backuply egy WordPress biztonsági mentési beépülő modul, amely segít biztonsági másolat készítésében a WordPress webhelyéről, megóvva Önt a szerver összeomlások, feltörések, fura frissítések vagy rossz beépülő modulok miatti adatvesztéstől.

en: Sell Products
hu_HU: Termékek eladása

en: Sell physical or digital products
hu_HU: Fizikai vagy digitális termékek értékesítése

en: Limit Login Attempts
hu_HU: A bejelentkezési kísérletek korlátozása

en: Brute force protection, 2FA, login captcha
hu_HU: Brute force védelem, 2FA, bejelentkezési captcha

en: Loginizer is a simple and effortless solution that takes care of all your security problems. It comes with default optimal configuration to protect your site from Brute Force attacks.
hu_HU: A Loginizer egy egyszerű és könnyed megoldás, amely minden biztonsági problémát megold. Alapértelmezés szerint optimális konfigurációval rendelkezik, hogy megvédje webhelyét a Brute Force támadásoktól.

en: Page Builder
hu_HU: Oldalkészítő

en: Page Builder, Drag and Drop website builder
hu_HU: Oldalkészítő, Drag and Drop webhelykészítő

en: Pagelayer
hu_HU: Oldalréteg

en: Pagelayer is an awesome page builder that allows you to create and design your website instantly in the simplest way possible. Take control over your page content with the most advanced page builder plugin available.
hu_HU: A Pagelayer egy nagyszerű oldalkészítő, amely lehetővé teszi webhelyének azonnali létrehozását és megtervezését a lehető legegyszerűbb módon. Vegye át az irányítást az oldal tartalma felett az elérhető legfejlettebb oldalkészítő beépülő modullal.

en: Send Email with SMTP
hu_HU: E-mail küldése SMTP-vel

en: Providers: Gmail, Outlook, AWS SES & more
hu_HU: Szolgáltatók: Gmail, Outlook, AWS SES & több

en: GoSMTP ? SMTP for WordPress
hu_HU: GoSMTP – SMTP WordPresshez

en: GoSMTP allows you to send emails from your WordPress over SMTP or many popular outgoing email service providers. Using these improves your email deliverability.
hu_HU: A GoSMTP lehetővé teszi e-mailek küldését WordPress-ről SMTP-n vagy számos népszerű kimenő e-mail szolgáltatón keresztül. Ezek használata javítja az e-mailek kézbesíthetőségét.

en: File Manager
hu_HU: Fájlkezelő

en: Manage files with drag & drop editor
hu_HU: Fájlok kezelése a drag & csepp szerkesztő

en: FileOrganizer ? Manage WordPress and Website Files
hu_HU: FileOrganizer – WordPress és webhelyfájlok kezelése

en: FileOrganizer is a lightweight and easy-to-use file management plugin for WordPress. Organize and manage your WordPress files with FileOrganizer without any control panel or FTP access.
hu_HU: A FileOrganizer egy könnyű és könnyen használható fájlkezelő bővítmény a WordPresshez. Szervezze és kezelje WordPress-fájljait a FileOrganizer segítségével vezérlőpult vagy FTP-hozzáférés nélkül.

en: Could not import the template !
hu_HU: Nem sikerült importálni a sablont!

en: Theme template can only be uploaded using FTP !
hu_HU: A téma sablont csak FTP-vel lehet feltölteni!

en: Could not download the theme !
hu_HU: Nem sikerült letölteni a témát!

en: Could not extract the template !
hu_HU: Nem sikerült kicsomagolni a sablont!

en: The response from the server was malformed. Please try again in sometime !
hu_HU: A szerver válasza hibás volt. Kérjük, próbálja újra valamikor!

en: Pagelayer is required to use the templates !
hu_HU: A sablonok használatához Pagelayer szükséges!

en: PopularFX plugin is required to use the templates !
hu_HU: A sablonok használatához PopularFX plugin szükséges!

en: PopularFX theme is required to use the templates !
hu_HU: A sablonok használatához PopularFX téma szükséges!

en: The template you submitted is invalid !
hu_HU: A beküldött sablon érvénytelen!

en: Your Pagelayer version is %1$s while the template requires Pagelayer version higher than or equal to %2$s
hu_HU: Az Ön Pagelayer verziója %1$s, míg a sablonhoz a %2$s-nál magasabb vagy azzal egyenlő Pagelayer verzió szükséges

en: Your Pagelayer version is %1$s while the onboarding requires Pagelayer version higher than or equal to 1.8.9
hu_HU: Az Ön Pagelayer verziója %1$s, míg a bevezetéshez 1.8.9-nél magasabb vagy azzal egyenlő Pagelayer verzió szükséges

en: Your PopularFX Plugin version is %1$s while the template requires PopularFX version higher than or equal to %2$s
hu_HU: A PopularFX beépülő modul verziója %1$s, míg a sablonhoz legalább %2$s PopularFX verzió szükséges

en: The selected template is a Pro template and you have a free or expired license. Please enter your license key %1$shere%2$s.
hu_HU: A kiválasztott sablon egy Pro-sablon, és Önnek ingyenes vagy lejárt licence van. Kérjük, adja meg licenckulcsát %1$shere%2$s.

en: There was an error in installing Pagelayer which is required by this template. Please install Pagelayer manually by clicking %1$shere%2$s and then install the template !
hu_HU: Hiba történt a Pagelayer telepítésekor, amelyet ez a sablon megkövetel. Kérjük, telepítse manuálisan a Pagelayert a %1$shere%2$s elemre kattintva, majd telepítse a sablont!

en: Plugin activated successfully.
hu_HU: A bővítmény sikeresen aktiválva.

en: Plugin installation failed. %1$s requires PHP version %2$s or higher. Your PHP version is %3$s.
hu_HU: A beépülő modul telepítése nem sikerült. A(z) %1$s %2$s vagy újabb PHP verziót igényel. Az Ön PHP verziója %3$s.

en: Plugin installed and activated successfully.
hu_HU: A bővítmény telepítve és sikeresen aktiválva.

en: Plugin already installed.
hu_HU: A plugin már telepítve van.

en: You do not have enough permissions to install theme
hu_HU: Nincs elegendő engedélye a téma telepítéséhez

en: Theme activated successfully.
hu_HU: A téma sikeresen aktiválva.

en: The filesystem could not write files to the server!
hu_HU: A fájlrendszer nem tudott fájlokat írni a szerverre!

en: Error downloading theme: %1$s
hu_HU: Hiba a téma letöltése közben: %1$s

en: Error unzipping theme:
hu_HU: Hiba a téma kicsomagolásakor:

en: Theme installation failed
hu_HU: A téma telepítése nem sikerült

en: Theme installed and activated successfully.
hu_HU: A téma sikeresen telepítve és aktiválva.

en: Choose a design
hu_HU: Válasszon egy dizájnt

en: Search for theme
hu_HU: Téma keresése

en: All
hu_HU: Minden

en: Demo
hu_HU: Demó

en: Select pages to import
hu_HU: Válassza ki az importálni kívánt oldalakat

en: Import stock images ?
hu_HU: Importálja a stock képeket?

en: We try our best to use images that are free to use from legal perspectives. However, we are not liable for any copyright infringement for your site.
hu_HU: Igyekszünk minden tőlünk telhetőt olyan képeket használni, amelyek jogi szempontból szabadon felhasználhatók. Mindazonáltal nem vállalunk felelősséget az Ön webhelyét érintő szerzői jogok megsértéséért.

en: Go Back
hu_HU: Menj vissza

en: Import Theme Content
hu_HU: Tématartalom importálása

en: Import Theme Contents
hu_HU: Importálja a téma tartalmát

en: Congratulations, the template was imported successfully !
hu_HU: Gratulálunk, a sablon importálása sikeres volt!

en: You can now customize the website as per your requirements with the help of Pagelayer or the Customizer.
hu_HU: Most már testreszabhatja a webhelyet igényei szerint a Pagelayer vagy a testreszabó segítségével.

en: We strongly recommend you change all images and media. We try our best to use images which are copyright free or are allowed under their licensing. However, we take no responsibilities for the same and recommend you change all media and images !
hu_HU: Erősen javasoljuk, hogy változtassa meg az összes képet és adathordozót. Minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy olyan képeket használjunk fel, amelyek szerzői jogok mentesek vagy engedélyük alapján engedélyezettek. Azonban nem vállalunk felelősséget ezért, és javasoljuk, hogy cserélje le az összes adathordozót és képet!

en: Visit Website
hu_HU: Látogassa meg a webhelyet

en: WordPress Dashboard
hu_HU: WordPress irányítópult

en: Welcome
hu_HU: Üdvözöljük

en: Business Type
hu_HU: Üzleti típus

en: Site Title
hu_HU: Webhely címe

en: Goals
hu_HU: Gólok

en: Choose Template
hu_HU: Válassza a Sablon lehetőséget

en: Exit
hu_HU: Kijárat

en: Welcome to the Onboarding process!
hu_HU: Üdvözöljük a felvételi folyamatban!

en: This process will help you choose a professional template for your website and install plugins that you might need to achieve your goal for creating this website
hu_HU: Ez a folyamat segít kiválasztani a professzionális sablont webhelyéhez, és telepíteni azokat a bővítményeket, amelyekre szükség lehet a webhely létrehozásával kapcsolatos cél eléréséhez

en: It looks like you have already completed the onboarding process. You might lose data if you run the onboarding process again. Select this checkbox to confirm that you agree.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy már befejezte a felvételi folyamatot. Adatokat veszíthet, ha újra futtatja a belépési folyamatot. Jelölje be ezt a jelölőnégyzetet az egyetértés megerősítéséhez.

en: Get Started
hu_HU: Kezdje el

en: No, I don't want to try an easy setup process
hu_HU: Nem, nem szeretnék egy egyszerű beállítási eljárást kipróbálni

en: How would you categorize your website ?
hu_HU: Hogyan kategorizálná a weboldalát?

en: This helps us recommend design and functionalities for your website
hu_HU: Ez segít nekünk javasolni webhelye tervezését és funkcióit

en: Search for a category
hu_HU: Keressen egy kategóriát

en: No results match your search criteria
hu_HU: Egyetlen találat sem felel meg a keresési feltételeknek

en: Previous Step
hu_HU: Előző lépés

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Enter the title of your new site
hu_HU: Adja meg az új webhely címét

en: Can be changed later
hu_HU: Később módosítható

en: Enter a title for your website
hu_HU: Adja meg a webhely címét

en: What are you looking to achieve with your new site ?
hu_HU: Mit szeretne elérni új webhelyével?

en: We will install the appropriate plugins that will add the required functionality to your website
hu_HU: Telepítjük a megfelelő bővítményeket, amelyek a szükséges funkcionalitást adják hozzá webhelyéhez
