SoftWP - en to bg_BG translation catalogue (351 entries)

en: Ask AI
bg_BG: Попитайте AI

en: Sorry, but you do not have permissions to save settings.
bg_BG: Съжаляваме, но нямате разрешения за запазване на настройките.

en: Tours
bg_BG: Турове

en: Assistant
bg_BG: Помощник

en: WordPress Sidebar
bg_BG: Странична лента на WordPress

en: WordPress admin Dashboard
bg_BG: Администраторско табло на WordPress

en: Plugins Management
bg_BG: Управление на плъгини

en: Themes Management
bg_BG: Управление на теми

en: Pages Management
bg_BG: Управление на страници

en: Posts Management
bg_BG: Управление на публикации

en: Users Management
bg_BG: Управление на потребителите

en: Recommended Features
bg_BG: Препоръчителни функции

en: Show More
bg_BG: Покажи повече

en: Install
bg_BG: Инсталирайте

en: Activate
bg_BG: Активирайте

en: Active
bg_BG: Активен

en: Quick Links
bg_BG: Бързи връзки

en: Manage Pro License
bg_BG: Управление на Pro лиценз

en: Manage SoftWP License
bg_BG: Управление на SoftWP лиценз

en: View Site
bg_BG: Вижте сайта

en: Check Updates
bg_BG: Проверете актуализациите

en: Permalinks
bg_BG: Постоянни връзки

en: Manage Pages
bg_BG: Управление на страници

en: Add New
bg_BG: Добавяне на нов

en: Manage Posts
bg_BG: Управление на публикации

en: Manage Media
bg_BG: Управление на медиите

en: Manage Plugins
bg_BG: Управление на приставки

en: Manage Themes
bg_BG: Управление на теми

en: Manage Users
bg_BG: Управление на потребителите

en: Launch Onboarding
bg_BG: Стартирайте Onboarding

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Completely Disable Comments across the site
bg_BG: Напълно деактивирайте коментарите в сайта

en: Buy AI Tokens
bg_BG: Купете AI токени

en: Disable Softaculous AI
bg_BG: Деактивирайте Softaculous AI

en: Days
bg_BG: дни

en: Never
bg_BG: Никога

en: AI history retention
bg_BG: Запазване на историята на AI

en: WordPress Assistant
bg_BG: WordPress асистент

en: Dashboard
bg_BG: Табло за управление

en: Extend
bg_BG: Разширете

en: Are you sure you want to skip the Tour?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да пропуснете обиколката?

en: You do not have required privilege
bg_BG: Нямате необходимата привилегия

en: Please link a license to keep using the AI feature
bg_BG: Моля, свържете лиценз, за ​​да продължите да използвате функцията AI

en: Please write a Prompt, for the AI to generate content
bg_BG: Моля, напишете подкана, за да може AI да генерира съдържание

en: AI shortcut can not be applied without any content.
bg_BG: AI пряк път не може да се приложи без съдържание.

en: Unable to complete this request
bg_BG: Не може да се изпълни тази заявка

en: The AI API responsed with empty response, Response Code:
bg_BG: AI API отговори с празен отговор, код на отговора:

en: Unexpected response code returned from AI API:
bg_BG: Неочакван код на отговор, върнат от AI API:

en: Sorry, but you do not have permissions to change settings.
bg_BG: Съжаляваме, но нямате разрешения за промяна на настройките.

en: Your SoftWP plugin is %1$sUnlicensed%2$s. Please enter the license key %3$s here%4$s.
bg_BG: Вашият плъгин SoftWP е %1$sНелицензиран%2$s. Моля, въведете лицензния ключ %3$s тук%4$s.

en: Your SoftWP plugin license is %1$snot authorized%2$s to be used on  %3$s. You can generate a new license for your domain from the %4$s panel.
bg_BG: Вашият лиценз за добавка SoftWP е %1$sне е упълномощен%2$s да се използва на %3$s. Можете да генерирате нов лиценз за вашия домейн от панела %4$s.

en: Your SoftWP plugin license has %1$sExpired%2$s. Please renew your license for uninterrupted updates and support.
bg_BG: Вашият лиценз за SoftWP плъгин е %1$sИзтекъл%2$s. Моля, подновете лиценза си за непрекъснати актуализации и поддръжка.

en: Your Onboarding process is not completed yet! %1$sClick here%2$s to complete the simple setup process and build your site in a few steps.
bg_BG: Вашият процес на включване все още не е завършен! %1$sЩракнете тук%2$s, за да завършите простия процес на настройка и да създадете своя сайт в няколко стъпки.

en: Enhance Content Writing with AI Assistant
bg_BG: Подобрете писането на съдържание с AI Assistant

en: Use cutting-edge AI to write blog posts or content for your pages. Create a table, write a paragraph, change tone, translate, fix spelling & grammar and so much more.
bg_BG: Използвайте авангарден AI, за да пишете публикации в блогове или съдържание за вашите страници. Създайте таблица, напишете параграф, променете тона, преведете, коригирайте правописа & граматика и много повече.

en: Start Exploring
bg_BG: Започнете да изследвате

en: New Page
bg_BG: Нова страница

en: New Post
bg_BG: Нова публикация

en: Existing Page
bg_BG: Съществуваща страница

en: Existing Post
bg_BG: Съществуваща публикация

en: Enter Pro License Key
bg_BG: Въведете Pro лицензен ключ

en: Explore Pro Plugins
bg_BG: Разгледайте Pro Plugins

en: Tour
bg_BG: Обиколка

en: AI History
bg_BG: История на AI

en: Assistant adds AI to your site building process and lets you create content with just a few clicks (look for the AI option while editing your posts/pages).
bg_BG: Асистентът добавя AI към процеса на изграждане на вашия сайт и ви позволява да създавате съдържание само с няколко щраквания (потърсете опцията AI, докато редактирате вашите публикации/страници).

en: Assistant also helps you with several aspects of building and maintaning your WordPress website.
bg_BG: Асистентът също така ви помага с няколко аспекта на изграждането и поддържането на вашия уебсайт WordPress.

en: Tours highlights and explains important options in WordPress that you will need while managing your site.
bg_BG: Tours подчертава и обяснява важни опции в WordPress, които ще ви трябват, докато управлявате сайта си.

en: You can replay the tours when needed.
bg_BG: Можете да повторите обиколките, когато е необходимо.

en: A recommended list of plugins to improve performace and extend functionalties for your site.
bg_BG: Препоръчителен списък с добавки за подобряване на производителността и разширяване на функционалностите на вашия сайт.

en: Here you will find important links compiled in a single section which can sometimes be difficult to find in WordPress.
bg_BG: Тук ще намерите важни връзки, събрани в един раздел, които понякога могат да бъдат трудни за намиране в WordPress.

en: We have simplified complex WordPress settings that you can now manage with just a click via the Assistant.
bg_BG: Имаме опростени сложни настройки на WordPress, които вече можете да управлявате само с едно кликване чрез Асистента.

en: Experience hassle-free site building with inbuilt AI in Assistant.
bg_BG: Изпитайте безпроблемното изграждане на сайт с вграден AI в Асистент.

en: Your Assistant
bg_BG: Вашият асистент

en: Assistant resides here, when you are unable to find something or having a hard time understanding a feature in WordPress we should be able to help you.
bg_BG: Асистентът се намира тук, когато не можете да намерите нещо или ви е трудно да разберете функция в WordPress, трябва да можем да ви помогнем.

en: Visit this page anytime.
bg_BG: Посетете тази страница по всяко време.

en: Preview Site
bg_BG: Преглед на сайта

en: You can use this link to preview your site as a visitor.
bg_BG: Можете да използвате тази връзка, за да прегледате сайта си като посетител.

en: The Dashboard is your website's command center, providing a concise summary of its activity, such as site health, recent updates, comments, and statistics.
bg_BG: Таблото за управление е командният център на вашия уебсайт, предоставящ кратко резюме на неговата дейност, като състояние на сайта, скорошни актуализации, коментари и статистика.

en: Several plugins also display quick summary like orders, products, etc within the dashboard.
bg_BG: Няколко плъгина също показват бързо резюме като поръчки, продукти и т.н. в таблото за управление.

en: You can also check for Updates from the sub-menu.
bg_BG: Можете също да проверите за актуализации от подменюто.

en: Posts
bg_BG: Публикации

en: Manage your blog posts here.
bg_BG: Управлявайте публикациите си в блога тук.

en: Posts are typically utilized for blog posts, news updates, or articles, organized in a chronological order.
bg_BG: Публикациите обикновено се използват за публикации в блогове, актуализации на новини или статии, организирани в хронологичен ред.

en: Media Library
bg_BG: Медийна библиотека

en: Manage media files like images, audio, videos, etc. here.
bg_BG: Управлявайте медийни файлове като изображения, аудио, видео и т.н. тук.

en: Media uploaded from anywhere on your site can be managed here.
bg_BG: Мултимедия, качена от всяка точка на вашия сайт, може да се управлява тук.

en: Pages
bg_BG: Страници

en: Pages are static content sections such as Home, About Us, Contact, Services, etc.
bg_BG: Страниците са секции със статично съдържание като Начало, За нас, Контакти, Услуги и др.

en: Use this menu to add, edit, delete your pages.
bg_BG: Използвайте това меню, за да добавяте, редактирате, изтривате вашите страници.

en: Comments
bg_BG: Коментари

en: Here you can moderate comments posted by visitors on your posts.
bg_BG: Тук можете да модерирате коментари, публикувани от посетители във вашите публикации.

en: You can one click disable comments for your entire site from the Assistant dashboard.
bg_BG: Можете да деактивирате коментарите за целия си сайт с едно кликване от таблото за управление на Асистент.

en: Appearance
bg_BG: Външен вид

en: Personalize your site's appearance effortlessly.
bg_BG: Персонализирайте външния вид на вашия сайт без усилие.

en: Explore themes, customize headers, background, colors, manage widgets and menus to customize your site's look and feel.
bg_BG: Разгледайте теми, персонализирайте заглавки, фон, цветове, управлявайте уиджети и менюта, за да персонализирате външния вид и усещането на вашия сайт.

en: Plugins
bg_BG: Плъгини

en: Unlock endless possibilities for your website with plugins.
bg_BG: Отключете безкрайни възможности за вашия уебсайт с добавки.

en: Easily search, add or delete plugins to enhance your site's functionality.
bg_BG: Лесно търсете, добавяйте или изтривайте добавки, за да подобрите функционалността на вашия сайт.

en: Users
bg_BG: Потребители

en: Add or manage users to ensure smooth operation and collaboration.
bg_BG: Добавете или управлявайте потребители, за да осигурите гладка работа и сътрудничество.

en: Tools
bg_BG: Инструменти

en: Import/Export site data, check site health or edit plugin/theme files from the Tools menu.
bg_BG: Импортирайте/Експортирайте данни за сайта, проверете здравето на сайта или редактирайте файлове с плъгини/теми от менюто Инструменти.

en: Advanced settings for your site can be managed here.
bg_BG: Разширените настройки за вашия сайт могат да се управляват тук.

en: These settings include site title, tagline, site url, writing, reading, discussion, media, permalinks and more.
bg_BG: Тези настройки включват заглавие на сайта, слоган, URL адрес на сайта, писане, четене, дискусия, медии, постоянни връзки и др.

en: Some plugins also add their settings page in this menu.
bg_BG: Някои плъгини също добавят своя страница с настройки в това меню.

en: Toggle Menu
bg_BG: Превключване на менюто

en: Expand or Collapse the sidebar menu using this option.
bg_BG: Разширете или свийте менюто на страничната лента, като използвате тази опция.

en: Edit Profile
bg_BG: Редактиране на профил

en: Here you can edit your profile information like name, email, password, bio, profile picture and more.
bg_BG: Тук можете да редактирате информацията за вашия профил като име, имейл, парола, биография, профилна снимка и др.

en: Log Out
bg_BG: Излезте

en: Use this link to securely log out from your site.
bg_BG: Използвайте тази връзка, за да излезете безопасно от вашия сайт.

en: Click here to add or manage plugins on your site.
bg_BG: Щракнете тук, за да добавите или управлявате плъгини на вашия сайт.

en: Add New Plugin
bg_BG: Добавете нов плъгин

en: Here you can search wordpress.org plugins library or upload a custom plugin file to install a new plugin on your site.
bg_BG: Тук можете да търсите в библиотека с плъгини на wordpress.org или да качите персонализиран файл с плъгини, за да инсталирате нов плъгин на вашия сайт.

en: Installed Plugins List
bg_BG: Списък с инсталирани добавки

en: All your installed plugins active as well as inactive will be listed here.
bg_BG: Всички ваши инсталирани активни и неактивни добавки ще бъдат изброени тук.

en: Plugin Actions
bg_BG: Действия на приставката

en: You can perform actions for your plugins like Activate, Deactivate, Update, Delete, Plugin Settings and more..
bg_BG: Можете да извършвате действия за вашите приставки като активиране, деактивиране, актуализиране, изтриване, настройки на приставки и др.

en: It is recommended to delete plugins that you do not plan to use and keep all your plugins up to date.
bg_BG: Препоръчително е да изтриете добавките, които не планирате да използвате, и да поддържате всичките си добавки актуални.

en: Bulk Actions
bg_BG: Групови действия

en: Choose bulk action for selected plugins: Activate, Deactivate, Update, Delete, toggle auto updates and more
bg_BG: Изберете групово действие за избрани добавки: Активиране, Деактивиране, Актуализиране, Изтриване, превключване на автоматичните актуализации и други

en: Filter Installed Plugins
bg_BG: Филтриране на инсталираните добавки

en: Filter your installed plugins list with Active, Inactive, Auto Updates Enabled or Disabled options
bg_BG: Филтрирайте вашия списък с инсталирани добавки с опциите Active, Inactive, Auto Updates Enabled или Disabled

en: Search Installed Plugins
bg_BG: Търсете инсталирани добавки

en: Search a plugin from the installed plugins list.
bg_BG: Търсете плъгин от списъка с инсталирани плъгини.

en: Themes
bg_BG: Теми

en: Click here to add or manage themes on your site.
bg_BG: Щракнете тук, за да добавите или управлявате теми на вашия сайт.

en: Add New Theme
bg_BG: Добавяне на нова тема

en: Here you can search wordpress.org themes library or upload a custom theme file to install a new theme on your site.
bg_BG: Тук можете да търсите в библиотека с теми на wordpress.org или да качите файл с персонализирана тема, за да инсталирате нова тема на вашия сайт.

en: Installed Themes List
bg_BG: Списък с инсталирани теми

en: All your installed themes active as well as inactive will be listed here.
bg_BG: Тук ще бъдат изброени всички ваши инсталирани теми, както активни, така и неактивни.

en: Active Theme
bg_BG: Активна тема

en: Your active theme will be listed here.
bg_BG: Вашата активна тема ще бъде посочена тук.

en: Theme Actions
bg_BG: Тема Действия

en: You can perform actions for your theme like Activate, Live Preview, Customize and more
bg_BG: Можете да извършвате действия за вашата тема като активиране, преглед на живо, персонализиране и други

en: It is recommended to delete themes that you do not plan to use and keep all your themes up to date.
bg_BG: Препоръчително е да изтриете теми, които не планирате да използвате, и да поддържате всичките си теми актуални.

en: Search Installed Themes
bg_BG: Търсете инсталирани теми

en: Search a theme from the installed themes list.
bg_BG: Търсете тема от списъка с инсталирани теми.

en: Site Health
bg_BG: Здраве на сайта

en: Here you can get insights on the overall performance and security of your website.
bg_BG: Тук можете да получите представа за цялостната производителност и сигурност на вашия уебсайт.

en: It offers recommendations and troubleshooting tools to help you maintain an efficient and secure site.
bg_BG: Той предлага препоръки и инструменти за отстраняване на неизправности, за да ви помогне да поддържате ефективен и сигурен сайт.

en: Info at a Glance
bg_BG: Информация с един поглед

en: Here you will get the number of posts, pages, comments, current version of WordPress and theme that you are running.
bg_BG: Тук ще получите броя на публикациите, страниците, коментарите, текущата версия на WordPress и темата, която използвате.

en: Activity
bg_BG: активност

en: Here you will get a quick summary of recent activity like published posts and comments received on your site.
bg_BG: Тук ще получите кратко резюме на скорошна дейност, като публикувани публикации и коментари, получени на вашия сайт.

en: Quick Draft
bg_BG: Бърза чернова

en: Use this section for capturing ideas as they come to you, quickly jot down the ideas for new posts.
bg_BG: Използвайте този раздел, за да улавяте идеи, докато идват при вас, бързо запишете идеите за нови публикации.

en: You can later access these drafts from the Posts section and continue editing them in the full post editor.
bg_BG: По-късно можете да получите достъп до тези чернови от секцията Публикации и да продължите да ги редактирате в пълния редактор на публикации.

en: Events and News
bg_BG: Събития и новини

en: This widget is a valuable resource for staying informed about the latest happenings in the WordPress community and connecting with other WordPress enthusiasts.
bg_BG: Тази джаджа е ценен ресурс, за да бъдете информирани за най-новите събития в общността на WordPress и да се свържете с други ентусиасти на WordPress.

en: Here you will find updates on new releases, upcoming features, security updates, and general news about the WordPress community.
bg_BG: Тук ще намерите актуализации за нови версии, предстоящи функции, актуализации за сигурност и общи новини за общността на WordPress.

en: This section also shows upcoming WordPress events such as WordCamps, local meetups, and other community gatherings.
bg_BG: Този раздел също така показва предстоящи събития на WordPress като WordCamps, местни срещи и други събирания на общността.

en: Screen Options
bg_BG: Опции на екрана

en: This useful feature allows you to select the screen elements that you would like to show or hide by using the checkboxes.
bg_BG: Тази полезна функция ви позволява да изберете елементите на екрана, които искате да покажете или скриете, като използвате квадратчетата за отметка.

en: You will find this option on several pages across your site.
bg_BG: Ще намерите тази опция на няколко страници в сайта си.

en: Click here to add or manage users on your site.
bg_BG: Щракнете тук, за да добавите или управлявате потребители на вашия сайт.

en: Add New User
bg_BG: Добавяне на нов потребител

en: Add a new user for your site. You can enter user details, password, role, etc.
bg_BG: Добавете нов потребител за вашия сайт. Можете да въведете потребителски данни, парола, роля и др.

en: Users List
bg_BG: Списък с потребители

en: All your users with admin role as well as other roles will be listed here.
bg_BG: Всички ваши потребители с администраторска роля, както и други роли ще бъдат изброени тук.

en: Edit User
bg_BG: Редактиране на потребител

en: You can edit the user information, change password, change role and much more with the Edit link here.
bg_BG: Можете да редактирате потребителската информация, да промените паролата, да промените ролята и много повече с връзката Редактиране тук.

en: Choose bulk action for selected users: Delete or send password reset link
bg_BG: Изберете групово действие за избрани потребители: Изтриване или изпращане на връзка за повторно задаване на парола

en: Change Role
bg_BG: Промяна на ролята

en: Here you can bulk change role for the selected users
bg_BG: Тук можете групово да промените ролите за избраните потребители

en: Filter Users
bg_BG: Филтриране на потребители

en: Filter your users list with their roles
bg_BG: Филтрирайте списъка си с потребители с техните роли

en: Search Users
bg_BG: Търсене на потребители

en: Search a user from the users list.
bg_BG: Търсете потребител от списъка с потребители.

en: Click here to add or manage blog posts on your site.
bg_BG: Щракнете тук, за да добавите или управлявате публикации в блогове на вашия сайт.

en: Add New Post
bg_BG: Добавяне на нова публикация

en: Start writing a new blog post for your site.
bg_BG: Започнете да пишете нова публикация в блога за вашия сайт.

en: Posts List
bg_BG: Списък с публикации

en: All the posts owned by all the users on your site will be listed here.
bg_BG: Всички публикации, притежавани от всички потребители на вашия сайт, ще бъдат изброени тук.

en: Manage Post
bg_BG: Управление на публикацията

en: You can view, edit or delete the posts with the links here.
bg_BG: Можете да преглеждате, редактирате или изтривате публикациите с връзките тук.

en: Choose bulk action for selected posts: Quick Edit or Move to Trash.
bg_BG: Изберете групово действие за избрани публикации: Бързо редактиране или Преместване в кошчето.

en: Filter Posts by Date
bg_BG: Филтрирайте публикациите по дата

en: Here you can filter the posts by date.
bg_BG: Тук можете да филтрирате публикациите по дата.

en: Filter Posts by Category
bg_BG: Филтрирайте публикациите по категория

en: Here you can filter the posts by category.
bg_BG: Тук можете да филтрирате публикациите по категории.

en: Filter Posts
bg_BG: Филтриране на публикации

en: Filter your posts list by their status like published, drafts, trash, etc.
bg_BG: Филтрирайте списъка си с публикации по състоянието им, като публикувани, чернови, кошче и др.

en: Search Posts
bg_BG: Търсене на публикации

en: Search a post from the posts list.
bg_BG: Търсете публикация от списъка с публикации.

en: Click here to add or manage pages on your site.
bg_BG: Щракнете тук, за да добавите или управлявате страници на вашия сайт.

en: Add New Page
bg_BG: Добавяне на нова страница

en: Start creating a new page for your site.
bg_BG: Започнете да създавате нова страница за вашия сайт.

en: Pages List
bg_BG: Списък със страници

en: All the pages on your site will be listed here.
bg_BG: Всички страници на вашия сайт ще бъдат изброени тук.

en: Manage Page
bg_BG: Управление на страницата

en: You can view, edit or delete the pages with the links here.
bg_BG: Тук можете да преглеждате, редактирате или изтривате страниците с връзките.

en: Choose bulk action for selected pages: Quick Edit or Move to Trash.
bg_BG: Изберете групово действие за избрани страници: Бързо редактиране или Преместване в кошчето.

en: Filter Pages by Date
bg_BG: Филтриране на страници по дата

en: Here you can filter the pages by date.
bg_BG: Тук можете да филтрирате страниците по дата.

en: Filter Pages
bg_BG: Филтриране на страници

en: Filter your pages list by their status like published, drafts, trash, etc.
bg_BG: Филтрирайте списъка си със страници по тяхното състояние като публикувани, чернови, кошче и др.

en: Search Pages
bg_BG: Страници за търсене

en: Search a page from the pages list.
bg_BG: Търсете страница от списъка със страници.

en: The license key was not submitted
bg_BG: Лицензионният ключ не беше изпратен

en: The response was malformed
bg_BG: Отговорът беше деформиран

en: The license key is invalid
bg_BG: Лицензионният ключ е невалиден

en: The license has been saved successfully
bg_BG: Лицензът е запазен успешно

en: System Information
bg_BG: Системна информация

en: SoftWP version
bg_BG: SoftWP версия

en: SoftWP License
bg_BG: Лиценз на SoftWP

en: Update License
bg_BG: Лиценз за актуализиране

en: License Status :
bg_BG: Състояние на лиценза:

en: License Expires :
bg_BG: Лицензът изтича:

en: URL
bg_BG: URL адрес

en: Path
bg_BG: Пътека

en: Server's IP Address
bg_BG: IP адрес на сървъра

en: Requires PHP version %1$s or higher
bg_BG: Изисква PHP версия %1$s или по-нова

en: Not Installed
bg_BG: Не е инсталиран

en: Installed
bg_BG: Инсталиран

en: Free
bg_BG: безплатно

en: Pro
bg_BG: Професионалист

en: Install for Free
bg_BG: Инсталирайте безплатно

en: Pro included with your subscription
bg_BG: Професионалист, включен в абонамента ви

en: Action Buttons
bg_BG: Бутони за действие

en: Edit with Photopea
bg_BG: Редактирайте с Photopea

en: Compress Image
bg_BG: Компресирайте изображението

en: Replace Media
bg_BG: Смяна на носителя

en: Quality
bg_BG: качество

en: Save
bg_BG: Запазване

en: Save & Close
bg_BG: Запазване & затвори

en: Save As
bg_BG: Запази като

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Security Check Failed!
bg_BG: Проверката за сигурност е неуспешна!

en: Original image attachment not found
bg_BG: Оригиналното прикачено изображение не е намерено

en: Original image path not found
bg_BG: Оригиналният път на изображението не е намерен

en: File already exists. Please choose another file name
bg_BG: Файлът вече съществува. Моля, изберете друго име на файл

en: Failed to decode base64 image data
bg_BG: Неуспешно декодиране на данни за изображение base64

en: Failed to create image from data
bg_BG: Неуспешно създаване на изображение от данни

en: Unsupported image format
bg_BG: Неподдържан формат на изображението

en: Failed to save the image
bg_BG: Неуспешно запазване на изображението

en: Failed to insert the new image as attachment
bg_BG: Неуспешно вмъкване на новото изображение като прикачен файл

en: Failed to regenerate image sub-sizes
bg_BG: Неуспешно повторно генериране на подразмери на изображението

en: Image saved successfully
bg_BG: Изображението е запазено успешно

en: Invalid image path.
bg_BG: Невалиден път на изображението.

en: No image ID provided.
bg_BG: Не е предоставен ID на изображението.

en: Unsupported image type.
bg_BG: Неподдържан тип изображение.

en: Image has been successfully compressed and replaced.
bg_BG: Изображението е успешно компресирано и заменено.

en: Compression and replacement failed.
bg_BG: Компресирането и подмяната са неуспешни.

en: No file was uploaded ! Please try again.
bg_BG: Няма качен файл! Моля, опитайте отново.

en: There was some error uploading the file ! Please try again.
bg_BG: Възникна грешка при качването на файла! Моля, опитайте отново.

en: The File type could not be determined. Please upload a permitted file type.
bg_BG: Типът на файла не може да бъде определен. Моля, качете разрешен тип файл.

en: Please fix the below errors
bg_BG: Моля, коригирайте грешките по-долу

en: Failed to determine the media file path !
bg_BG: Неуспешно определяне на пътя на медийния файл!

en: No folder for the target found !
bg_BG: Няма намерена папка за целта!

en: Please confirm that you accept data loss since you have already run the onboarding process previously
bg_BG: Моля, потвърдете, че приемате загуба на данни, тъй като вече сте стартирали процеса на интегриране преди това

en: Please select atleast one page to import
bg_BG: Моля, изберете поне една страница за импортиране

en: Downloading and installing required plugins
bg_BG: Изтегляне и инсталиране на необходимите добавки

en: WordPress requires FTP details, without them you won't be able to install a plugin/theme
bg_BG: WordPress изисква подробности за FTP, без тях няма да можете да инсталирате плъгин/тема

en: Downloading the template
bg_BG: Изтегляне на шаблона

en: Building your website...
bg_BG: Изграждане на вашия уебсайт...

en: Checking the requirements ...
bg_BG: Проверка на изискванията...

en: Importing the template
bg_BG: Импортиране на шаблона

en: Your website setup is completed
bg_BG: Настройката на вашия уебсайт е завършена

en: Congratulations
bg_BG: честито

en: Increase Website Traffic (SEO)
bg_BG: Увеличете трафика на уебсайта (SEO)

en: Improve your site's ranking on search engines
bg_BG: Подобрете класирането на вашия сайт в търсачките

en: SiteSEO ? One Click SEO for WordPress
bg_BG: SiteSEO – SEO с едно кликване за WordPress

en: Boost your website's search rankings today with the most powerful WordPress SEO plugin. Its lightweight, optimized, and delivers exceptional performance.
bg_BG: Увеличете класирането на уебсайта си в търсенето днес с най-мощния WordPress SEO плъгин. Неговият лек, оптимизиран и осигурява изключителна производителност.

en: Improve Page Speed
bg_BG: Подобрете скоростта на страницата

en: Improve speed by cache, minify, compress
bg_BG: Подобрете скоростта чрез кеширане, минимизиране, компресиране

en: SpeedyCache ? Cache, Optimization, Performance
bg_BG: SpeedyCache – Кеш, оптимизация, производителност

en: SpeedyCache is an easy to use and powerful WordPress Cache Plugin, it helps you reduce page load time improving User Experience and boosting your Google PageSpeed.
bg_BG: SpeedyCache е лесна за използване и мощна добавка за кеширане на WordPress, която ви помага да намалите времето за зареждане на страницата, подобрявайки потребителското изживяване и увеличавайки вашата Google PageSpeed.

en: Schedule Backups
bg_BG: Планиране на архивиране

en: Backup your site on local or remote servers
bg_BG: Архивирайте вашия сайт на локални или отдалечени сървъри

en: Backuply ? Backup, Restore, Migrate and Clone
bg_BG: Архивиране – архивиране, възстановяване, мигриране и клониране

en: Backuply is a WordPress backup plugin that helps you backup your WordPress website, saving you from loss of data because of server crashes, hacks, dodgy updates, or bad plugins.
bg_BG: Backuply е приставка за архивиране на WordPress, която ви помага да архивирате уебсайта си в WordPress, като ви предпазва от загуба на данни поради сривове на сървъра, хакове, измамни актуализации или лоши добавки.

en: Sell Products
bg_BG: Продавайте продукти

en: Sell physical or digital products
bg_BG: Продавайте физически или цифрови продукти

en: Limit Login Attempts
bg_BG: Ограничете опитите за влизане

en: Brute force protection, 2FA, login captcha
bg_BG: Защита от груба сила, 2FA, captcha за влизане

en: Loginizer
bg_BG: Логинизатор

en: Loginizer is a simple and effortless solution that takes care of all your security problems. It comes with default optimal configuration to protect your site from Brute Force attacks.
bg_BG: Loginizer е просто и лесно решение, което се грижи за всички ваши проблеми със сигурността. Той идва с оптимална конфигурация по подразбиране, за да защити вашия сайт от Brute Force атаки.

en: Page Builder
bg_BG: Създател на страници

en: Page Builder, Drag and Drop website builder
bg_BG: Създател на страници, конструктор на уебсайтове с плъзгане и пускане

en: Pagelayer is an awesome page builder that allows you to create and design your website instantly in the simplest way possible. Take control over your page content with the most advanced page builder plugin available.
bg_BG: Pagelayer е страхотен конструктор на страници, който ви позволява незабавно да създавате и проектирате уебсайта си по възможно най-лесния начин. Поемете контрол върху съдържанието на страницата си с най-усъвършенствания наличен плъгин за създаване на страници.

en: Send Email with SMTP
bg_BG: Изпращане на имейл с SMTP

en: Providers: Gmail, Outlook, AWS SES & more
bg_BG: Доставчици: Gmail, Outlook, AWS SES & повече

en: GoSMTP ? SMTP for WordPress
bg_BG: GoSMTP – SMTP за WordPress

en: GoSMTP allows you to send emails from your WordPress over SMTP or many popular outgoing email service providers. Using these improves your email deliverability.
bg_BG: GoSMTP ви позволява да изпращате имейли от вашия WordPress през SMTP или много популярни доставчици на услуги за изходящ имейл. Използването им подобрява доставката на вашия имейл.

en: File Manager
bg_BG: Файлов мениджър

en: Manage files with drag & drop editor
bg_BG: Управление на файлове с drag & капка редактор

en: FileOrganizer ? Manage WordPress and Website Files
bg_BG: FileOrganizer – Управление на WordPress и файлове на уебсайтове

en: FileOrganizer is a lightweight and easy-to-use file management plugin for WordPress. Organize and manage your WordPress files with FileOrganizer without any control panel or FTP access.
bg_BG: FileOrganizer е лек и лесен за използване плъгин за управление на файлове за WordPress. Организирайте и управлявайте вашите WordPress файлове с FileOrganizer без контролен панел или FTP достъп.

en: Could not import the template !
bg_BG: Шаблонът не можа да се импортира!

en: Theme template can only be uploaded using FTP !
bg_BG: Шаблонът за тема може да се качи само чрез FTP!

en: Could not download the theme !
bg_BG: Темата не можа да бъде изтеглена!

en: Could not extract the template !
bg_BG: Шаблонът не можа да се извлече!

en: The response from the server was malformed. Please try again in sometime !
bg_BG: Отговорът от сървъра беше деформиран. Моля, опитайте отново след малко!

en: Pagelayer is required to use the templates !
bg_BG: Pagelayer е необходим за използване на шаблоните!

en: PopularFX plugin is required to use the templates !
bg_BG: Плъгинът PopularFX е необходим за използване на шаблоните!

en: PopularFX theme is required to use the templates !
bg_BG: Темата PopularFX е необходима за използване на шаблоните!

en: The template you submitted is invalid !
bg_BG: Изпратеният от вас шаблон е невалиден!

en: Your Pagelayer version is %1$s while the template requires Pagelayer version higher than or equal to %2$s
bg_BG: Вашата версия на Pagelayer е %1$s, докато шаблонът изисква версия на Pagelayer по-висока или равна на %2$s

en: Your Pagelayer version is %1$s while the onboarding requires Pagelayer version higher than or equal to 1.8.9
bg_BG: Вашата версия на Pagelayer е %1$s, докато интегрирането изисква версия на Pagelayer по-висока или равна на 1.8.9

en: Your PopularFX Plugin version is %1$s while the template requires PopularFX version higher than or equal to %2$s
bg_BG: Вашата версия на PopularFX Plugin е %1$s, докато шаблонът изисква версия на PopularFX, по-висока или равна на %2$s

en: The selected template is a Pro template and you have a free or expired license. Please enter your license key %1$shere%2$s.
bg_BG: Избраният шаблон е Pro шаблон и имате безплатен или изтекъл лиценз. Моля, въведете вашия лицензен ключ %1$sтук%2$s.

en: There was an error in installing Pagelayer which is required by this template. Please install Pagelayer manually by clicking %1$shere%2$s and then install the template !
bg_BG: Възникна грешка при инсталирането на Pagelayer, което се изисква от този шаблон. Моля, инсталирайте Pagelayer ръчно, като щракнете върху %1$sтук%2$s и след това инсталирайте шаблона!

en: Plugin activated successfully.
bg_BG: Приставката е активирана успешно.

en: Plugin installation failed. %1$s requires PHP version %2$s or higher. Your PHP version is %3$s.
bg_BG: Инсталирането на приставката е неуспешно. %1$s изисква PHP версия %2$s или по-нова. Вашата PHP версия е %3$s.

en: Plugin installed and activated successfully.
bg_BG: Приставката е инсталирана и активирана успешно.

en: Plugin already installed.
bg_BG: Плъгинът вече е инсталиран.

en: You do not have enough permissions to install theme
bg_BG: Нямате достатъчно разрешения за инсталиране на тема

en: Theme activated successfully.
bg_BG: Темата е активирана успешно.

en: The filesystem could not write files to the server!
bg_BG: Файловата система не може да запише файлове на сървъра!

en: Error downloading theme: %1$s
bg_BG: Грешка при изтегляне на тема: %1$s

en: Error unzipping theme:
bg_BG: Грешка при разархивирането на темата:

en: Theme installation failed
bg_BG: Инсталирането на темата е неуспешно

en: Theme installed and activated successfully.
bg_BG: Темата е инсталирана и активирана успешно.

en: Choose a design
bg_BG: Изберете дизайн

en: Search for theme
bg_BG: Търсене на тема

en: All
bg_BG: Всички

en: Demo
bg_BG: Демо

en: Select pages to import
bg_BG: Изберете страници за импортиране

en: Import stock images ?
bg_BG: Импортиране на стокови изображения?

en: We try our best to use images that are free to use from legal perspectives. However, we are not liable for any copyright infringement for your site.
bg_BG: Опитваме се да използваме изображения, които са безплатни за използване от правна гледна точка. Ние обаче не носим отговорност за нарушаване на авторски права за вашия сайт.

en: Go Back
bg_BG: Върнете се назад

en: Import Theme Content
bg_BG: Импортиране на тематично съдържание

en: Import Theme Contents
bg_BG: Импортирайте съдържанието на темата

en: Congratulations, the template was imported successfully !
bg_BG: Поздравления, шаблонът беше импортиран успешно!

en: You can now customize the website as per your requirements with the help of Pagelayer or the Customizer.
bg_BG: Вече можете да персонализирате уебсайта според вашите изисквания с помощта на Pagelayer или Customizer.

en: We strongly recommend you change all images and media. We try our best to use images which are copyright free or are allowed under their licensing. However, we take no responsibilities for the same and recommend you change all media and images !
bg_BG: Силно препоръчваме да промените всички изображения и медии. Опитваме се да използваме изображения, които са без авторски права или са разрешени съгласно техния лиценз. Ние обаче не поемаме отговорност за същото и ви препоръчваме да промените всички медии и изображения!

en: Visit Website
bg_BG: Посетете уебсайта

en: WordPress Dashboard
bg_BG: Табло за управление на WordPress

en: Welcome
bg_BG: Добре дошли

en: Business Type
bg_BG: Тип бизнес

en: Site Title
bg_BG: Заглавие на сайта

en: Goals
bg_BG: цели

en: Choose Template
bg_BG: Изберете Шаблон

en: Exit
bg_BG: Изход

en: Welcome to the Onboarding process!
bg_BG: Добре дошли в процеса на включване!

en: This process will help you choose a professional template for your website and install plugins that you might need to achieve your goal for creating this website
bg_BG: Този процес ще ви помогне да изберете професионален шаблон за вашия уебсайт и да инсталирате добавки, които може да са ви необходими, за да постигнете целта си за създаване на този уебсайт

en: It looks like you have already completed the onboarding process. You might lose data if you run the onboarding process again. Select this checkbox to confirm that you agree.
bg_BG: Изглежда, че вече сте завършили процеса на включване. Може да загубите данни, ако стартирате процеса на интегриране отново. Поставете отметка в това квадратче, за да потвърдите, че сте съгласни.

en: Get Started
bg_BG: Започнете

en: No, I don't want to try an easy setup process
bg_BG: Не, не искам да пробвам лесен процес на настройка

en: How would you categorize your website ?
bg_BG: Как бихте категоризирали уебсайта си?

en: This helps us recommend design and functionalities for your website
bg_BG: Това ни помага да препоръчаме дизайн и функционалности за вашия уебсайт

en: Search for a category
bg_BG: Търсете категория

en: No results match your search criteria
bg_BG: Няма резултати, отговарящи на вашите критерии за търсене

en: Previous Step
bg_BG: Предишна стъпка

en: Continue
bg_BG: Продължи

en: Enter the title of your new site
bg_BG: Въведете заглавието на вашия нов сайт

en: Can be changed later
bg_BG: Може да се промени по-късно

en: Enter a title for your website
bg_BG: Въведете заглавие за вашия уебсайт

en: What are you looking to achieve with your new site ?
bg_BG: Какво искате да постигнете с новия си сайт?

en: We will install the appropriate plugins that will add the required functionality to your website
bg_BG: Ние ще инсталираме подходящите добавки, които ще добавят необходимата функционалност към вашия уебсайт
